» »

Win7 in disk

Win7 in disk

betonsky ::

Pozdravljeni,

Vceraj sem si nalozil windows 7 in mi noce zaznati diska. Stvar je pa taka. Imam dva diska. Eden je SATA, kjer imam c: d: particiji, drugi je ATA (IDE kabel pac). Na SATA na c: sem nalozil WIN7, vendar ko pridem v winse noce zaznat drugega diska(ATA). Ce grem v device manager ga zazna, vendar ga ni v "moj racunalnik".

Kaj naj naredim?

Hvala, betonsky

solatko ::

ima dodano črko

jRk0 ::

ja, to ko ne naredi tiste particije svoje 100mb ob instalaciji, ti ne prepozna kaksne particije na ata disku (pr meni je blo isto). dodas crko v disk managerju al kak ze (jaz sem itak se zarad drugih stvari znova formatiral)
You fuck up once, you loose two teeth.

Voluharr ::

pojdi v computer manager in poglej če ga zazna med diski ter preveri, če ima dodano črko

betonsky ::

Voluhar91, hvala. Zdaj pa me se nekaj zanima. C: particija, kjer imam winse, se mi zdi nekoliko premajhna. Ostalo mi je samo 3 giga fraj. Rad pa bi prenesel recimo 10 giga placa iz d: na c:. Kako to gre z disk managementom na win7?

Hvala

detroit ::

dvomim da gre z diskmanagementom, kakšn partition magic
Skero

betonsky ::

Za partition magic mi pise da je nekompatibilen. A je kateri drug program za win7 64bit?

solatko ::

Če imaš w7, gre z diskman., drugače pa bo potreben namenski program. Skrčiš particijo D za željeno količino in razširiš particijo C na ta nedodeljen prostor.

betonsky ::

solatko, zdaj sem naredil za d: schrink za 10giga, naredil je novo, kako pa zdaj dodam teh 10giga na c:?

betonsky ::

Ok, pozabmo na vse skup, nisem vedel da naredi win7 se windows old mapo. Tak da mam zdaj plac. Kako pa zdaj unih deset giga, ki sem jih naredil z d: dam nazaj?

solatko ::

Enako, kot si jih skrčil, samo da raztegneš.

betonsky ::

solatko, care, hvala ti. Cist nov sem v teh zadevah oz. se nikol nism spravlal delat teh stvari.

tnx

solatko ::

Lepo, da si se pripravljen učiti in ne za vsako malenkost težiti prijatelju, ki te stvari obvlada.
Zato smo tudi na forumu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spreminjanje particij...

Oddelek: Pomoč in nasveti
212177 (1656) superb_
»

Saj se ne more zgoditi meni - izbris particije wtf? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
784646 (3628) Dejk0
»

problem particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
181912 (1778) Izi
»

trdi disk hitachi

Oddelek: Strojna oprema
282009 (1644) kerrigh
»

Particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
191462 (1266) Wolverine

Več podobnih tem