» »

anketa drugič

anketa drugič

Simko ::

Zadnjič sem napisal, da je malo ...eeemmm...pač moteče, ker lahko glasujem 100x pa mi noben nič ne reče.

No, OK....pač lahko....samo v bistvu moram, če hočem videti rezultate ankete, vedno znova glasovati....morda bi bilo dobro, da bi se rezultati nekje videli, tudi če en glasujem....
LP

Primoz ::

Mogoče bi v svoji vrhunski pameti lahko opazil gumb "Rezultati" desno od gumba "Glasuj"........
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Rott-von-weiler ::

al pa bi vi z vašo vrhunsko pametjo vse skupaj malo poenostavili recimo takole pa ne bi rabo nič stiskat rezultatov saj plac tam na desni tak in tak je




Anketa Koliko RAMa posedujete?

128+ MB :| |||||||||||||| %
256+ MB :) |||||||||||||||| %
32+ MB :( ||||| %
512+ MB :D|||||||||| %
64+ MB :/ ||||||||||||| %
Glasuj Rezultati



pa ne bit zdaj jezni na mene SORRY
:O:'(:O:'(:O

Simko ::

Bing bong...lej pa res :D

Se opravičujem. Samo ne vem, če ima pamet kaj pri tem, verjetno bo bolj dioptrija kriva :D
LP

Cr00k ::

Jst pa mislm da je Slo-Tech najstran kar je je....pa da ji nic ne fali in da se je primoz moral za to kar lahko zdej obcudujemo, kar dobro potruditi za to cemur se dandanes rece slo-tech. Tko da anketi ne fali nc :)...če pa kej fali tut prov...ce vam ne pase tistga k fali gledat...si naredite svoj "Slo-Tech" pa dodajte tist k fali.

Sergio ::

Primoz: Svoj sarkazem pust doma, tle ga ne rabmo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luni ::

rotvajler to bi bilo izvedljivo le, ce anketo naredimo s kukiji in jo vezemo na enega uporabnika, to pa nocemo
Artificial Intelligentia

Sergio ::

isto mi je rekel mate... da bi tko naredl... tako da bi jest v naslednjo anketo dal: "Ali hočete kot registrirani uporabniki v anketi glasovati le enkrat?"

K ta predlog mi je že večkrat prišel na uho.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Rott-von-weiler ::

V anketah bi tak in tak mogo sodelovat enkrat ker je brezveze da glasuješ deset ali večkrat če te anketa sprašuje kolko rama maš odkljukaš tistih 256 pa basta kaj boš to odkljukavo vsakokrat ko prideš na slo-tech meni se zdi brezveze :O

Mate ::

No neki pa le znam.. predvidevat... 62,95 folka misli enako kot jest :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140385 (22948) Gandalfar
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
352628 (2628) blabla
»

Obrazložitev ankete

Oddelek: Novice / Obvestila
472508 (2508) d-mon
»

Kolikokrat glasujem pri isti anketi?

Oddelek: Novice / Ankete
132121 (2121) tha_man
»

Anketa

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
191815 (1815) alien-w

Več podobnih tem