» »

Kater 19" monitor

Kater 19" monitor

Prjatu ::

Ja takole ne, odločam se za nakup 19" monitorja, pa še ne vem katerega naj kupim, v mislih sem imel pa enega od naslednjih:

Philips 109P
LG 915FT
Samsung 959NF

Prvi je malo dražji, druga cenejša, kaj se splača, a je Philips res tolk kvalitetnejši kot druga dva...
Something else is controlling me!

hominis ::

hmm jz sem se kar nekaj casa ogreval za LG, ki ima res dobro sliko, zadnje case pa me bolj mika Philips predvsem zarad lepsefa dizajna, pa manj debele plastike okol ekrana, kar navidezno naredi malcek vecji ekran ... sicer pa sta oba med kvalitetnimi, vsaj kar sem jaz gledal sliko ... za razliko od Sonya sta tisti horizontalni črti bistveno manj vidno, hmm ironicno, saj je Sony oce trinitrona in kasneje njegove nadgradnje FD trinitron ...

Mislim da ima Philipsov model celo BNC prikljucke, tako da lahko preklapljas med dvemi izvori slike, vsaj mislim da je to tist model ...

Jaz pa se spravljam denarce skup, ko bo pa treba kupit se bom mogu odlocit med LG in Philipsom.

BadB0y ::

Za LG sem cu da se nena dobro odnesejo zato kr se "zice" zvijejo v monitoru.
Jaz mam Samsunga 19 959nf pa sem ful zadovoln z njim .

madonch ::

Jaz sem si pred dvemi mesci kupil iiyama 452 pro in sem zelo zadovoljen.

Med temi, ki si jih ti naštel, pa bi jaz najraje izbral LG-ja. Samsunga pa ne bi.

Vsekakor se najperj oglasi pri prodajalcu in si vzemi nekaj časa za gledanje v monitor.

Prjatu ::

Ma sej pomoje se bom odločil za Philipsa, LG-ju in Samsungu ne zaupam preveč, vsaj kar se monitorjev tiče...
Something else is controlling me!

BlazP ::

En cajt nazaj je bil v Monitorju na testu 17" monitorjev Samsung 757NF izbran za najboljsega. 959NF je sam 19" razlicica.

Madonch: zaka ne bi vzel Samsunga?

Kassad ::

Philips Briliance 109P je odličen; uporabljam ga v službi. Za monitor se splača mal stegnt, nče ne boš kmalu plačeval okuliste...

Prjatu ::

No sej tud zdej sem mel precej kvaliteten monitor, samo sem si pač zaželel večjega, odločil sem se pa za Philipsa, ko sem vse tri primerjal v živo me je ta najbolj prepričal, pa čeprav je bil najdražji med temi
Something else is controlling me!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 19-inch monitor kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
191838 (1513) iso2000
»

Kupujem nov 19" CRT monitor (visji razred) - potrebujem vasa priporocila

Oddelek: Kaj kupiti
392478 (1777) glinik
»

Kateri 19'' CRT predlagate

Oddelek: Kaj kupiti
241644 (1236) ]_g_]
»

Kupujem nov monitor 22" CRT, katerega priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
442280 (1670) glinik
»

Kater monitor: samsung 959NF ali Philips 109b

Oddelek: Kaj kupiti
372049 (1361) schurda

Več podobnih tem