» »

dostop do spletne strani - pomoc

dostop do spletne strani - pomoc

bocmann ::

Pred dobrim mesecem dni , sem se odlocil da bi postavil svojo spletno stran , zato sem namestil skupek programov WAMP (vkljucujejo appache server , mysql , php ) nato sem namestil še program Cerbus FTP server da sem postav viden v omrezju , ker nisem vedel kako bi nato dostopal do moje spletne strani sem uporabil svoj IP naslov in ga vnesel v okence za vpis http naslova v mozzili , stran mi je lepo odprlo. Problem se je pojavil nato cez nekaj casa ko sem hotel dostopati do svoje spletne strani , saj se mi je pojavil okence v katerga naj bi kao vnesel svoje uporabnisko ime in geslo , nad tema dvema , na zacetku okenca pa http://89.143.71.108 zahteva uporabnisko ime in geslo. Stran sporocaa: "WebUser" , vceraj ko sem poskusil znova vnesti svoj ip (trenutno imam se dinamicega) mi je vse lepo odprlo in delovalo , a glej ti zlomka , ko se je ip spet spremenil mi ni delovalo. .
v postavljanju ftp streznika in vsem tem biznisu sem se zacetnik , zato bi lepo prosil , ce bi mi kdo pomagal ..

Lp bostjan:)

schtr4jh ::

če boš dostopal do spletne strani samo iz svojega računalnika, lahko vpišeš "localhost" ali "127.0.0.1" namesto svojega ip naslova

webuser ti mogoče pokaže zaradi routerja ... odpri port 80 (www) in 21 (ftp)

bocmannn ::

hm , a mi lahko prosim samo priblizno opišeš kako bi to storil:) . . . mislim odprl porta , sm že nekaj poskusal pa mi ni uspelo . .
za pomoč se zahvaljujem

Lp bostjan

Tody ::

bocmann ::

hmm , a moram iti pod požarni zid pa tam odpreti vrata , kjer lahko dostopajo ?

bocmann ::

recimo danes imam ip 89.142.150.100 in mi stran deluje .. druge dneve mi pa ne 8-O

bluefish ::

Odkrito povedano.
Stran je nekje iz začetka prejšnjega tisočletja in je morda bolje, da se ne znajde na netu. Poganjaj jo lokalno preko localhost ali 127.0.0.1, sploh dokler se ne seznaniš z določenimi stvarmi.
Sicer pa povej, kako si povezan na net - direktno računalnik > modem ali računalnik > router > modem,...

bocmann ::

računalnik-router (pri siolu sem ) ,v bistvu programiranje mi ne dela toliko težav , na splošno mi bolj delajo omrežja problem , glede povezave sm še amater in nwm točno kak bi naredil stran vidno . odkril sem da lahko dostopam do nje prek mojega ip , zato sem na www.dot.tk prilepil moj ip in spremenil v bolj razumljiv naslov , naprimer www.buhtelj.tk. .
hvala za pomoč. .;)

techfreak :) ::

recimo danes imam ip 89.142.150.100 in mi stran deluje .. druge dneve mi pa ne 8-O

Uporabi DynIP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322246636 (21301) miko22
»

Zakaj mi ne odpre samo ene določene strani?

Oddelek: Omrežja in internet
287628 (3668) BorutK-73
»

Spletna aplikacija - lasten SMTP strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
333098 (2548) Klenobo
»

Linux-localhost

Oddelek: Operacijski sistemi
261903 (1417) 'FireSTORM'
»

Localhost

Oddelek: Omrežja in internet
82039 (1767) Sodja

Več podobnih tem