» »

Wireless-N (802.11n) USB mrežna kartica

Wireless-N (802.11n) USB mrežna kartica

PireCrompir ::

Zdravo,

kupujem Netgearov WNR3500L open-source router in prosim, če mi lahko svetujete kakšno dobro wireless-n 300Mbps USB kartico za starejši prenosnik, ki ima vgrajeno le 802.11b/g kartico. So med karticami kakšne zelo bistvene razlike? Cene se namreč začnejo tam okrog 20 EUR in ponujajo praktično vse, kar bi potreboval. Recimo nekaj takega (v tej trgovini bom namreč kupil router). Moti me, da praktično pri nobeni od kartic ni navedeno, da obstajajo drajverji za Win7, ki jih uporabljam.

Za nadgradnjo na 802.11n sem se odločil, ker mi preko b/g ni uspelo streamat HD 720p filmov, preko (sposojenega) wireless-n kompleta (router+kartica) pa je delalo brez problema.

Hvala in lp!
-- PireCrompir

jest10 ::

Če je gonilnik za Visto, bo le ta v 95% delal tudi na W7

PireCrompir ::

Ja, to sem naredil tudi s sposojeno kartico.

Imate torej kakšne predloge, dobre izkušnje itd. s katero od kartic, ki me zanimajo?
-- PireCrompir

neres ::

Jaz isto kupujem eno brezžično kartico. Najraje USB, ampak če je PCI boljše bi lahko vzel tudi slednje. Je boljše ali ni bistvene razlike?

Vidim da pri enih piše 150Mb pri drugih pa 300Mb. A ne bi morale bit vse 802.11n enake v tem smislu? V čem je fora?

neres ::

Kaj porečete na to kartico: TL-WN821N?

Nekje sem prebral naj bi bil slab domet. Kaj se dobi boljšega za podoben denar? (do 30EUR, USB)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router za običajnega uporabnika na optiki (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
539657 (7893) XS!D3
»

OPTIKA - slabši prenos preko WiFi-ja ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
234774 (4230) RejZoR
»

NAS ds212j hitrost prenosa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
509420 (8452) BlaY0
»

ruter

Oddelek: Omrežja in internet
81798 (1590) DeeCoy
»

Težave z routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
131110 (957) Wad@

Več podobnih tem