» »

bepop?

bepop?

1 2
3
4

Tero ::

Na teletekstu sem naso eno zalostno novico
:'(

http://teletekst.rtvslo.si/S17900.HTML
Zaj ne vem ce je to res, amapk to pa je le huda zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

icek ::

Well...
Nejc, RIP.

MUC ::

Res. Je blo na POP-TV tut :(

OldSkul ::

Fak ej! tole si pa nisem lih predstavlav da bo kar tko hitr umrl.

Sožalje njegovi družini!

JurijTurnsek ::

sožalje družini, drugače se pa za njim ne bom prveč jokal;)
http://www.slatnaskejta.com

OldSkul ::

Prav imaš!

Matek ::

Mogoče je pa to kaka publicity fora, čeprav dvomim da bi bla tolk kruta...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

TechFreak ::

Kaka fora neki teleban, mas tud na policija.si porocilo o nesreci.
Sozalje druzini, kruto res!

LP

Thanatos ::

tipo je gonil 100kmh ko je treščil v vozilo. Sošolc od enga iz PCF foruma naj bi videl nesrečo.

Airskull ::

Človek čist mlad pa kr umre. Sožalje njegovi družini, in Nejc Rest In Peace.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

||_^_|| ::

[shocked]

BojlerTM ::

damn.. to ti da mislt..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

pivmik ::

Sem vidu tudi jazst danes na 24ur

Sožalje družini...
Lih postane (be)popularen in gre umret.

evo link do nocie na EON.si:
http://www.eon.si/novica.jsp?id=5c6a77:...
LP, Gregor GRE^

Tomi ::

Kateri motor je pa imel? Ker če so moje predpostavke pravilne, je tole lep, ampak krut primer, kaj se zgodi, ko naviješ skuterja.
Sicer pa, stvar je žalostna. Pa po moje bo še par ljudi, ki mu je kar takega privoščilo.
metrodusa.blogspot.com

ali3n ::

škoda mladega fanta... žalostno
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Gh0st ::

Yao, jest še zdj ne morem vrejet... pa sej mi oni sploh niso bli kul, ampak vseen, model je umru za brezveze...to je res žalostno...

sicer pa vem kak je feeling ker sem jest tko zgubu dva zlo dobra frenda...nesreča z motorjem na glavni postaji v LJ, in to samo zarad tega ker je biu voznik strašno jezn ker je se je lih s punco skregu in je noru k zmešan in evo, pol pa umre še kolega, ki pa je biu na nepravem mestu na nepravem času...u bistvu ga je vozu domov...žalostno res:'(
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

SanSan ::

Tudi jaz najprej izrekam sozalje druzini.

Nekdo je izjavil, da se bo treba zamislit, ampak taksne nesrece se dogajajo vsaki dan, pa se noben ne zamisli, dokler se ne zgodi komu, ki ga poznas.
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

salesky ::

Jst sm tud tko zgubu frenda. Sicer je vozu on kolo, bila je nesreča z dvemi avti in nato ga je eno vozilo zadelo. Bila sta v dveh. Prvi je umru, drugi je imel velike poškodbe.
Zelo žalsotno!!

Sožalje družini! :'(

BadB0y ::

tud mene je ful pretreslo

R.I.P.

bodom ::

res se je za zamislt...:(
sozalje druzini.
R.I.P. Nejc

OldSkul ::

Imel je 125- kubično yamaho, in ta motor je dobil za 18 rojstni dan.
To pa so motorji ! z njimi se z lahkoto ubiješ tako da še dobro da nisem naredu nobenga izpita za to!

Neo32 ::

Ce je to res kr so napisal, da je Nejcu izsilu prednost kombi pol skorej da ni vazn a se je pelal z motorjem al z avtomobilom, mogoce ce bi bil z avtomobilom ne bi umru ampak bi imel hude poskodbe oz. bi clo bil invalid.

Drugace pa zej ze tretje leto vozim Cagiva Mito (125 kubicna trugca ji pravjo) pa se nism imu nobene nesrece.

Poznal sm pa kolega, ki je imu prometno nesreco na cesti mimo letalisca v Lescah (ze kaksnih 10 let nazaj) ki je glih tko za 18 rojstni dan dobil Ninjo in se je zaradi neizkusenosti zabil v avto in dobil hude poskodbe glave, sicer prezivel je ampak se je mogu naucit vse od zacetka (govorit, hodt, jest,...)
Neo32 (c)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Neo32 ()

BadB0y ::

Nah z vsem se lahko ubijes!!! MOtor pac je tolko bol nevarn samo ce vozis z glavo se skoraj nimas kaj bat.

MUC ::

Lahk te en drug zbije, pa lahk vozš še tko previdn.. na motorju si tolk bl izpostavlen kt pa v avtu recimo

Gh0st ::

Neo32:
Cagiva Mito 125 je res trugca. Un moj kolega k se je ubil jo je meu. Se je to ful lep motor, pa tud napedenat se ga da tko da leti k s peesde, sam mularija potem to preveč izkorišča...Jest sm se pelu z frendovo Aprilio 125, ki mu gre 175, jest se sicr nism pelu tok hit (pelu sm se ene 140) ampak vseen je feeling hitrosti zlo izrazit pr takih mejhnih motorjih...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

jRk0 ::

2 bad za nejca... :/

MIto je strojcek pravi ja. in ce ne obvladas je kar konkretno nevarn, se posebej ce ti leti 200...
You fuck up once, you loose two teeth.

Monster ::

mogoče res bad za Nejca... sigurno za njegovo družino.. sicer pa itak vsak dan umre na 1000če ljudi na tak način... kaj čmo.. je pa res da frajerček ni mel čelade a ne...
Ka zaboga...

spader ::

we only tell the nice things abaut a dead person
in tko bi moglo bit

jRk0 ::

tako bi moglo bit ja.

Meni je pa ze dva prijatla vlak povozo... enega v avtu, enega pa pes:/

Always use helmet pa tudi ce imate 20k km za sabo pa se nikol niste padli, se vmal hako zgodi da ravno tisti dan padete. Jaz sem tudi en cas vedno brez celade bil, pa ugotovis, da ni tako pametno, ceprav zivljenje vcasih tudi sux...
You fuck up once, you loose two teeth.

||_^_|| ::

jRk0: iz istih razlogov se jst VEDNO prvežem v avtu pa naj bom voznik al pa sopotnik na katerem koli sedežu.

SmoKey ::

Žalostna novica nimaš kaj.

Pa tele o čeladah sploh niso neumne. To vem iz lastnih izkušenj ker je mene isto kot Nejca nekdo izsilil pa sem letel 10m čez avto. Pristal pa sem direkt na glavo. Posledica ker sem nosil čelado-še sem živ, sej mi je zdravnik rekel da bi mi v nasprotnem primeru glavo razčesnil kot lubenico.

P.S.: Za Nejca.. RIP
Živalsk vrt iz silicijeve doline

AlchemY ::

R.I.P.

Bernard ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bernard ()

||_^_|| ::

whatever ::

Kak se šele morajo počutiti starši ali kdorkoli mu je pač motor nabavil.:(

Zjeban ::

Sožalje njegovi družini!:'(

Sam tkole se pa res zamisliš! 18 let pa konec! :'(

Klemenn ::

ja sej no...pač človek umre...sm glejte to: izsilil je + ni iml čelade....to je kot bi šel skočit iz 200000m pa ne bi imel padala ;( ...

McHusch ::

Jebidah: pa sej ni Nejc izsilil, izsilil je voznik kombija (je pa vseeno neumnost vozit se brez celade)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McHusch ()

Airskull ::

Tako je, on je vozu po prednostni k mu je kombinirano vozilo izsililo pot in BUM!!!!
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

spacejam ::

nevem kaj bi reku. Zdel se mi je eden boljsih iz skupine. vendar tako je pravi madi filozof: Hitrost je norost. sam sem zadnje 3 leta prezivel kar 70% mojih vozenj na motorju, se izognu 5 nesrecam, v 2 sem bil udelezen sam ni bilo "meni vsaj nic" motor je pac predmet. sigurno pa veste kaj se zgodi z puntotom ce gre vanj 5t tovornjak, k sreci uni v avtu so stali celi samo avta od vzadaj manjka 1/2. Kot mi je rekel instruktor predvidevaj kaj se dogaja okoli ko si na bilokakem vozilu. spasis sebe in ostale.
Space-jam Team & Co.

dejc2 ::

Pa kva tle vsi neki bluzite da ni mel čelade, k jo je mel.

smash ::

ni meu!

Monster ::

joj spacejam če ti je to mogo inštruktor povedat .... to je ja logično... sicer pa NI MEL ČELADE... kk pa lahko iz svojih izkušenj povem.... ko veliko prebajkam z specialko in te kamioni ne šlivijo 5% .. sploh te ne obvozijo nego te porivajo na bankino in cist tk povem da na pvprecno turo okol 120km dozivim recimo 10 potencialnih padcev , pa enih petkrat ko moram bremzat pa se izogibat... v prometu je pac tk .. tko je jači... in v takih primerih... jest se pelem 40 kamijon okol 80.. mi verjetno čelada nebi ravno pomagala...
Ka zaboga...

Neo32 ::

Eh Monster pust ti kamionarje to so klasa zase. To vozjo kukr jim pade na pamet, njim se jebe kamion ni njihov ampak od firme itaq majo ze vsega zbitga tko da jim se tulk bolj dol visi.

Drugace pa je bil tipcek ki je Nejcu izsilu prednost druzinski prijatelj. Kruto!
Neo32 (c)

bodom ::

ja, brez celade na motorju ali varnostnega pasu v avtu se ni za vozit po svetu. o kamionarjih pa se res ne splaca zgubljat besed...to so taki vozniki, ki mislijo da jim itak noben nc ne more in da imajo oni oblast nad vsem...
sm pa tole prebral v dnevniku;...Nejc E. je na glavi imel čelado. Po izjavah prič je mladenič sprva poskušal vstati, nato pa je obležal poleg motorja....kaj pol? je imel celado ali ne, kot jih vecina tule pravi?
res skoda zanj in njegovo druzino...pa se veliko je imel pred seboj...R.I.P. Nejc

LP

Gh0st ::

Sej ni nujno da bi čelada tudi zdržala tak udarec. Veliko je mularije, ki se goni 130 s čeladami, ki niso nič boljše od poceni kolesarske... Če hočeš eno res kvalitetno in varno čelado pa gre takoj 100k SIT...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Neo32 ::

GhOst: Nolanova celada N100E pride dobrih 42k tolarjev in men vrjem da je to kvalitetna celada, sam je sicer nimam, ma jo pa moj fotr v sluzbi in doma. Je pa to cista resnica da se folk vozi naokol z celadam za 10k tolarjev ki ob mocnejsem padcu oz. udarcu razpade.
Neo32 (c)

JurijTurnsek ::

upam d se bo koga to dotaknilo in se bo folk mal bol pametno vozo z motorji okol... četudi mu je izsilo prednost, bi z 50 km/h preživel, kr bi se najverjetneje izognil nesreči (izkušnje videl pred par denvi enako foro, sm da je oseba peljala 50km/h in se nesreči izognila).... pa kaj se zdaj grejo nej povej če je meu čelado al ne... če ni tolk slabše zanj :\
http://www.slatnaskejta.com

Tomi ::

Monster: bo kaj držalo, samo da so pri nas na Štajerskem malo bolj normalni vozniki. Samo se mi je ta tudi zgodilo, da me kiper in mogel prehiteti kar kilometer, potem ko je pa imel možnost, je pa prehitel, in ko sem bil na polovico tovornjaka, je šel na rob ceste. Pa mu ne bi bilo treba. Sem bil nekaj časa čisto trd.
Kljub temu pa je še vedno tako, da lahko kljub izkušnjam narediš napako. Zadnjič sem se v Celju skoraj pri 35km/h s specialko zaletel od zadaj v avtobus, ker nisem predvidel, da ne bo zvozil ožine med parkiranimi avtomobili. Pa imam skoraj 10k km na kolesu za sabo.

Sicer pa, je imel Nejc čelado ali ne? Ker uradnega podatka še ni..
metrodusa.blogspot.com

Wolfram ::

Tukaj sem tarnal, kako mi je Nejc punco spleljal... zdaj sm že pozabu na vse to pol si mi gre model pa ubit... človek se kar zamisli pa si reče če je blo sploh vredno se jezit nanjga oz. ga sovražit... TEGA mu NE privoščim še posebej pa ne moji bivši oz. njegovi punci Nastji... takrat k sva nehala bi ji marsikaj privoščil, tega pa le ne..
V glavnem...življenje je minljivo... česa vse pa jaz ne bom vse doživo ...joj...joj

LP
www.igralec.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Bepop na mtv

Oddelek: Loža
452253 (1146) Pyr0Beast
»

Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
946868 (4961) JXS
»

Recenzija novega Siddhartine albuma Rh- (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
637207 (5816) Tic
»

Ali sta rock in metal v zatonu?

Oddelek: Sedem umetnosti
453477 (2610) drevo
»

A bo Karmen peta nocoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1119428 (7173) Vlady

Več podobnih tem