» »

Xbox 360 Elite ali Xbox 360 Arcade

Xbox 360 Elite ali Xbox 360 Arcade

nikec12 ::

LP,
Mene zanima kaj bi se bolj splačalo uzet Arcade ali Elite.
Kje se bi ga splačalo uzet?? Primešljeval sem da bi uzev ga v Harvey Norman-u.Uzel bi ga decembra.
Kaj dobiš zraven (v škatlji )??
Ali dobiš zraven kabelj da filaš controller ali moraš kupovat batarije ??
In kakšne so kaj izkušnje.

LP, nikec12

LuGi ::

Izberes tega k ti sede >>> Xbox 360 @ Wikipedia

Müller.

Ne dobis nobenega kabla za polnit baterije.

XsenO ::

Na kratko če misliš piratizirati vzemi Arcade, če ne misliš piratizirati in hočeš igrat online vzemi Elita.
1 + 1 = 1

fosil ::

Piratiziranje pri prvem nakupu nima veze. To pride v poštev šele takrat ko te banajo in potem kupiš arcade, disk in ostalo opremo pa vzameš od tastarega :))

Arcade nima HD kabla in diska, pa žični kontroler namesto brezžičnega.

Tudi če diska ne rabiš (čeprav je zelo priporočljiv) boš kabel sigurno rabil, razen če imaš kakšen prastar TV. Kabel pa stane 30 EUR, tako da po moje se bol splača kar elite vzet.

Pa vsekakor poglej v Mullerja.
Tako je!

nikec12 ::

ne sej jest nebi piratizirov. na wikipediji sm vidu da majo elite priložen hdmi kabel le do septembra
a je to res ??

LuGi ::

Joj hdmi kabel ko te pride 5 eur =)

fosil ::

Za xbox ne moraš uporabit navadnega hdmi kabla, ampak rabiš poseben xbox hdmi kabel, ki je svinjsko drag, čez 40 EUR.
Tako je!

nikec12 ::

aja ko pa to. na internetu pise da lahko uporabiš vsak HDMI kabel

jeanmike ::

jst sm kupu enga za 5EUR in dela brez problemov

lonz ::

Pri arcade veziji (imam doma)dobiš zraven en brezžični kontroler in lahko dokupiš čisto navaden HDMI kabel.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Matheeew ::

Malo uporabi iskalnik. Je bilo že n-krat povedano, da se ne priporoča Arcade verzije in zakaj ne.

nikec12 ::

Ja sem bom odločil za Elite daš 60EUR več pa naš vornh . Me zanima če je kdo kupu Elite po Septembru ,na wikipediji piše da HDMI pa Entrnet kabl ne dobiš zravn ???
a je to res??

sparklyslo ::

HDMI kabla ni v škatli (elite kupljen novembra).

GrimReaper ::

OMG, sam neki v prazno nabijate v tej temi.
Da popravim neumnosti ki so nastale:
Arcade nima HD kabla in diska, pa žični kontroler namesto brezžičnega.
Tudi če diska ne rabiš (čeprav je zelo priporočljiv) boš kabel sigurno rabil, razen če imaš kakšen prastar TV. Kabel pa stane 30 EUR, tako da po moje se bol splača kar elite vzet.
Pa vsekakor poglej v Mullerja.

HD kablov (komponentni, HDMI) nima od septembra noben več, niti Super Elite. Brezžični kontroler imajo vsi že nekaj časa, žičnega je imel samo Core.
Sicer pa kaj bi govoril, je vse tukaj:
Primerjava modelov - Wiki
Primerjava modelov - Xbox.com

Za xbox ne moraš uporabit navadnega hdmi kabla, ampak rabiš poseben xbox hdmi kabel, ki je svinjsko drag, čez 40 EUR.

Nič od tega ni res, kabel te pa pride 15EUR:
Microsoft HDMI kabel

Ali dobiš zraven kabelj da filaš controller ali moraš kupovat batarije ??

Če že misliš kupovat baterije, kupi tiste za polnit, drugače pa za 20EUR dobiš NiMH baterijo in kabel za polnit preko USB:
Play & Charge Kit

Elite se ti splača kupit v glavnem zarad diska, ima pa zraven še slušalke in mrežni kabel.
Z diskom boš profitiral pri:
-manjša obraba DVD enote, DVD rabiš tako samo pri zagonu igre
-tišje delovanje
-hitrejši nalagalni časi
-zahtevne igre kot je GTA IV bodo delale lepo, in ne bodo izginjale teksture kot pri Arcade
-pri Forzi 3 lahko namestiš na disk drugi DVD na katerem so dodatni avtomobili in proge

Pa če misliš pri Arcade kasneje kupit disk, se ne splača, raje vzemi takoj Elite.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

ravsek ::

Samo razlozi mi, zakaj mu priporocas kabel, ki je 3x drazji od ne-microsoftovega? Sem 110% preprican, da bo npr. tale http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk... identicno sluzil svojemu namenu - prikazu slike. Itak smo ze v eni drugi temi ugotovili, da je kabel kabel in ce ga ne nameravas ravno naviti okoli trafota za elektriko, ki ga imas pred bajto, kupis najcenejsega in imas mir.

(se cem spregledal, da je tvoj kabel dolzine 10+ metrov, vse tole ignoriraj)

lp

GrimReaper ::

Jest mu nisem nič Microsoftovega kabla priporočal, to je bil samo kot dokaz da Microsoftov ne stane 40EUR. Seveda bo slika s tistim za 5EUR enaka kot z Microsoftovim.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

fosil ::

Stvar je taka, da novi xboxi imajo navaden hdmi izhod in seveda lahko uporabiš vsak hdmi kabel, medtem ko starejše verzije xboxa nimajo hdmi izhoda in moraš uporabit poseben (in zelo drag) kabel.
Tako je!

LuGi ::

Vi in vasi ZELO dragi kabli.. znajdite se in kabel nebo stal vec kot 5 eur skupaj z postino.

Sicer pa pri starejsih konzola dobis zraven komponentni in kompozitni kabel.. tako ne rabis kupovati nobenega kabla.

ravsek ::

GrimReaper, sem mislil, da mu prav priporocas tistega. Sem te narobe razumel potem, brez zamere :)

nikec12 ::

Ja sem kupil Xbox 360 elite in sem zelo zadovoljen z njem. HDMI kabelj dela lepo.

Hvala vsem pa izbiro

Moj Xbox nick name(gamertag) : nikec12

lp ,nikec

easyrider3 ::

Jaz pa sem kupil za 33.90 eurov Philips-ov pozlačen HDMI kabel, a ga sploh ne uporabljam,ker še nimam TV samo probal sem pa pri kolegu kakšna je razlika v povezvi preko SCART in HDMI kabla,zelo očitna razlika. Do sedaj mi pa še vedno stoji v škatli in mi ni žal ker sem dal tolko za njega je pa sigurno BOLJŠI od tistih za 5.ali 15 eurov. Jebeš tistih par eurov kupiš dobro stvar pa imaš

LuGi ::

Ziher je boljsi..tolaz se stem =)

http://reviews.cnet.com/hdmi-cable/
http://stuff.tv/forums/thread/33821.aspx

Si pač ob 30 eur =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

easyrider3 ::

Ta poceni HDMI kabli ne prenašajo HD zvoka kot bi morali in šteka malo si preglejte po forumuhttp://hdtelevizija.com/forum/ http://hdtelevizija.com/forum/viewforum...

PARTyZAN ::

dstojs: karkoli te pomirja. Tukaj pač gre za digitalen signal, kjer razlike med kablom za 1000EUR in kablom za 3EUR praktično ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA V - PS 3 IN XBOX 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
5613048 (12156) opeter
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
628003 (6483) Dr_Andy

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116891 (58401) Mavrik
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322932 (1907) fosil
»

Kater xbox 360 kupiti?

Oddelek: Konzole
374898 (3539) T_F_7

Več podobnih tem