» »

Disconautica 2009

Disconautica 2009

ABX ::

Vsaka čast vsem udeležencem za žur brez izgredov.

Ponosen sem da sem Slovenc.

P.S. Me jebejo promili.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

enxtip ::

dio porkish....mene anka...pravkar prisu s fešte =D
viva la sagra & disconautica xD

ABX ::

Samo letos je bilo nenormalno število ljudi, cel Koper je bil en veliko disco.

Bolj pogosto bi lahko kaj takega organizirali, pa mogoče samo čez dan da ni toliko pijančevanja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Blinder ::

Vsaka čast vsem udeležencem za žur brez izgredov.


Čuj, ni to baŁkan žur.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

markxxx ::

Letos je bil hujse kot kaksna vaska veselica se tam se lepse obnasajo SRAMOTA
C2Q 6600,ASUS P5N32-E SLI Plus,nVidia GeForce 470 GTX,6GB DDR2 800Mhz

enxtip ::

ABX ::

Policijsko poročilo za disconautico 09


Glede na komentarje, očitno so ostali idioti doma.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Adrijan0 ::

Naj bo kar če blo je super.

Hardstyle ::

Ko berem komentarje na obala.net pa res nevem kdo komu laže. Mesto je bilo v soboto zjutraj očiščeno do 8ure oz. do pol 9h, v nedeljo pa do 10. ure. Tlakovci oz. asfaltna podlaga/cesta pa se je čistila s prirejeno cisterno in čistilom (meni neznano-vsaj po vonju). Ob 12h na pločnikih,cestah,pomolih,zelenicah in v vodi ni bilo več sledi partya. Kot, da se preteklo noč nebi nič dogajalo.

Dr_M ::

Bilo je super.
Folka mnogo vec kot lani. Me je kr malo stisnilo, ko smo ob 7 zvecer iskali parkirisce, nakoncu smo pa parkirali pri trznici (zelo blizu dogajanja >:D ) .
Ob 10 uri je bilo res ze skoraj vse pospravljeno.
Sem pa slisal nekaj neumnih komentarjev od "domorodcev"...
Koper je super mesto, s super zabavo, domacini so pa butasti in prevec zategnjeni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ABX ::

Bilo je super.
Folka mnogo vec kot lani. Me je kr malo stisnilo, ko smo ob 7 zvecer iskali parkirisce, nakoncu smo pa parkirali pri trznici (zelo blizu dogajanja >:D ) .
Ob 10 uri je bilo res ze skoraj vse pospravljeno.
Sem pa slisal nekaj neumnih komentarjev od "domorodcev"...
Koper je super mesto, s super zabavo, domacini so pa butasti in prevec zategnjeni.


Ma domačini niso nič zategnjeni, določeno število kmetov imaš povsod. Obala.net pa je itak leglo kretenov in se vsi ki kaj razumejo se izogibajo kolikor se le da.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

enxtip ::

Ja no če bi pisali še ostali pozitivne komentarje bi jih bilo kar veliko, vendar ponavadi so komentarji na obala.net v negativnem vzdušju. Tako, da tistih nekaj ljudi ki jih je motilo, niti da ne štejemo saj je zanemarljivo.

ABX ::

Tudi na TV so poročali o dobrem uspehu eventa in celo predlagali da bi se povabilo še druge obalne občine v dogodek.

Tujci so bili popolnoma navdušeni. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Good Guy ::

blo je super...

še dobr da sm celo prespal :P
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

barakus ::

Je še kar težko zaspat, če ti muzika celo noč pod oknom nabija (in to fajn). Naslednji dan si zato logično siten in zategnjen domačin. :D Sej jaz bi tudi prišel na party, ampak na tistega, ki je pod vašim oknom, da se lahko kadarkoli mi dojadi odpeljem domov, spat v miru.

greytex ::

vsako leto slabše je na žalost. Se pozna da prihaja folk, ki nima veze z elektronsko musko.

ABX ::

Je še kar težko zaspat, če ti muzika celo noč pod oknom nabija (in to fajn). Naslednji dan si zato logično siten in zategnjen domačin. :D Sej jaz bi tudi prišel na party, ampak na tistega, ki je pod vašim oknom, da se lahko kadarkoli mi dojadi odpeljem domov, spat v miru.


Se strinjam da zna biti moteče, ampak če se ne motim so zaprli muziko ob 02:00. Glede na to da je bila sobota upam da si imel čas se naspat v nedeljo. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Dr_M ::

Glede na to, da je to 1x na leto za 2 dni, ni panike.
Ampak folk nima kej drugega pocet, kot da nekaj v tri krasne pizdi.
Ja, taki smo slovenci.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kixs ::

Men je bilo cool. Po Axwellu smo picili nazaj v LJ in spal do 12h :D Lepo, da se je vreme izboljsalo. Sicer smo pa vedno sli v petek v Byblosa, pa potem v soboto v Koper. Lani pa se direktno iz Ambasade na mini dopust na Krk - v dveh dneh vse skupaj skoraj nic spal :))

Se pa vidi, da so se starejsi in ostali domacini ze malo navadili na ta event. Ker prvic je bilo na plazi se veliko starih in druzin in so samo 8-O Zdej pa vsako leto manj. Letos sem jih se komaj kaj opazil ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

energetik ::

Je še kar težko zaspat, če ti muzika celo noč pod oknom nabija (in to fajn). Naslednji dan si zato logično siten in zategnjen domačin. :D Sej jaz bi tudi prišel na party, ampak na tistega, ki je pod vašim oknom, da se lahko kadarkoli mi dojadi odpeljem domov, spat v miru.


Se strinjam da zna biti moteče, ampak če se ne motim so zaprli muziko ob 02:00. Glede na to da je bila sobota upam da si imel čas se naspat v nedeljo. :)


Obstajajo tudi ljudje, ki imajo v soboto službe. Ki delajo nočne, na izmene. Obstajajo bolni, stari, ki težko spijo in majhni otroci. In verjemi, težko je prenašati dan in noč butanje, vem iz lastnih izkušenj (=LJ Križanke). Da ne omenjam svinjarije in smeti po ulicah. A če je fešta je pa treba svinjat in smetit?
Taki glasni koncerti spadajo v zaprte dvorane. Saj veste tisto o demokraciji - imaš pravice, dokler jih ne kršiš ostalim. In če ne moreš spati zaradi hrupa, če zjutraj stopiš iz bajte v kozlanje in razbite flaše, se mi zdi, da so ti kršene...

ABX ::

Men je bilo cool. Po Axwellu smo picili nazaj v LJ in spal do 12h :D Lepo, da se je vreme izboljsalo. Sicer smo pa vedno sli v petek v Byblosa, pa potem v soboto v Koper. Lani pa se direktno iz Ambasade na mini dopust na Krk - v dveh dneh vse skupaj skoraj nic spal :))

Se pa vidi, da so se starejsi in ostali domacini ze malo navadili na ta event. Ker prvic je bilo na plazi se veliko starih in druzin in so samo 8-O Zdej pa vsako leto manj. Letos sem jih se komaj kaj opazil ;)


Ja prvo leto je bil cel smeh, une stare none od 70 let in mi ki groovamo. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Dr_M ::

vem iz lastnih izkušenj (=LJ Križanke)


Kot sem ze omenil, Disconautica je 1x letno, 2 dni.

Taki glasni koncerti spadajo v zaprte dvorane.


Bos zrihtal dvorano za 10.000+ ljudi?


In če ne moreš spati zaradi hrupa,


Zunaj se je dogajalo do 2 zjutraj, potem pa samo se v AG.

če zjutraj stopiš iz bajte v kozlanje in razbite flaše,


Lani so ze v nedeljo ob 5 zjutraj pospravljali. Letos ob 10 zjutraj prakticno ni bilo vec sledov.

Sicer pa, dokler imajo dovoljenje, se nima kdo kej vtikat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ABX ::

Je še kar težko zaspat, če ti muzika celo noč pod oknom nabija (in to fajn). Naslednji dan si zato logično siten in zategnjen domačin. :D Sej jaz bi tudi prišel na party, ampak na tistega, ki je pod vašim oknom, da se lahko kadarkoli mi dojadi odpeljem domov, spat v miru.


Se strinjam da zna biti moteče, ampak če se ne motim so zaprli muziko ob 02:00. Glede na to da je bila sobota upam da si imel čas se naspat v nedeljo. :)


Obstajajo tudi ljudje, ki imajo v soboto službe. Ki delajo nočne, na izmene. Obstajajo bolni, stari, ki težko spijo in majhni otroci. In verjemi, težko je prenašati dan in noč butanje, vem iz lastnih izkušenj (=LJ Križanke). Da ne omenjam svinjarije in smeti po ulicah. A če je fešta je pa treba svinjat in smetit?
Taki glasni koncerti spadajo v zaprte dvorane. Saj veste tisto o demokraciji - imaš pravice, dokler jih ne kršiš ostalim. In če ne moreš spati zaradi hrupa, če zjutraj stopiš iz bajte v kozlanje in razbite flaše, se mi zdi, da so ti kršene...


Se strinjam, osebno mi je dosti lepša Disconautica čez dan, ko pade noč pa bi bilo potrebno se umaknit iz mesta.

Je pa Disconautica super promocija za Obalo, tako da lahko tudi malo potrpiš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

energetik ::

Kot sem ze omenil, Disconautica je 1x letno, 2 dni.
OK, če je samo to, se potrpi. Ampak se dogajajo tudi druge prireditve in na koncu imaš vsak drugi vikend ropot.

Bos zrihtal dvorano za 10.000+ ljudi?
Odsotnost take dvorane ne upravičuje posiljevanje s hrupom domačinov.

Zunaj se je dogajalo do 2 zjutraj, potem pa samo se v AG.
Če imam zjutraj službo, grem spat najkasneje ob 23h. Torej bi mi odžrli 3h spanca.

Lani so ze v nedeljo ob 5 zjutraj pospravljali. Letos ob 10 zjutraj prakticno ni bilo vec sledov.
OK, občina je svoje delo tukaj dobro opravila.

Sicer pa, dokler imajo dovoljenje, se nima kdo kej vtikat.
Se mi kar zdi kako talajo taka dovoljenja. Malo podmažejo občinarje, malo natvezijo, kako je to dobro za turiste, pa je. Če je pa to ustavno in po zakonih, je pa vprašljivo. Tako kot dovoljenja za gostinske vrtove v LJ, kjer BP dobi vsak kekec z bifejem dovoljenje, da zasede še tisto malo pločnika, kar ga je bilo, pešci pa hodimo po cesti. Saj pravim, smrdi po korupciji.

OK, sem malo bolj ostro napisal, da se vidi še druga plat in ker so nekateri v nič dajali "sitne" domačine. Sicer nimam pa nič proti, če ste uživali, ampak to ne more iti na račun ostalih prebivalcev.

Hardstyle ::

Če bi kdo koga podmazoval bi se spregledalo zakone in bi dogajalo do 6h zjutraj na obali in ne v AG.

Domačine povsem razumem, da jim ne paše ampak zakaj potem ne jamrajo ko je koperska noč? Tam so pa tud oni pijani,glasni in svinjajo pa dobenga ne moti, ironično!

In ja, to je za turizem dobro! Kafiči in trgovine so delale s polno paro! Ne glede ob kateri uri si prišel na pijačo ali po kilo kruha si čakal 15min+ da si kaj dobil. Da sploh ne omenjam fastfoodov, kjer se je najbolj splačalo da si poklical in ti je povedal kdaj prit =)

šernk ::

smeh...;((

5 pretepov pa rečete da je bilo mirno 8-O

ulice do 10 zjutraj pospravljene? če bi bila kultura na nivoju bi imeli za pospravljanje 10min dela :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

enxtip ::

Letos je proti lani bilo kar mirno.
Disconautica 08

darkolord ::

Domačine povsem razumem, da jim ne paše ampak zakaj potem ne jamrajo ko je koperska noč?
Ker je na koprski noči blo praktično za vsakega nekaj, tle je pa sam glasba in še to sam ena zvrst (taka kjer je fajn da je čimbl glasno). Tistim, ki pa morajo/hočejo v vsakem primeru spat, je pa vseeno, al jim spanec krati Adi Smolar al pa DJ Branko

enxtip ::

Gre za rumeno noč in ne več za kopersko.
Tudi ta pa je izgubila svoj pomen že in je vsak leto slabše. Lani pa je celo ni bilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: enxtip ()

ABX ::

smeh...;((

5 pretepov pa rečete da je bilo mirno 8-O

ulice do 10 zjutraj pospravljene? če bi bila kultura na nivoju bi imeli za pospravljanje 10min dela :)


Ne vem če je bilo kdaj več ljudi na kupu z manj posledicami.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ABX ::

Domačine povsem razumem, da jim ne paše ampak zakaj potem ne jamrajo ko je koperska noč?
Ker je na koprski noči blo praktično za vsakega nekaj, tle je pa sam glasba in še to sam ena zvrst (taka kjer je fajn da je čimbl glasno). Tistim, ki pa morajo/hočejo v vsakem primeru spat, je pa vseeno, al jim spanec krati Adi Smolar al pa DJ Branko


Ne se igrat omejenega, imel si tudi techno, trance, deep, .... :)

Drugače pa sem videl da v 33-tki (nisem 100% glede imena), so vrteli Rock sceno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Hardstyle ::

Domačine povsem razumem, da jim ne paše ampak zakaj potem ne jamrajo ko je koperska noč?
Ker je na koprski noči blo praktično za vsakega nekaj, tle je pa sam glasba in še to sam ena zvrst (taka kjer je fajn da je čimbl glasno). Tistim, ki pa morajo/hočejo v vsakem primeru spat, je pa vseeno, al jim spanec krati Adi Smolar al pa DJ Branko


To pa lahko izjavi samo oseba, ki je omejena na eno zvrst in se ne zna prilagodit. Doma in v avtu imam vedno na normalni glasnosti in pravtako uživam, verjamem da tudi večina preostalih.


Verjemi, da je doli blo videt dosti nekulturnih scen od domačinov, ker pač ve da si lahko privošči in mu nič ne morejo.

5 pretepov je nič! Doli je blo 70 tisoč ljudi v eni ulici. Ni blo dobenega masovnega pretepa. Tud rešilci niso imeli dela. Pohvale organizatorjem in obiskovalcem!

Aja, pa Lent še danes ni pospravljen toliko o tem, kak je v Kopru blo slabo stanje.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Ne se igrat omejenega, imel si tudi techno, trance, deep, .... :)
Ma, ni treba bit pikolovski, k dobr veš, kaj mislim :) Lohk bi rekl pač "Electronic dance music", to pomoje pokrije kr en lep del teh zvrsti.

Pa kljub temu, poleg glasbe (pop, rock, EDM, metal, jazz, etno, alternativne zadeve, pihalni orkestri, folklorne skupine...) se je na koprski/rumeni noči dogajalo še mnogo več: hrana (velik), srečelovi (+ tombola na koncu), zabaviščne zadeve (avtki, vlakci in razne hitro vrteče se zadeve), športni dogodki (kros (moto, avto), vodni skuterji, vaterpolo, košarka, fuzbal, breakdance, ...), delavnice za otroke, filmi, ognjement itd itd...

Doma in v avtu imam vedno na normalni glasnosti in pravtako uživam, verjamem da tudi večina preostalih.
Seveda, doma in v avtu. Sam na koncertu pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

ABX ::

Ne se igrat omejenega, imel si tudi techno, trance, deep, .... :)
Ma, ni treba bit pikolovski, k dobr veš, kaj mislim :) Lohk bi rekl pač "Electronic dance music", to pomoje pokrije kr en lep del teh zvrsti.

Pa kljub temu, poleg glasbe (pop, rock, EDM, metal, jazz, etno, alternativne zadeve, pihalni orkestri, folklorne skupine...) se je na koprski/rumeni noči dogajalo še mnogo več: hrana (velik), srečelovi (+ tombola na koncu), zabaviščne zadeve (avtki, vlakci in razne hitro vrteče se zadeve), športni dogodki (kros (moto, avto), vodni skuterji, vaterpolo, košarka, fuzbal, breakdance, ...), delavnice za otroke, filmi, ognjement itd itd...

Doma in v avtu imam vedno na normalni glasnosti in pravtako uživam, verjamem da tudi večina preostalih.
Seveda, doma in v avtu. Sam na koncertu pa ne.


Ja no, več različnih žurov tem boljše. :)
Ampak očitno nam bolj paše disco kot pa kaj drugega. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

alexa-lol ::

vsako leto slabše je na žalost. Se pozna da prihaja folk, ki nima veze z elektronsko musko.


kaj ti sanjas to je zur...kaj ma veze ce ma kdo veze z elektronsko glasbo, tja je prisel da se sprosti, enga zvije in je to to....ne dojamem kaj ti kle ni jasn...razen ce si nestrpen

urban99 ::

hehehe, tole me je spomnilo na legendarnega in rednega 'dopisnika' Delovih pisem bralcev. Tip se je vrsto let pritoževal nad neznosnim hrupom koncertov pod njegovim oknom, tudi novoletni so mu šli na živce in želel si je višje bivanjske kvalitete ter ljubega miru. Glavni štos pa je bil v naslovu pod njegovim podpisom - živel je nekje nad Prešernovim trgom v Ljubljani :D

innerspace ::

Zivim v Kopru in lahko recem le to, da je letosnja Disconautica bila boljsa kot lanska iz vec razlogov:
-vec ljudi
-vec dogajanja
-manj frk
-nizja povprecna starost udelezencev

Ok, to tazadnje ni lih pozitivno, se posebej ko vidis v sparu in mercatorju vse blagajne nabasane z mladino in polnimi vozicki alkohola.

Kar se tice same prireditve, pa zelo pohvalno urihtano.

Razumem pa sokrajane, ki jih je motil hrup, samo naspram Rumeni noci, ni bilo to nic.

Dr_M ::

Pri nas manjka takih kulturnih dogodkov.
In ja, takoj posodim svoje okno, za tak dogodek. >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

barakus ::

Sej rumena noč gre tudi marsikateremu domačinu na živce. Pa podobnih prireditev je precej več v Kopru (po glasnosti) kot samo ti dve že omenjeni. Po drugi strani, prav nam je, kaj pa take župane volimo.


Glede smeti... včeraj sem šel po semedelski in je morje polno plastenk.

Dr_M ::

Pogresal sem smetnjake, zato je logicno, kjer bodo smeti koncale.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ABX ::

Preveč ljudi je bilo, dvomim da so kaj takega pričakovali.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

energetik ::

Če kaj takega niso pričakovali, pomeni da niso dovolj sposobni da bi organizirali tak dogodek. Ampak drugo leto bojo spet dobili dovoljenje.
Dr_M: a če ni smetnjaka to pomeni, da moraš potem smeti metat v morje in po plaži? Ko smo v hribih tud ni smetnjakov, pa lepo spravimo vse smeti v ruzake in v dolino.
Saj sem rekel, od takega dogodka imajo koristi samo gostinci in organizatorji, ostali pa nič oz. same probleme.

Dr_M ::

o smo v hribih tud ni smetnjakov, pa lepo spravimo vse smeti v ruzake in v dolino.


Pa klub temu se najdejo smeti. Ocitno le niso vsi taki svetniki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ABX ::

Če kaj takega niso pričakovali, pomeni da niso dovolj sposobni da bi organizirali tak dogodek. Ampak drugo leto bojo spet dobili dovoljenje.
Dr_M: a če ni smetnjaka to pomeni, da moraš potem smeti metat v morje in po plaži? Ko smo v hribih tud ni smetnjakov, pa lepo spravimo vse smeti v ruzake in v dolino.
Saj sem rekel, od takega dogodka imajo koristi samo gostinci in organizatorji, ostali pa nič oz. same probleme.


Ma nehaj dej. Če si tako pameten zakaj nekaj ne organiziraš namesto da samo pljuvaš?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Good Guy ::

o smo v hribih tud ni smetnjakov, pa lepo spravimo vse smeti v ruzake in v dolino.


Pa klub temu se najdejo smeti. Ocitno le niso vsi taki svetniki.


TURISTI FTW!!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravila (pravna) za prireditve na prostem? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17432457 (30156) KaiV6
»

(ne)spanje

Oddelek: Loža
474413 (3176) energetik
»

Žur z razlogom!! (Naš Umeek!!! xDD )

Oddelek: Loža
273258 (2386) Rias Gremory
»

Popović aka. Don Corleone (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
513985 (3985) fabrskd
»

NEST.2006 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29123303 (15208) frenk

Več podobnih tem