» »

Autorun?

Autorun?

scenic ::

Imam page, posnel pa bi ga na CD vizitko in sicer tako, da se ob vstavitvi zažene "index".

V glavnem uporabljam Nerota.

Lp

Scenic

Gandalfar ::

v datoteko autorun.ini

[autorun]
open=smtng.exe
icon=smtn.ico


mislim, da je takole. Malo po spominu delam. Poisci tvoj najljubsi cd, ki ima autorun in mu ukradi to datoteko :D

bastadu ::

Ja tipson je reku, da ma page, to verjetno v *.htm(l) formatu, ki pa ga z tako preprostim ukazom ne boš zagnal... Verjetno bi moral ta page s flashom kombinirat, ker ga lahka shraniš kot *.exe...

bking ::

Točno v .html formatu ne bo delal. spravt ga morš v .exe. al s flešem, maš pa tud program WebExe, k ti v .exe pretvor katerikoli .html, sm že probu pa je čist lepo delal.8-O

scenic ::

Hvala vsem za trud, točno je, da imam to v html-ju lohk si tud pogledate na
http://www.users.volja.net/untitled
S flashem pa znam sicer nekaj narest ne pa popolnoma in bi rabil še kak nasvet. Kje se pa dobi WebExe?

Vse je malo za šalo, ker pa mislim stran še dodelati in dati gor še kak video bi bilo kar fajn, če mi ali nam to rata.

Lp

Scenic

Gandalfar ::

ce bo napisal v autorun .html mu bo odprlo IE oz. privzeto aplikacijo za .html.

bastadu ::

Gandalfar: Verjemi, to ne deluje...

l0wc4 ::

Rabis en progy start.exe in samo autorun.inf. Ta autorun.inf in start.exe posnames na root CDja, in bo v prvi maopi, sem imel recimo ooz1 in v njej celoten HP, odprl index.html. Daj mi samo svoj email naslov, da ti posljem start.exe in vsebino autorun.inf. Deluje preverjeno 100%.

scenic ::

Hvala vsem še enkrat za trud v tej vročini, tule pa je moj mail:

scenic@volja.net

Lp

Scenic

A ne bo to mogoče mal preteško zame?

scenic ::

Aja še root CD-ja kaj je to?
Pa brez zamere.

bastadu ::

S tem je mislil v najvišji imenik CDja, v tvojem primeru X:\ (kjer je X črka CD-ROMa...).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133568 (2950) rockrose
»

cue in bin file-i

Oddelek: Programska oprema
51009 (929) rorcange
»

program za usb kljucek

Oddelek: Programska oprema
92225 (2021) SimplTech
»

Autorun.ini

Oddelek: Programiranje
5862 (834) Vesoljc
»

Autorun

Oddelek: Programiranje
71126 (1019) CCD

Več podobnih tem