» »

Ukori in izključitev

Ukori in izključitev

xardas212 ::

Mene zanima če te izključijo npr. Zaradi fazaniranja? Se lahko prepišeš na drugo šolo z istim programom, nam nekaj grozijpo pa bomo ju3 zvedli kak bo dalje, sn 2 letnik smer tehnik računalništva na elektro ptuj pa me zanima se lahko prepišem na serš? Jaz v zečetku leta?
  • polepsal: Mavrik ()

-ninja-91- ::

No ja, izključl te najbrž ne bodo zarad fazaniranja. Za na drugo šolo prepisat je pa že mal pozno če se ne motim. Kako je pa v primeru da te s šole vržejo pa ne vem. Kaj ste pa naredl da vm grozi izključitev?

xardas212 ::

eni so fazote fejst popisali pol pa sn jaz prišo na hodnik so pač tam sedeli pa sn enim 3 na roko napiso F to je to, pol pa se je en neke pr ravnatli prtoževal in zaj nam grozijo z iklučitvijo :| upam da bo samo kaki ukorček ?

Rippy ::

Odvisno, kaj si počel in kakšen pristop si uporabil. Ni enako osebo na nenasilen način prepričat, da "svečo" na tabli "ugasne", malo koruze pometat po učilnici ali pa mu naprimer glavo v školjko porinit in vodo potegnit. Verjetno si toliko pameten, da to ločiš :).

Zdej cel razred verjetno ne bodo izključli, kvečjemu lahko kakšnega "taglavnega" s veliko ukori. Torej kaj ste sploh počeli :p ?


edit:
Ah ne se bat..največ kakšen ukor če sploh :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

AmokRun ::

V zapor boste šli! Vsi! :))

davco ::

Zdej pa že 2 letnik krsti fazane ? Ni pravilo da 3 pa 4 letnik lovi fazane ? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: davco ()

ZaOstali ::

Mene zanima če te izključijo npr. Zaradi fazaniranja? Se lahko prepišeš na drugo šolo z istim programom, nam nekaj grozijpo pa bomo ju3 zvedli kak bo dalje, sn 2 letnik smer tehnik računalništva na elektro ptuj pa me zanima se lahko prepišem na serš? Jaz v zečetku leta?

Kera panika hahaha
Ukor pred izklučitvijo ali pa samo ukor :D

black ice ::

Kvečjemu kakšen pogovor s socialno delavko, v ekstremnem primeru vzgojni ukrep. Lepo se pogovori s socialno pa bo. :D

OmegaBlue ::

Zdej pa že 2 letnik krsti fazane ? Ni pravilo da 3 pa 4 letnik lovi fazane ? :D


Načeloma samo 4. letniki nevem kdaj so se začeli ostali štulit zraven.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

-ninja-91- ::

hja, 2. letniki so očitno še vedno travmatizirani od svojega krsta...

AmokRun ::

Fazan si itak še v drugem letniku, dokler ne dobiš taprvega kola. :D

Aston_11 ::

Šmrkarija šmrkava. Od 1 do 4 letnika še vse šmrkavo pod nosom.

blackbfm ::

Sem opazu da so najbolj glasni in najbolj fazanirajo tisti, kateri so sami nonstop zatirani:D

black ice ::

Fazan si itak še v drugem letniku, dokler ne dobiš taprvega kola. :D

Koli v prvem letniku ne štejejo? :D

veverrca ::

Pa to sam strašijo..kolkokrat so rekli moji sošolki, da bo dobila ukor pred izključitvijo. Pa je uničila profesoričin avto, pa je bila še vedno naša sošolka. Edini, ki je letel iz naše šole je bil en tip, ko je profesorja vrgel skozi steklena vrata. Žalost, samo zaradi tega, ker je dobil enko. Tako, da dvomim, da vam lahko kar ponudijo izključitev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Fazaniranje" prvih letnikov SŠ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
628115784 (82201) Mehmed
»

Predlogi za krst prvega letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7114731 (12977) Ramon dekers
»

Prvi šolski (ali školski?) dan

Oddelek: Loža
323466 (2543) Pyr0Beast
»

Krščeni (ne samo za kristjane :)) ?!.

Oddelek: Loža
211657 (1216) Dr_M
»

Kaj bomo ali smo?

Oddelek: Loža
341811 (120) Zipper

Več podobnih tem