» »

D800+MSI k7t pro 2a -> čudne frekvence???

D800+MSI k7t pro 2a -> čudne frekvence???

kuntek ::

Imam Duron800 na MSI k7t Pro 2a in CromOrba. Pobarval sem L1 (že večkrat z različnimi svinčniki) in vedno ko nastavim drugi množilnik kot default dobim neke čudne frekvence ob zagonu rač. (je še vrez sistema, samo z zagonsko disketo). Če dam 9x100 = 500MHz, 9.5x100 = 550 itd... 8-O
Kaj naj še naredim???

msmiha ::

Ja ko dobiš tako frekvecno ogasni (medtem ko je račenalnik navit) in znova prižgi računalnik to bi moralo delovati:)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

legenda ::

Imel sem podoben problem, v enem izmed prejsnjih topicov smo ga resili.
Problem je v slabem pobarvanju mostickov (zanic svincnik ali pa stik med mosticki), v 4. poskusu mi je uspelo odklenit d700, uporabil sem pa cist navaden svincnik HB, cim starejsi, da ima res grafit gori.
Na abitki mi kaj vec kot 910mhz ne gre...

PJ

yjj ::

Odvisno od proca.

kuntek ::

Jaz sem probal že več kot 5x pobarvat z različnimi svinčniki. Nazadnje se mi je enkrat začuda na 900 zbudil in ko sem parkrat resetiral rač. je blo vse OK pol pa spet 500. Bom pač še barval...:(:(

Sirki ::

Ko se ti pojavi ta čudna frekvenca računalnik UGASNI!!!!!, ne samo resetiraj. Pol se pa zbudi s tapravo frekvenco.

VASkO ::

to je tezava s plosco, je ze vec folka ugotovilo, da na enih ploscah narobe nastavlja mnozitelj (9=5, 9.5=5.5,...), ne vem, ce obstaja kaksna resitev problema. Probaj z nadgradnjo BIOSa, dobis ga na domaci strani od MSI.

kuntek ::

Mislim, da je bil problem samo v barvanju L1. Zdaj mi dela 800@900, več pa še nisem probal.

texhex ::

jup barvanje je ...
sm sprobal 6 svinčnikov
pol sm pa sou v trgovino pa nabavu staedlerja2hb pa sprobal ;))) pa je delalo... v prvo...
tk da staedler 2hb more delat ...
To Infinity... ...And Beyond!

luni ::

nope, problemi so z MSIjkami... plata ma probleme z nastavljanjem multiplajerja in ti kr nekaj ven vrze... ne vem ce deluje ta metoda z ugasanjem kompa, ampak vseeno probaj!
Artificial Intelligentia

kuntek ::

Moram priznat, da je to z UGAŠANJEM pri meni delovalo. Ko se pojavi nizka frekvenca enostavno ugasnem računalnik in ga spet prižgem. Potem je vse kot mora bit. Nikoli več se ne prikaže tista nizka frekvenca. Zdaj sem trenutno na 800@950 z 1.75V.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

athlon 1G - vodno hlajenje - overclock

Oddelek: Navijanje
121008 (769) morphling1
»

Rezanje povezav L1 na duronu

Oddelek: Navijanje
371347 (991) franci
»

OC Duron 700 , nujno!

Oddelek: Navijanje
171248 (1074) ChiefThunder
»

Kako pobarvati L1 mostičke????

Oddelek: Navijanje
261958 (1622) jRk0
»

D600 ne morem OCat

Oddelek: Navijanje
212033 (1760) legenda

Več podobnih tem