» »

Tepeni Berlusconi

Tepeni Berlusconi

1 2
3
4

urban99 ::

Dnevnik - Italijanska vlada po napadu na Berlusconija namerava prepovedati vsa spletna mesta, ki pozivajo k nasilju

edino pravilno, če mene vprašate, jaz bi celo internet dol zaprl. 'Lik i djelo maršala Silvia' je treba ohranit, uvest 'verbalni delikt' in nadzorovat potencialne zlikovce.

Gregor P ::

Saj a ni že dosedaj prepovedano širiti preko spletnih strani pozive k nasilju in sovraštvu?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ABX ::

Saj a ni že dosedaj prepovedano širiti preko spletnih strani pozive k nasilju in sovraštvu?


Da.

Hate Speech je prepovedan v EU.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

urban99 ::

Tale slo-tech je fajn. A ma še kdo nad temo med priporočili temo "Berlusconi: Mussolini boljši od Huseina". Precej zanimivo se začne, žal nimam časa vsega preletet.

e: aja, lahko link dam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urban99 ()

Shegevara ::

Jaz grem pa pahorja jutri nakloftat. Kriminalec grdi. ;(

PacificBlue ::

Dnevnik - Italijanska vlada po napadu na Berlusconija namerava prepovedati vsa spletna mesta, ki pozivajo k nasilju

edino pravilno, če mene vprašate, jaz bi celo internet dol zaprl. 'Lik i djelo maršala Silvia' je treba ohranit, uvest 'verbalni delikt' in nadzorovat potencialne zlikovce.


Z drugumi besedami, uvesti enoumje.Tako kot je bilo v bivši jugi po 133. členu ustave.

urban99 ::

Točno to sem tudi mislil :)

krneki0001 ::

Farsa in "show". Očitno so točno to rabili, da se bodo spet znebili nasprotnikov ali pa sprejeli kake zakone, ki jih drugače nebi. Mogoče je bilo celo inscenirano in plačano, da se to naredi. Mogoče pa berluskoni hoče biti novi musolini.

Gregor P ::

Zakaj je v EU družbeno povsem nesprejemljivo fizično se znašati nad starimi ljudmi na ulicah ima malo globlje korenine kot pa, da so tokrat pretepli nekega določenega starega politika. Torej ne gre se za to, da njega pa že ne bi smeli, ampak da se nobenemu staremu človeku to ne bi smelo zgoditi, vključno z njim.

Resničnost je na žalost za marsikaterega starca drugačna, nekatere tudi pri nas pretepajo že kar lastni otroci. A so takšna dejanja nesprejemljiva, kdorkoli je že žrtev, in jih je (storilce) treba ustrezno sankcionirati.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PacificBlue ::

Zakaj je v EU družbeno povsem nesprejemljivo fizično se znašati nad starimi ljudmi na ulicah ima malo globlje korenine kot pa, da so tokrat pretepli nekega določenega starega politika. Torej ne gre se za to, da njega pa že ne bi smeli, ampak da se nobenemu staremu človeku to ne bi smelo zgoditi, vključno z njim.


Ljudem se verjetno stari ljudje smilijo,zaradi fizične neobogljenosti. Silvio pa se večini ne smili,čeprav je star. Le zakaj?

Gregor P ::

To je povsem irelevantno, v kazenskem pravu je to zelo lepo urejeno (še posebej takšni primeri) in ko ti stopiš pred sodnika, se ne moreš zagovarjati, da si nekoga pretepel ker ga preprosto ne maraš, ker ti pač njegova politika ni všeč ipd. Ne vem, če si sploh predstavljaš, kako bi vsi v sodni dvorani reagirali, ko bi izjavil kaj takšnega:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Tomas 33 ::

Davek na lepotne operacije :D

Ni posledica zgolj, da si bolj zaželjen pri nasprotnem spolu, si tudi večja konkurenca lastnemu spolu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomas 33 ()

Double_J ::

Zaradi napada na premiera Berlusconija bodo italijanske oblasti po besedah vodje parlamentarne komisije Franscesca Rutellija, ki je zadolžen za nadzor italijanskih obveščevalnih služb, opravile nadzor nad delom Berlusconijevih varnostnikov. Ti so si namreč v zadnjih dneh prislužili ostre kritike italijanskih medijev, češ da množice in napadalca niso uspeli zadržati na primerni razdalji. Poleg tega se italijanski tisk sprašuje, zakaj se premierjeva kolona vozil ni premaknila nemudoma potem, ko so telesni stražarji Berlusconija po napadu naložili v vozilo, ampak so mu dovolili, da je znova stopil iz avtomobila, kljub temu da niso vedeli, ali je napadalec deloval sam. »To je nekaj povsem nepredstavljivega. Prva stvar, ki jo narediš v takšnem primeru je, da zgrabiš voditelja in se odpelješ stran,« je ob tem povedal Andrea Nativi, raziskovalec v rimskem vojaškem centru za strateške študije. »To ni bil teroristični napad, toda če bi bil, bi bil (Berlusconi) mrtev,« je še dodal.
Dve šivanki...

mtosev ::

za vse tiste kateri se zgrazate nad Berlusconijem lahko samo povem da imam v SLO podobnega cudaka kateri daje neumne izjave. oseba je Zmago Jelincic Plemeniti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ABX ::

To je tudi res. Očitno neumni politiki niso samo Italijanskega porekla.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Karaya 52 ::

RTVjevci se kar ne morejo otresti posmehljivega tona o omenjenem primeru. Dokaz v kakšni kloaki dejansko živimo. Za climategate še niso slišali, spremljajo pa ceno kipa. Verjetno polovica naroda verjame da so za mejo italijanski tanki. Ko je bil na oblasti Prodi, je Mojco Širok, dopisnico RTV razganjalo od miline. Isti kraval zganja dopisnik s Koroške.

PacificBlue ::

Vse imam rad, vsem želim le najboljše. Ne razumem, zakaj me tako sovražijo," je dejal Berlusconi svojemu tiskovnemu predstavniku vlade Paolu Bonaiutiju.


http://www.rtvslo.si/svet/berlusconi-po...

Sem brez komentarja.8-O

borchi ::

> Vse imam rad, vsem želim le najboljše. Ne razumem, zakaj me tako sovražijo," je dejal Berlusconi svojemu tiskovnemu predstavniku vlade Paolu Bonaiutiju.

pa smo se režali branetu2. glejte, kako se mu je popravu značaj...

(al pa je skoz bil tak, pa ni znal tega povedat)
l'jga

Thomas ::

Kakorkoli se je "njemu popravil značaj", značaj večine posterjev te teme ni kaj prida.

Je defaultno slab, takšen kakršnega pričakuješ, če dobro premisliš zgodovino in vse kar se je kdaj dogajalo ob raznih linčevanjih.

Lepota je pa v tem, da tisti ki Berlusconiju privoščijo kipec v obraz, zase še vedno mislijo - "jaz sem dober človek".

Še več! Nekateri od njih so ponotranjili vse principe Strpnosti, dokler ne gre za ljudi s spiska, na katerem je tudi Berlusconi.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Double_J ::

Jasno, treba je biti strpen do katerih nisi nestrpen. :)
Dve šivanki...

Daedalus ::

Lepota je pa v tem, da tisti ki Berlusconiju privoščijo kipec v obraz, zase še vedno mislijo - "jaz sem dober človek".


Thomas se pa tolaži, da je navkljub zagovarjanju kolonizatorkih vojn in nukanja Arabcev dober človek, če se le zadosti zgraža od tepežkanju Berlusconija>:D

Še več! Nekateri od njih so ponotranjili vse principe Strpnosti, dokler ne gre za ljudi s spiska, na katerem je tudi Berlusconi.


Al pa kr celotne veroizpovedi in/ali rase. Zabavn si v tem svojem zavijanju sebe v celofan, ni kaj.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Pyr0Beast ::

Zadeva je čisto logična. Če ne deluje nobeden od 'lepih' vzvodov, se zatečeš h gršim.

Da bom pa z veseljem čevlje pucal nekomu ki bi mi lep čas sral po glavi se pa hudo motiš - to pa nima veze s strpnostjo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Izi ::

Daedalus dobro povedano.
Mi nestrpneži imamo izmed 7 milijard ljudi na "spisku" 10 do največ 50 ljudi, ki jim privoščimo slabo in brez katerih bi bilo na svetu vsem ostalim precej lepše.
Strpneži kot naprimer Thomas ali pa večina vernikov, pa bi brez slabe vesti zbrisali z planeta kar cel narod, ki je drugačne vere.

Karaya 52 ::

Pyr0Beast> Zadeva je čisto logična. Če ne deluje nobeden od 'lepih' vzvodov, se zatečeš h gršim.

Zato pa imamo volitve, kamenjanje ne pride v poštev, tudi če se nasprotna stran na trepalnice vrže. Gonja italijanskih levičarskih časopisov se je iztrošila, večini Italijanov je to jasno, Slovenec pa se ima za razsvetljenega ko prime v roke absolutno resnico Mladine in z njo maha proti zahodu.

Icematxyz ::

Dokler se gre za spolne škandale. Pa četudi z mladoletnicami. Tako dolgo je neka oseba ponavadi na spletnih forumih in novičarskih portalih CAR.

Takoj ko pa v zgodbo še vstopi finančni kriminal, mafija, umori in kriminal... Pa poči. Ampak tukaj ne moraš v celoti Berlusconija obravnavati kot žrtev. Zakaj? Za to ker je sam namesto da bi glede kazenskih obtožb najel odvetnika ki bi ga teh obtožb opral (kot mora storiti vsak drug državljan) raje sebi prisodil imuniteto. Zraven tega še javno trdil da sodstvo politično deluje proti njemu. In na vse mogoče načine (uspešno ker ima vpliv in moč) preprečeval da bi se proti njemu odvil kakšen kazenski proces do konca. To pa vzbuja občutek nemoči. Prav ta občutek nemoči pri nekomu ki vse skupaj opazuje se mu je maščeval in mu dobesedno eksplodiral v obraz. Torej ne trdim da je dejanje bilo pravilno. Lahko pa trdim da je bilo pričakovano.

Glede cenzure pa: me zanima če bi google umaknil prvi hit pri slikah če bi bil na sliki okrvavljeni Berlusconi. In če bi Facebook brez polemike umaknil skupino kjer 20.000 ljudi poziva k umoru Obame.

Seveda bi (vsaj v enem primeru se dogodila "cenzura"). Brez pomisleka. Kaj pa v drugem? In to je težava. Zakaj za ene da in za druge ne. To bo spet rodilo neko nemoč če bo vse skupaj eskaliralo v višave. Bog ve kako se bo manifestirala ta zgodba (glede cenzure in delovanja korporacij) jaz pravim. Kjer neke korporacije določene osebe ščitijo bolj kot druge. In to bo žal čedalje večji problem na vseh področjih.

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

Zato pa imamo volitve, kamenjanje ne pride v poštev, tudi če se nasprotna stran na trepalnice vrže. Gonja italijanskih levičarskih časopisov se je iztrošila, večini Italijanov je to jasno, Slovenec pa se ima za razsvetljenega ko prime v roke absolutno resnico Mladine in z njo maha proti zahodu.
Ahaha. Volitve. Lahko ti že sedaj povem da te zadeve nimajo efekta.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Thomas ::

Nukanje Arabcev?

Do tega bo prišlo, če bodo hoteli vreči Izrael v morje in jim bo ratovalo.

Kdaj sem pa jaz hotel ali zahteval ali karkoli, da "se Arabce nuka" ... pa ne vem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

A. Smith ::

Ahaha. Volitve. Lahko ti že sedaj povem da te zadeve nimajo efekta.


No dej, povej.

To je, če znaš povedat še kaj drugega, kot da nimajo efekta.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

ABX ::

Lepota je pa v tem, da tisti ki Berlusconiju privoščijo kipec v obraz, zase še vedno mislijo - "jaz sem dober človek".


Thomas se pa tolaži, da je navkljub zagovarjanju kolonizatorkih vojn in nukanja Arabcev dober človek, če se le zadosti zgraža od tepežkanju Berlusconija>:D

Še več! Nekateri od njih so ponotranjili vse principe Strpnosti, dokler ne gre za ljudi s spiska, na katerem je tudi Berlusconi.


Al pa kr celotne veroizpovedi in/ali rase. Zabavn si v tem svojem zavijanju sebe v celofan, ni kaj.


To da se on obnaša bolj ali manj pravilno ne oprošča tebe do neumnosti ki govoriš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Pyr0Beast ::

No dej, povej.
Saj sem.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

ABX ::

LOL, še en norec je poskusil prebutat Silviota.

http://www.dnevnik.si/novice/kronika/10...

Zdaj bo mogoče nekaterim jasno zakaj Hate Speech ni dovoljen. Oseba ki trezno razmišlja vidi čez BS, nekdo ki pa je mentalno labilen (ene par primerov imamo tudi tukaj) pa ne razume da nasilje ni odgovor na lastne težave.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Gregor P ::

On sicer trdi, potem ko so ga dobili, da se je hotel z Berlusconijem zgolj malo pogovoriti8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Pyr0Beast ::

Ja f* it. Zakaj pa imajo potem okoli sebe miljavžnt varnostnikov če je narod tako strpen ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

ABX ::

Ja f* it. Zakaj pa imajo potem okoli sebe miljavžnt varnostnikov če je narod tako strpen ?


Iz kje tebi ideja da je narod strpen?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Pyr0Beast ::

My point exactly.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Brane2 ::

Nukanje Arabcev?

Do tega bo prišlo, če bodo hoteli vreči Izrael v morje in jim bo ratovalo.

Kdaj sem pa jaz hotel ali zahteval ali karkoli, da "se Arabce nuka" ... pa ne vem.


Ti si reku, da ima Izrael ustrezna "orodja" in da bo z njimi že poračunal s "fundiji" od koderkoli že prihajajo. In to v temi, kjer je bilo govora o prisotnosti islama v EU in pritiski EU na Izrael IIRC.

Tebi ni nikakršen problem recimo USA bombardiranje Afganistana ali recimo razsutje Iraka. Ali recimo odmetavanje poltonskih bomb na Beograd.
Ali uporaba uranske municije itd itd.

Problem pa ti je, ko nekomu ni problem klofuta Silvotu.

Maš ti to kako posebno rafinirane kriterije, ali je vse skupaj dokaj slaba fasada za fobije različnih vrst in ločevanje "naši-vaši" ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

ABX ::

Nasilje je dovoljeno v primeru samoobrambe.

Če nasilje Izraela nad Arabce spada pod samoobrambo pa je debata zase.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

borchi ::

> Nasilje je dovoljeno v primeru samoobrambe.

slaba novica za "preemptive strike fanboye"?
l'jga

Thomas ::

Nasilje je prepovedano med posamezniki. Lahko se le braniš, če si napaden. To je v vseh demokratičnih državah tako. Le policija in še kakšna podobna organizacija je lahko nasilna, kadar je to manjše zlo.

Medržavni spopadi so neizogibni, dokler države niso dovolj podobne po notranji strukturi in celo civilizaciji. Če ZDA ne napade Severne Koreje, bo Severna Koreja napadla Južno korejo. Če NATO ne napade Srbije, bodo ti naredili genocid nad Kosovarji. Če NATO ne ščiti Srbov po enklavah, jih bodo Albanci etnično očistili.

Komur to ni jasno ... ga bom že zindoktriniral, da mu bo. Eventually.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Brane2 ::

No, če je tako, potem ti pok okrog kepe uzurpatorja oblasti ne bi smel biti problem.

Mislim, če ti ni bilo problem obešanje Saddama po tistem cirkuško improviziranem sojenju ali recimo ustrelitev Čaušeskuja kar tam-"na terenu" ob "osvoboditvi" Romunije itd.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Timmah ::

LOL, še en norec je poskusil prebutat Silviota.

http://www.dnevnik.si/novice/kronika/10...


Pomoje pa ti "norci" dobijo kartoteko z dolgoletnim psihičnim zdravljenjem kar čez noč, da ne bi narod pomislil, da se ljudje z zdravo pametjo hočejo znebiti tega psihopata.
donde esta francesca

username ::

Ali recimo odmetavanje poltonskih bomb na Beograd.
Ali uporaba uranske municije itd itd.
Šta se mora, mora se. A kad se mora, nije teško... >:D
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

borchi ::

Če ZDA ne napade Severne Koreje, bo Severna Koreja napadla Južno korejo. Če NATO ne napade Srbije, bodo ti naredili genocid nad Kosovarji. Če NATO ne ščiti Srbov po enklavah, jih bodo Albanci etnično očistili.

Komur to ni jasno ... ga bom že zindoktriniral, da mu bo. Eventually.


berlusconi je čez noč postal mati tereza. ljubi vse, nikomur noče žalega (po lastnih besedah, ne vem, če govori čisto resnico, ampak slišati je pojočo travico). kljub temu, da jaz ne odobravam, da se meče kipce ljudem v obraz ali jim naliva svinca med rebra, bi vsaj tisti, ki niso v tem pogledu tako ozko misleči kot jaz, lahko priznali dobro delo tega norca. to je tako kot da bi zda zbrihtale irak v enem dnevu ob žrtvah, ki so manjše od dnevne statistike poškodb manjšega vrtca...
l'jga

A. Smith ::

berlusconi je čez noč postal mati tereza. ljubi vse, nikomur noče žalega (po lastnih besedah, ne vem, če govori čisto resnico, ampak slišati je pojočo travico). kljub temu, da jaz ne odobravam, da se meče kipce ljudem v obraz ali jim naliva svinca med rebra, bi vsaj tisti, ki niso v tem pogledu tako ozko misleči kot jaz, lahko priznali dobro delo tega norca. to je tako kot da bi zda zbrihtale irak v enem dnevu ob žrtvah, ki so manjše od dnevne statistike poškodb manjšega vrtca...


Talk is cheap. Res je treba malo, pa ste nekateri srečni.

Stavim, da se zato še ne bo predal policiji in priznal kakšnega kaznivega dejanja. Če pa bo zaradi tega dogodka spremenil svoj pristop v politiki in do ljudi okrog sebe, pa to pomeni njegov konec v politiki. Ljudje ga niso volili, ker bi bil dober človek.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

ABX ::

Če ZDA ne napade Severne Koreje, bo Severna Koreja napadla Južno korejo. Če NATO ne napade Srbije, bodo ti naredili genocid nad Kosovarji. Če NATO ne ščiti Srbov po enklavah, jih bodo Albanci etnično očistili.

Komur to ni jasno ... ga bom že zindoktriniral, da mu bo. Eventually.


berlusconi je čez noč postal mati tereza. ljubi vse, nikomur noče žalega (po lastnih besedah, ne vem, če govori čisto resnico, ampak slišati je pojočo travico). kljub temu, da jaz ne odobravam, da se meče kipce ljudem v obraz ali jim naliva svinca med rebra, bi vsaj tisti, ki niso v tem pogledu tako ozko misleči kot jaz, lahko priznali dobro delo tega norca. to je tako kot da bi zda zbrihtale irak v enem dnevu ob žrtvah, ki so manjše od dnevne statistike poškodb manjšega vrtca...


Berlusconi ni mona, karte ki jih dobi v roko zna odlično odigrat.

All the world's a stage,
And all the men and women merely players:
They have their exits and their entrances;
And one man in his time plays many parts ...
by William Shakespeare
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

borchi ::

> Talk is cheap. Res je treba malo, pa ste nekateri srečni.

ka pol, pravte, da se motim?

kva zdej thomas? indoktrinacija je uspela, zdej mi pa tule pravjo, da nisem na pravi poti...
l'jga

Thomas ::

Ni uspela. Primer uspele indoktrinacije je moj odnos do aritmetike do milijon. Nič ne dvomim, nobenih rezerv nimam, vse verjamem kar lahko preverim vsaj na kalkulatorju.

V bolj zapletenih rečeh, pa indoktrinacija bolj redko uspe, rata pa tudi. Vsaj jaz se hitro pustim zindoktrinirat, če se mi zdi pametno sprejeti ponujeno.

Kako samo so Slovenci sprejeli krščanstvo! Ali pa Irci krščanstvo. Ali pa en znaten sloj ljudi mit globalnega segrevanja. Ali pa večina Slovencev pravičnost socialstične ideje.

Dovolj dobro načrtovana memetska ataka lahko spremeni ideologijo večine do vseh, v poljubni smeri. Smer resnice je optimalna, tudi ker je najcenejša in najverjetneje uspe.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

borchi ::

jaz sem glina...
l'jga

ABX ::

jaz sem glina...


Vsi smo gline, edina razlika je v tem da se nekateri tega zavedamo in si poskušamo izbrat prave oblike.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

Lol, n1.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sramoten nastop podmladka strank SDS, SLS in NSi pri županu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10632056 (30195) Karen
»

Forza Silvio! (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
666513 (4391) Daedalus
»

Berlusconi: Mussolini boljši od Huseina (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
1538767 (7186) Thomas
»

Berlusconi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
513441 (2790) jamiroq
»

Kriminalec in sodnik v eni osebi

Oddelek: Loža
121759 (1534) kopernik

Več podobnih tem