» »

Cene RAMov (again:)

Cene RAMov (again:)

whatson ::

emm:) sedaj se dajo najceneje dobiti rami tam nekje za 16-17 jurjov..
kako bo s cenami v prihodnje? se splaca še kaj počakat, ali pa kar navalit?

whatson.xmix.net8-)

ChiefThunder ::

A ni to odvisno od vrednosti dolarja? Drugače pa lahko čakaš v nedogled, sam pomoje se cene ne bodo bistveno spremenile. No, ja lahko se tud motm ;).

Igor ::

jah cene nej bi padle ze zarad DDR rama, lahko se pa zgodi da bo spet zgorela ksna fabrka oz gre dol gor tko da nikol ne ves ..
jest osebno bi kupu ker tudi ne vem kolko ne more vec past ..
imo ..

wind ::

mislim da je sedaj pravi cas za RAM. V ABAK-u je
LONG DIMM 128MB SDRAM PC133 15k z DDV-jem.


whatson ::

wind znan ja:) san gnes tan biu:D

whatson.xmix.net

J-A-G ::

Ram nabavi ZDAJ0:)

Rott-von-weiler ::

eh že spet ta ram ta tema sploh ni več zanimiva zaston ga neboš dobo:O:O:O:O

Shadowman-x ::

Takšne cene ram modulov kot so sedaj že ni bilo nekaj, nekaj časa, napovedi pa si ne upa podati nihče, saj je trg tako hitro spremenljiv, kar se je dosedaj že velikokrat pokazalo.

ABX ::

Za nabavo rama se še ne mudi. Važno je da slediš cene V USA, in ko vidiš da so se tam dvignile imaš 2 tedna časa da se tudi tukaj. Ponavadi cena rama pada do Maja/Junija kadar velike OEM firme ga odkupijo na kile.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Izak ::

V esseidju dobiš 128 133 Mhz rama 105.000 Lir kar je okoli 10000 sit! IVO dobiš nazaj tako da te stane resnično 10000 sit! :D

ABX ::

IVO v Essedi jo dobiš ali ne odvisno od razpoloženja prodajalca (čeprav po zakonu ti jo morajo vrnit), poglej še cene od www.CHL.it (cene na tej strani so že z IVO).

Menjava lire pa je 1.1 tako da 105.000 Lit je 11.550 Sit.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

RobertM ::

Vidim da precej kupujete v Italiji,pa me zanima katere trgovine in kje so.
Predvsem me zanima Gorica!:P

luni ::

ABX glede tvojega splosnega nasveta se precej strinjam, ker so cene pri nas najbolj odvisne od cen v ZDA/cene dolarja, ampak vseeno so spremembe dandanes precej hitrejse, kar je seveda zelo pozitivno. Ce vidis, da se v ZDA cena dviguje, si lahko preprican, da bo v najbolj azurnih firmah (recimo Mlacom in MegaHIT ful sledita cenam, po mojih dognanjih) cena prilagojena v roku enega do treh dni.
Artificial Intelligentia

matevzm ::

Bojda je ponudbe kot toce, ta teden so cene prisle na najnizji nivo letos. To je med trgovci v tujini, ne v trgovinah pri nas.
Tako da po moje v bliznji prihodnosti ni se panike, ceprav se verjetno cene ne bodo kaj dosti spreminjale, vsaj pri nas.

miha ::

Cena rama se bo verjetno na tej stopnji (okoli 15000) ustavila (vsaj v Slo)

DeLonghi ::

ja pri vseh teh debatah ste pozabili napisat kolicino RAMa...mi kupci vsekakor pridobimo ker toliko kot je sedaj cena 128 kosa rama se ni bilo nikoli..
najnizja cena do sedaj je vila pred uvedbo DDVja in sicer 22 kil/128 rama

64 modul je sel out iz prodaje in resnicno ne vidim razloga da bi bil ram sploh se kdaj vec kot 20 jurjev/128 modul
in dolar tudi ne bo vec tako zrastel kot je zadnje leto...gospodarska rast v Ameriki pada in se bo padala
edino presenecenje bi nam utegnil prinesti potres kaksne tovarne

torej v najslabsem primeru bo cena sla tja do 44 jurjev kot je ze bila v nedavni preteklosti AMPAK to bo cena 128 modula!!
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odgovori v Mali oglasi

Oddelek: Slo-Tech
91029 (905) PaJo
»

AMIS!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
71442 (1273) Ribicija
»

Koliko casa IRCate na dan??

Oddelek: Loža
432163 (1352) mmisv
»

Particije in Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
191687 (1489) kuntek
»

LINUX-pomoc

Oddelek: Programska oprema
81175 (1068) JeDo

Več podobnih tem