» »

Unreal Tournament 2003

Unreal Tournament 2003

1
2
3 4

R0K ::

Orginal al Demo? :)

sk8er ::

js sm jo dobu na 4 cd-jih.
na dveh so ble sam ene texture zazipane,sam okol 300mb,
na enmu cd-ju inštalacija sam brez tekstur tk
da sm mogu prvo vse na disk posnet pa pol inštalirat.

pa ful ma večje zahteve ko pa demo, k demo mi v oni
mapi v gozdu ful bolš dela.

pa zaka je drsnik za bote omejen na 7 ??
koker jst vem bi moglo bit več??

_HAL_ ::

Original...

Tr0n ::

Bombing Run + InstaGib = phun! :)

bodom ::

bodom: te informacije zadrži zase ker tukaj niso zaželjene ne dovoljene;

-predator

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

kuglvinkl ::

Sem pogledal na Amazon.Tam je uradno dobavljiva 1.10.,

Prosim, ne budalite z warezom.
Your focus determines your reallity

Fury ::

v trgovinah v USA je ze 2 dni :) Kaj pa ce sem zdej v USA in iz tam to pisem? :)

Igra je pa drugace na 3CDjih.. zadnji CD ma polno enih dobrih stvari gor :)

WarMaker ::

Nekaj dni od tega sem dobil Unreal Tournament 2003 Original verzijo na 3 cd-jih!:P Porabi 2.3 Gb na HDD!:\

wind ::

so ze kaksni serverji za ut v Sloveniji?

bodom ::

ej kaj je npr. na 3 CD-ju?
LP

the_unborn ::

nic nujnega, paket presenecenja, najbrz kaksni bonboncki8-)

kuglvinkl ::

Ja, verjetno Doom3 beta. >:D
Your focus determines your reallity

roscha ::

Kaj je na 3tjem CDju?

1. Inštalacijska skripta za Linux (kar je meni najbolj pomembno)
2. Driverji za ATI in nVIDIA
3. KAT Setup ??? Nimam pojma kajto je, pod linuxom ne morem sprobat.
4.Maya 4 personal learning edt.
5. Skin art (skini, teksture in podobna krama se mi zdi, nisem preverjal)
6. Programčič U-paint za delat /popravljat skine etc.
7. DirectX 8.x(0,1? nimam pojma pod Linxom ne potrebujem :D ).

Sicer pa vse piše v priloženih navodilih. Edino tisti ki kupimo OEM verzijo na donklu, jih na žalost nimamo...

by!

Martesan ::

Ej sam neki preden se eden rece da je tole "cisti" quake! UT2003 je JAJCA proti Quaku pa mu niti mal ni podoben mah mu niti do kolen ne doseze tak da prosim...
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

bodom ::

jah...ma grafika je pa vseeno ibr!

LP

Samurai- ::

Ma ja ej cist se strinjam z Enforcerjem.Sm najprej tud js mislu cuj ej to pa bo neki,sam nekak u kurcu se mi zdi,plate cudne,playerjev vidm ne sploh,tk da glede na quake sux..
:D

Martesan ::

Priznam znajo lepe teksture delat pa poligone filat sam to se ne pomeni da znajo pogon delat ker stvar laufa u kurcu mors met najnovejsi komp da kam prides. V glavnem spet se lahka pr ID ucijo (bi mogo Carmack ksno ucno uro narest) >:D ajde, Aja pa tisti k se vseen trdijo da je UT pac majka you SUCK :) just kidding pa brez zamere
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

Samurai- ::

Ja enako ej mislim,enforcer ma point tle,grafika na zalost ni vse,pa sploh ko zenes na slabsih racunalih tale ut2003 imenovani,pa itaq suxne ker pac to ni to,vglavnem naj se mal zgledujejo po carmacku fantje ja
ajde
FRP and Strategic lord Samurai-
-->---

bodom ::

jst sm zadnjic pr enmu frendu k ma athlona 1700+ pa ati radeon 8500le 128mb gor...spilal ta ut2003 in morm rect, da je zadeva kr dobro laufala.
sej pravm, grafika je res dobra, so se dobro potrudli s teksturami pa to...sam ko 'koljes' okol se res zelo slabo vidi vse skup...
LP

Ziga Dolhar ::

Enforcer: prosil bi te, da se rahlo vzdržiš takih komentarjev. (hint: "... you suck!").

Hvala.

Martesan ::

Ehm sej "just kidding" zraven pase pri prejsnem postu da ne bo pomote al pa vroce krvi.
... drgac pa Athlon 1700+ pa Radeon8500 se men zdi ze kr u iber masina tak da ce na tem ne bi laufalo bi pa res bla kriza. Me pa pri pogonu moti predvsem to da lahko nastimam grafiko pa vse detajle na minumum pa mi se vseen steka. Razumem da mi steka pri ne vem kaksnih hudih very high nastavitvah ampak pr cistem minimumu pa prcakuje clovk da bo kej boljs laufalo.
:\
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

roscha ::

Enforcer: Nimam pojma kaj je s tvojo kišto, ampak meni na D900 + GF2MX zadeva deluje povsem spodobno. Beri brez zatikanja pri "srednjih" nastavitvah. Moram probat še vse skup na max, pa da vidimo.


by!

Martesan ::

Mam Pentium III 1000 MHz pa GF2mx 32 Mb ram pa mi sicer ne laufa fuul slabo sam se v vecjih platah kr fejst zatika pa ce dam na 16 bit pa min nastavitve nc ne pomaha, DOh, pa je ogromno folka k ma iste probleme ne vem sicer kaj je zate igralno sam zame ce mi pade pod 20 FPS to ni to, zato raj quake zalaufam pa je.
Ampak ok je nova igrca nuca novejsi hardwer razumem, toda podoben komp mojmu majo oni pod recommended hardware kar je laz sej nucas najnovejsi hardver da ti spodobno laufa. To pa ni vredu. Folk kupi igrco pa ugotovi da se lahka nekam pise k je ne more laufat. Pac slab pogon mogoc mal boljsi od origi UT ampak se vedno podn po hitrosti, pocakte na DOOM pa boste vidl kako se pogoni za igre pisejo
ajde
8-)
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

bodom ::

aja, pa se to...pr unmu frendu sm reku d probamo spilat na max nastavitvah. priznam, da sm dvomu, da ne bo slo vse gladko kot je slo. se pravi, da le ni tko 'huda' grafika kot so govorili da bo. da bodo masine zacele stekat pr max nastavitvah.
no, kaj cmo...bomo vidli kako se bo Doom obnesu.
LP

JohnyB ::

roscha: ...........ampak meni na D900 + GF2MX zadeva deluje povsem spodobno...

Ja seveda !!!

Pol mi pa povej zakaj mam jest na srednjih nastavitvah, da mi dela normaln oz da se da igrat, pa mam Athlon XP 2000+, ATI Radeon 8500 retail !!!

Uglavenm nej mi en pove kako ma naštiman driverje, ker če naštimam več kot je normal se prav da dam vse na high pa triliner mi že neki šteka !

Je pa res da nism opazu razliek med 1024 x 768 in 1280 x 1024, mi je delal isto !
Apple iMac

CWIZO ::

Jest sem demo probaval.
Imam Athlona 1ghz, geforceIImx400 pa 256mb rama (win2k).
No ko sem pustil nastavitve tko kot so privzete je laufal čist lepo brez kakršnegakoli zatikanja.
Pol sem pa detajle pa vse nabil do fula (edinole resolucijo sem pustil na 800x600 -- pač 15' monitor) pa je una mapa k je tko zuni (k so kr eni mostovi pa hribčki pa dolince) laufalo glih tko kot prej.
Ena druga mapa k je pa notr mi je v hodnikih delal bp, v velikih sobah pa je št. sličic tok upadlo da je bilo neigralno...

Tko de pomoje ni tok slabo napisan pogon (je res da sem v 800x600 poganjal).

Sam nad grafiko samo sem pa v bisvu razočaran, tut pr najvišjih detajlih ni bilo nč kej dih jemajočega... Am ta pogon bo tut v Unreal2 al kako ?

Aja še to : a ta špil res loh v linuxu poganjaš ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

dela ::

meni taki špili ne sedejo kaj extra. Ker mi je igralnost dost slabša od CSa. Ampak ker moram počasi presedlat na nekaj drugega bom probo z UTjom zavoljo grafike :D

roscha ::

voyeur: Meni dela, sorry. Nastavitve? Debian 3.0, nVidia kernel & glx driverji 1.0-3123. 1024x768, še kaj?

CWIZO: Ja dela pod Linuxom. V bistvu meni še hitreje na D900 gf2mx 32MB, kot bratu na T1333, gf2mx 64MB, w2k...

by!

CWIZO ::

To mi je pa v?e?:D
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

R0K ::

Če nekaterim špil in ušeč, prosm ne govorte da sux, ker špil roxa! Vsakemu svoje. Jest tut Kvejka še povohal pa kaj.

Drgač pa tut men, sicer vse skor na najmanj, dela solidno - torej se da igrat.

Bo pa treba probat na Linuxu če res dela hitrej...

kuglvinkl ::

Kaj zanimivega se vse ne najde na netu. Tole denimo na Guru3D.com (pod news):

Gossip on the Internet is that Epics latest moneymaker Unreal Tournament 2003 is going to take special advantage of NVIDIA's upcoming GPU graphics card series currently known under codename NV30.

The exact phrase that's being tossed around the Internet is "Ultra High Detail" and that this ultra high detail will be exposed with the NV30. This would make sense, considering the logo/nVidia advertising at the beginning of Unreal Tournament 2003. Hopefully more info will come out as the announcement of the NV30 gets closer.

The NV30 is set to be officially announced at Comdex November 16th - 22nd.

Sam nisem posumil, da bi bilo lahko kaj v zvezi s tem, da je bil takoj ob izidu demo na nvidiinem serverju...


Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Za moje pojme bi moral ATi na to odreagirat. Npr. s tem, da najavijo, da so denimo "kupili" podjetje, ki se razvija ta in ta goreče pričakovan špil, ali da lahko pričakujemo kaj podobnega pri špili XY (Ali je D3 na predstavitvi letel na R300, ker drugega ni bilo ali zardi zgoraj navedenega).

Morda, s tem stopamo v novo dobo (bolj evolucija (splap: spet pretiravam, kuglvinkl, najprej vsebina, pol pa forma, saj nisi nek preklet Lah)). Kupiš karto, katera najbolje žene določen špil. OK, to počnemo že sedaj, samo da se gleda prdevsem na FPS, šele v zadnjem času, ko so se čipi prelevili v VPU, še na Image Qual.. Da pa bi kupovali karte točno glede na špile?! Ali se trg strahovito krči in tržnih lukenj ni več?
Your focus determines your reallity

jlpktnst ::

glede stekanja - ne bom se delal pametnega, ampak pri ut se je dalo advanced nastavitve... pa sklopis razna bedarije (recimo shiny surfaces, curves, ...) nej nekdo malo preveri.
LP
mimogrede - za tiste ko jim steka ut2003 je ut se vedno zelo dober

wind ::

siol je postavil server za UT2003
Naslov: ut2003.siol.net oz 193.189.160.33

jRk0 ::

instaliral spil, igral prvi level na single player. Meni je spil bedn. Ne vem zakaj, tudi orginalnega UTja nisem nekako najbolj maral.
You fuck up once, you loose two teeth.

Tr0n ::

ut ni namenjen single playerju, bolj multiplayer. meni je kr vsec ut2k3 demo, original bo pa kmalu. je pa res da demo kr laga na netu, tudi ce je dober server. ut ni imel nikoli dobre net kode :).

jRk0 ::

to vem ja. sem spilal tudi multiplayer pa me nekak ni prevzel kaj psoebej. se q3 mi je boljsi:)

sicer pa sem se zadne case bolj vrgo na take vec al manj realisticne igre...mafia, moto gp, sof2 pa tak streljacine...
You fuck up once, you loose two teeth.

Soldier ::

Fantje(vsaj mislim da ste)...če nimate pojma o igrah , vas prosim da se odstranite iz tega foruma in si naredte svoj forum laikov.:|

Martesan ::

Soldier klanjam se tvoji modrosti, Nisem ga se videl pamtenejsega in bistrejsega od tebe. Prosim te odpuscanja ker sem se drznil pisati v tem forumu. Pa brez zamere vasas gnada.
:P
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

Predator ::

soldier: na koncu pozabil si dodat: IMFO ker to misliš ti;

poleg tega pa je ta forum odprt za vse, če bi rad forum za hardcorejaše only ga boš moral žal ti drugam delat :\


;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

jRk0 ::

Ok, nikoli evc ne bom napisal besede v ta forum. Preprical si me. Nor sem. Nobene igre se nisem igral, nobene se nikol obrno. No ja, sem obrno...cd od igre parkrat, ampak ocitno to ni to, ane?
You fuck up once, you loose two teeth.

Soldier ::

Resnično sem razočaran da sem sele sedaj ugotovil v kakšni skupnosti sem se znašel , opravičujem se vam za prejsnje sporocilo in vas zapuščam.:\ :\ :) :P :D

Pa brez zamere.

Sandi79 ::

UT 2003 je malce razočarala. Osebno se mi zdi škoda 3 cdjev in časa, da sem jo posnel :O. Najbolj pomembno se mi zdi vzdušje in igralnost, ki pa pri UT2003 malce peša.
Quake 3 še vedno kraljuje še posebej pa konverzacije kot so Urban Terror in pa nova
Navy Seals: Covert Operations konverzacija...>:D

sicer pa vsak ima svoj okus !

Tr0n ::

Hmm, kaj gre "ta dol potegjeno" verzijo spilat online multipalyer?

Samurai- ::

Fools of a tuck!
vglavnem mal sem bral kar ste napisali,pa bi najrajs vsakega (razn enforcerja) speku enkrat :> ok joke :)
reku bom sam da to ni to kar sm mislu da bo,ter ostajam na Q3,it rulz
:>
ajde
FRP and Strategic lord Samurai-
-->---

jRk0 ::

Tocno to.

Ze UT meni ni bil vsec, ok ima razne zanimive stvari, ki jih druge igre nimajo, ampak nikoli me ni not potegno.

UT2k3 pa se manj in resnicno mi je skoda 2,5GB!!! prostora na disku. Tja rajsi posnamem 3 druge igre in imam vec zabave.

Tr0n:a to za multyplayer igranje prek neta te zanima, ker mas ti tadolpotegnjeno al sprasujes ker te pac samo tak zanima, ker se trenutno to sprasujes?8-)
You fuck up once, you loose two teeth.

San ::

Z veseljem kupim originalen špil od nezadovoljnega lastnika !

Men seka 100 na uro, grafika je res na vrhuncu, še najbolj pa mi sede Bombing run z vsemi mutatorji.

SOF2 mu ne seže do pet, kaj šele kolen.

Tron: Dela, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

Double_J ::

A to res zasede 2,5giga?

Za moj 8,4gb disk je to preveč, skoraj tretjina diska.
Mislim špili bi pa ja mogli zasest maksimalno 1gb...

Morpheus ::

omg, a ti maš ful hitr PC pa 8.4 disk? :) ker če boš hotu UT2k3 špilat vsaj prbližn normalno boš rabu kr precej hitr računalnik :P belive u me
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Double_J ::

Hja mam xp1600, pa geforce 2 ti.
Demo dela solidno z dokonca detajli.
Disk je pa iz tatstarega kompjuterja še.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament III (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18414325 (1980) kuglvinkl
»

UT 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
644209 (2896) cewkit
»

UT2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
584868 (3567) Aggressor
»

benchmarking oz.kako do FPS rezultata v igrah

Oddelek: Igre
81063 (917) boštjan
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308462 (5377) vander

Več podobnih tem