» »

[MySQL] Could not (re)start

[MySQL] Could not (re)start

alesp56 ::

Na PC-ju(XP SP3) sem imel inštaliran server 5.0, kasneje "povozil" z 5.1.37 in ker mi je vse skupaj naredilo dve neuporabne kopije sem vse odstranil. Naredil backup DB in na novo inštaliral MySQL (enako verzijo) a se zadeve ob konfiguraciji sesujejo. Dobim googlu dobro znan error: Could not start the service MySQL. Error: 0, vendar popolnoma nobene uporabne rešitve, ki bi delovala... ima kdo kakšno idejo? Ročno sem že odstranil service in ga potem ponovno dodal, poskušal z wizardom nevemkolikokrat in brez uspeha... v čem je problem?! Tudi če pobrišem vse v kompletu dobim vedno isto napako. Če hočem ročno zagnat (service) se sesuje in javi: Process terminated unexpectedly...
in to je to...

darkolord ::

Kaj pa če poskusiš ročno zagnat mysql v command promptu (torej ne service, ampak direkt mysql)?

alesp56 ::

Tudi to ni šlo... sem pa vse skupaj še enkrat odstranil in pobrisal z diskovja vse kar je imelo vezo z MySQL, pobrisal servis in na novo inštaliral + v wizardu izbral drugo ime za servis in zadevo skonfiguriral, zaenkrat dela vredu. Torej SOLVED! Thx vseeno
in to je to...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322247310 (21975) miko22
»

MYSQL ERROR

Oddelek: Pomoč in nasveti
11830 (699) Maverick33
»

[PHP] moj forum :D

Oddelek: Izdelava spletišč
71465 (1304) medobear
»

MySQL server problem

Oddelek: Programiranje
81488 (1320) Modri dirkač
»

kako usposobim mysql

Oddelek: Izdelava spletišč
162313 (2161) rc-car

Več podobnih tem