» »

adobe photoshop

adobe photoshop

Shershen ::

zanima me, kje bi našel čim več tutorial-ov za photoshop 6.0.



sicer sem jih našel kar nekaj na adobovi strani, ampak bi rad našel najprej nekaj, kjer so opisane osnove photoshopa v stilu "to je tu, to je tam, klikni tu, klikni tam"...



v paint shop pro se še kar znajdem...tu pa pojma nimam kje je kaj ;(
  • spremenil: Shershen ()

jetam ::

Jaz ga uporabljam vsak dan ampak učil se ga pa nisem. Njabolje je probavat akj je kej... nekaj v smislu: na napakah se učimo. Če pa ne gre drugače pa si sposodi kakšno buklo pa jo mal preberi. So velik boljše kot tutoriali.
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

webcreator ::

Jst se tud strinjam z jetam-om, da je najbols probavat al pa kako bukvo si vzet, sam če pa res hočeš met tutorial pol pejd pa na trainingtools.com. Gor maš svašta ...;)
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Cr00k ::

jst morm povedat..da je meni dosti pomagala revija KLIK, ki vsebuje dosti tutorialsov...potem pa se sam kej pocaras in ze kej rata...potem ko pa mal obvladas pa ni stvari k je nebi naredu...sam mal mors premislt...kako bi...pa use gre...

Milko ::

Precej mas ze v Heplu, res pa je, kot pravijo, da se najbolje naucis med delom samim. Veckrat probaj ukaze...aja, Photoshop 6.0 je meni osebno precej bolj prijazen od 5.5 verzije.

Elemen_T ::

Nekaj stvari okoli photoshopa imaš tudi na strani Eror.net ...pa še slovenska je...

kuntek ::

Rott-von-weiler ::

al pa si knjigo nabavi

Cr00k ::

Eh...knige :)...to je najvecji strosek (odvecni) za enega beginerja kar ga je lohka :)))...jst osebno ne bi nabavu knigo za photoshop ker je zelo program ki se ga je zelo preprosto navadit :)...bol bi prsla kniga za kksn prog. jezik ...

Rott-von-weiler ::

meni se sicer bol dopade paint shop pro pa bi ga tud kupo orginal ker je poceni 100$
pa ne vem kje sem ga že prek meje isko pa nič samo na netu ti ga ponujajo to pa je tikitiki:O

jetam ::

hmmm original...dobra fora:D
Drugač pa je glede obdelave slik Adobe sigurno najboljši...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Cr00k ::

Sploh ne vem zakaj bi original kupu :)...glede psp-ja je pa tko...je dobr proggy :)...ki pa se pod nobenim pogojem ne more kosat s programom kot je photoshop :)...

Shershen ::

thx za odgovore...

downloadal sem si tisto kar mi je kuntek predlagal in moram rečti, da je super napisano (kar sem na hitro preletel). Bom se enkrat v bližnji prihodnosti lotil malo bolj globjega spoznavanja :).
V lokalni knjižnici imajo eno knjigo o adobu, je pa trenutno izposojena, bom pa si jo verjetno takoj ko bo možno sposodil.

heh...
cena ni ovira, cracki pač ne stanejo dosti
:D
meni se osebno tudi zdi paint shop pro precej vredu, a kaj ko photoshop vsepovsod hvalijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Staranje fotografij

Oddelek: Programska oprema
121236 (985) MikroB
»

Izdelava letaka / časopisa / dnevnika?

Oddelek: Pomoč in nasveti
82752 (2631) kuglvinkl
»

internet grafika-kateri programi???

Oddelek: Omrežja in internet
141531 (1402) gkovac
»

Photoshop 6 šteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
211095 (928) Lunik
»

Programi za spletno grafiko?

Oddelek: Programska oprema
81447 (1349) kuntek

Več podobnih tem