» »

eDonkey

eDonkey

akulp ::

A se komu sanja kaj bi blo narobe ko javi napako v eDonkey-u:

This is not a valid ed2k file.

Poskušal sem že disable-at antivirusni program....

Kaj bi blo še lahko narobe...?

globoko grlo ::

poglej v forumu na sharereactorju, mislim da se dobi en fix za take zadeve

al pa srčej pa napiš ed2k

McHusch ::

ja, na obstaja nek popravek, ki se valja na internetu, verzija v61, bi dal link pa ne vem ce lahko:\

akulp ::

dej plis, prevzemam vso krivdo...lahko me vržete iz slo-techa...:)

akulp ::

hehe tnx, že mam...hvala

Tr0n ::

Ni popravek, ampak workaround. V edonkey konzoli napises dllink in potem link pastas. Gre za varnostni popravek. To samo pri starih linkih dela tak.

kanabis ::

Jaz pa bi vprašal zakaj se mi nikakor noče konektat, menja mali milijon serverjev pa nič. Sem pa ga danes prvič instaliral zato ne vem če treba kaj posebnega naredit!

Tr0n ::

Najprej zbrisi vse serverje, ki jih trenutno vidis (izberi vse, delete). Nato pojdi na http://ocbmaurice.dyndns.org/pl/slist.p... in stisni add. eDonkey se ti bo lepo nafilal z najnovejsimi serverji. N-joy :).

AngelOfDeath ::

pojavi se error:

on.exe the application failed to initilalize properly blablabla ...

borchi ::

AoD: ti si mel instaliran Overnet? pa si ga odinstaliral? sam overnet ne zna/noče vrnat linke eDonkeyu. lahko mal po registriyu pobrskaš al pa še enkrat instaliraš eDonkey.
l'jga

AngelOfDeath ::

Mam ja overnet samo za njegovo delovanje bi moral neko 20MB dadoteko iz windowsupdate dol potegnit :S

Zadevo sem rešil z reinštalacijo

Zgodovina sprememb…

akulp ::

TrOn: a pa ta link k si ga dal za serverje..a jih tip skoz obnavlja?

Tr0n ::

akulp: avtomatsko se obnavljajo

globoko grlo ::

če je komu overnet prevzel linke za osla, nej enstavno osla še enkrat inštalira pa bo, aja, če kdo slučajno ne ve, zadnja verzija je 61 še neki, 62 je fake

Kriko ::

TrOn
Oj.Če grem na lin ki si ga dal za "npolnit" nove serverje se mi pokaže kar praviš, samo ko kliknem ADD mi napiše da ne najde strani. No bom probal še kasneje če je to razlog.
Vprašal bi te še glede nastavitev če je kaj pomebnega glede tega in če mi lahko poveš, ter glede Overnet-a, kaj je sploh to, ker vidim da imajo eni taževa pa ne vem če se splača instalirat!
lp

Kriko ::

Če kliknem na link nič in nič, že cel dan. pa še nekaj ne najde strani in konec.
Pa še to sem zbrisal vse serverje, zdaj pa če bom laho kdaj prišel d ostrani me zanima ali mora program bit zaprt ali odprt!

Kriko ::

TrOn daj pomagaj, nikakor ne morem dat gor novih serberjev. Če grem na link ki si ga dal se pokaže stran, ampak se naslov takoj menja in če ga shranim, ne dobim več strani. Problem pa je ker tudi če grem z tvojega linka in kliknem ADD samo vidim da se desetkrat stran na hitro refreša in pol napiše da strani ne more najdet!
Kaj je še kakšna rešitev!
lp

Eagle ::

kriko, link ki ga je dau TrOn, deluje vredu tak da poglej ce mas ti kaj zaj*bano, drugac pa ti dam tu se en link za servere:
http://217.162.89.92/pl/slist.pl

Pojdi na dno strani in klikni add all

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eagle ()

Tr0n ::

kriko: dela tista lista vredu, edonkey mora bit pognan

ce pa ti se vedno ne bo delalo, pa si enostavno presnami server.met datoteko ter jo skopiraj v edonkey direktorij, tako da prepises staro, na novo zazeni donkeya in to je to.

http://ocbmaurice.dyndns.org/pl/slist.p...

Kriko ::

Oj!
Žal meni ne dela, sem pa malo skrajšal naslov in prišel do strani, samo nisem vedel kaj pomenijo vse tiste liste pa serverji pa ... tako da hvala!
lp

Balandeque ::

Tale proggy will save the day..
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Kriko ::

Ja prosim če poveš za kaj je tale zadeva ker ne razumem.
Vprašal bi še nekaj glede edonkey programa. Kaj je pomebno na kateri server se konekta ali so vsi userji dosegljivi neglede na server.
Se mi je namreš zdaj ko sem dodal novo seerver listo takoj konektal, in za test dam vedno winzip, kjer taki progami najdejo mali miljonih winzipov, donkey pa mi je najdu samo deset komadov in še to nemške!
Če so samo določeni serveri dobri, prosim če mi poveste kateri, ter če treba vedet kak "trik" pri nastavitvah se tudi priporočam, in hvala za vso pomoč!

Tr0n ::

Ko das search, najprej isce samo na tistem serverju, na katerega si konektan. Zato imas pa extended search gumb, da poisce se po drugih serverjih.

NiKeC ::

Še en nasvet za donkeya... Prvo po sveži inštalaciji windowsov xp mi je laufalo vse konstantno z 50 kb/s. Po nekaj mesecih pa je šlo največ do 10 kb/s. Te pa sn se malo špilo danes in zamenjal port v edonkeyu (v command line napišeš port in št.). Resetiram donkeya in bota, download spet leti z 50 kb/s.
Ps.: niam firewalla...

Tr0n ::

Uporaba bota ni priporocljiva, ker jih vecina serverjev blokira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

akulp ::

Kere porte pa vneseš za bolše delovanje....?

R@C@ ::

NIKEC...kater port si si pa vpisal?

Balandeque ::

Pri extended searchu - ko melje - poskusi pritisniti enter in ga nekaj sekund držati... Aja, tisti program ti pa serverje poišče, sfiltrira in vnese v osla...
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

AIDS ::

LP,

Dejte se men neki povedat ...

Corruption found in Microsoft_Windows_XP_Corp_SP1_integrated.bin at 35

A je ta file zdej za nic ?
Bojo Windowsi vseeno delal, mislem CD ?:D

LP

pivmik ::

poglejte moj podpis

PS: Jigle je iskalnik po vseh eDonkey strežnikih naenkrat in še hitreje ter natannejše rezultate dobiš.

.
LP, Gregor GRE^

McHusch ::

AIDS ne se sekirat, ce osu najde kak corupption prenese tisti del se enkrat od drugega sourceja, tako da bo fajl vseeno OK

NiKeC ::

ja jaz sem si nastavo na port 90...

Sergio ::

AIDS, opozorilo. warez tu NI dovoljen. imaš mnogo drugih forumov, tega pusti pri miru z nelegalno programsko opremo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

AIDS ::

ja ja, sem ze na sharereactor forumu dobil odgovor :-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559553 (8023) Eru
»

eDONKEY oz. eMULE in okupiranje diska

Oddelek: Programska oprema
161511 (1000) bodom
»

Pomoc pri eDonkeyu 2000 PLS

Oddelek: Pomoč in nasveti
331550 (937) bodom
»

Optimalne nastavitve za eDonkey (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
524868 (3394) Mr.B
»

Trenutno se nekaj trudim z Edonky2000

Oddelek: Omrežja in internet
161665 (1301) pivmik

Več podobnih tem