» »

zamrzovanje rac.

zamrzovanje rac.

Trupl0 ::

ziv ziv

imam en HUD problem in sicer, zdej sm nadgradil sistem in sicer z :

Gigabyte 7VRX
amd athlon 1800+
gf4 ti4200
ZALMAN CNPS6000-CU

Na začetku sm imel Windows 98 ampak, ker je v win98 po približno 5 minutah sistem zmrznil sm disk formatiral in installiral Windows XP. To sm zrihtu ampak se zaplete pr igrah, in sicer ko zaženem igro ne pride niti na prvo stran ampak zamrzne komp in potreben je trdi reset. Nekaj sm pogruntal in sicer da sm iz FSB 133 zmanjšal z switchom na FSB 100, tako da mi zdej laufa athlon na 1150 mhz, in ga komp prepozna kot Amd Athlon oz. Duron.

Računalnik nesem po servisih že 4 dni in noben mi ni nč pomagu, sam neki so po biosu šaral.
Platin BIOS sm danes tudi nadgradil, ampak nism nč storil z tem ker še zmeraj zmrzuje na FSBju 133.

DEJTE MI PROSM POVEDAT KAJ ČE BIT NAROBE, ker sm dal dosti denarja za komp. in nimam nč od tega.

PS: drajverje imam vse ta zadnje, in TM imam v BIOSU nonstop 63 stopinj, razn zdaj ko imam nižji FSB je TM 53 stopinj

za vaš odgovor se vam vnaprej zahvaljujem
lp

Matej Rovtar
If you are going through Hell, keep going !

Thanatos ::

in tebi se zdi 63°C normalna temperatura? Takoj v štacuno po enega Volcana7+

LunKi ::

Jao!Jao!
Mel sm isti problem sam da sm mel 5ventov v chieftecu pa 6500cu od zalmana - 60stopinj!!!

Kupu vulcano 7+ - med 50 in 40stopinj (min - max obrati)

krucymucy ::

Ni čudno da se sesuva :D 63˙C ko nič ne dela :D

Trupl0 ::

hvala da ste mi tako pomagal:D ampak problem ni TM ampak GEFORCE 4,
na tej plati noben ne more zalaufat kompa na FSB 133, zato bo šla plata v zamenjavo, ker sm dal not eno staro ATI RAGE 8mb ki je na PCI vodilu, pa je stabilno laufala igre :D in ostale stvari

PS: ta plata kaže za 10 stopinj preveč

hvala za takšno pomoč;(
If you are going through Hell, keep going !

Sandi79 ::

ja upam, da imaš DDR not. 63 stopinj pa še sploh ni hud problem tam do 75 se ti ni treba kaj bat. >:D

Trupl0 ::

kok to mislš DDR not, itaq da ga mam in to 266 mhz-čnega:D

1x256MB PC2100 RAM

zdej sm nesu plato nazaj in čakam na ASUS A7S333, da mi bo lepo laufalo, čeprav pravjo nekateri da imajo težavo z to plato

A ima kdo Asusko A7S333, in kake izkušnje ima z njo
If you are going through Hell, keep going !

Sandi79 ::

>:D I love it when it gets HOT >:D >:D

matic ::

ga7vrx je super plata sploha pa ga7vrxp, drugace pa vse GA plate kazejo kako stopinjo vec.. te stpinje so itaq precej nerealne ocene!
Ti bi moral verjetno samo kak vent nastimat na gForca ce ga se nisi imel! Ko spremnis fsb iz 100 na 133 se tudi klok na gForcu poveca in se bolj greje.. samo ga zlahka ohladis..

VASkO ::

folk ima s temi gigabytkami veliko problemov, tudi tega, da ne deluje na 133mhz FSBju, na 100mhz pa dela lepo. Tace stran zaenkrat od cisto svezih produktov, raje kupiite preverjeno robo. Nasploh imajo skoraj vse KT333 plate razne probleme.

Trupl0 ::

OK zamenu sm plato in nabavu A7S333, laufa ko grom, skupi z Gforcom0:)

spet ne bom spal do 3 zjutri0:)
If you are going through Hell, keep going !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ga-7n400l-FSB?

Oddelek: Navijanje
371503 (1194) killah bee
»

Frekvenca AMD Tbread b iz 133 na 166

Oddelek: Navijanje
372768 (2015) schurda
»

Kako je z Athloni 2500 XP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327925 (5602) Tarzan
»

po 5-ih sekundah se ugasne!

Oddelek: Pomoč in nasveti
211947 (1465) kn3z007
»

a pozna kdo to plato?

Oddelek: Kaj kupiti
161251 (1028) zvitorepec

Več podobnih tem