» »

Nov, lažji način resetiranja biosa... :)

Nov, lažji način resetiranja biosa... :)

V-i-p ::

Ok, ta fora pride v poštev predvsem za tiste, ki nimajo odprtih kišt, in ki ne šarijo toliko po notranjosti, ali ki nevedo kje je cmos clear jumper...:D ampak o tem kasneje, najprej bi mel nekaj vprašanj...

Na moji plati ABIT VT6X4 lahko spreminjam voltažo od 1.3 do 1.9V. Jaz pa bi rad dobil 2.0 Je to kako možno? Probal sem tisto foro, ko daš bios na default, voltažo pa na malo več, pa sem tresočih rok flashal bios, pa ni bilo nič... Se kako da? Imam pa un adapter, v katerega je nabit celeron II 700, pa ima neke jumperje za voltažo, pa sem žal navodila nekam založil...
Aja, za konec pa še revolucionarno odkritje::D če recimo, dam FSB preveč, se pravi, da se comp ne zbudi, mi ni treba šariti po compu in resetirat, ampak kratkomalo ene 6krat pritisnem reset gumb, pa je vse lepo spet na default, se zbudi... naj še kdo to proba...:8)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

hatch ::

Za reset voltaze, multiplierja in fsb-ja se uporablja tipka INS.
Ce se racunalnik ne zbudi, enostavno pritiskas INS ko prizges in se bojo nastavitve resetirale na default.

Shadowman-x ::

Tudi sam sem imel težavo kako naviti voltažo zelo visoko na plošči Asus P3B-F, pa sem ugotovil, da pri povišanju voltaže na adapterju dobim nato v biosu vedno natanko 0.3 V več kakor je osnovna nastavitev.

VASkO ::

Vip, kaki adapter pa mas? Ce mas kakega znane firme (MSI, Abit) potem na njihovi strani poglej nastavitev, ne?

V-i-p ::

Jep, sej maš prav, ampak, kaj ko niti tega nevem več, čigav je...:D:D:D vem samo to, da je bil iz pcx-a...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

alien-w ::

INSERT drzis in prizges...nic novega :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gigabyte 7N400 Pro2 & BIOS reset

Oddelek: Pomoč in nasveti
11971 (858) JohnyB
»

Težava z navijanjem na 8RDA3+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1457296 (4978) pele-on
»

Tualatin mod dela!!!

Oddelek: Navijanje
222286 (1734) GTi
»

nesreča!!!

Oddelek: Navijanje
271679 (1125) OwcA
»

duron

Oddelek: Navijanje
251520 (1086) tec

Več podobnih tem