» »

UNREAL 2 The Awakening

UNREAL 2 The Awakening

1 2
3
»

Fury ::

Unreal 2 = narejen na Unreal Warefare enginu.. unreal Warfare NI spil in NE bo

sk8er ::

Js sm nek prebral da bi naj bil Unreal Warfare nadaljevanje Unreal Tournamenta 2k3.

....a še kdo ve kej o tem?



Flip It!

MrX ::

kako se nardi uno sobo kjer moraš pobegnit iz ladje, ker bo zapeljala v sonce? tm je samo ena velika dvorana pa uni zelenci strelajo nate. ne vem kako naprej.

Tr0n ::

Ko onega zelenca ubijes z onim bio orozjem, odpove gravitacija in lahko prides do najvisje sekcije (tam ko je bil prej oni zelenec). Naprej pa bos ze znal :).

ragnarock ::

Is Unreal II the same as Unreal Warfare?

No. "Warfare" was the name of Epic's next-generation Unreal engine which is being used in UT 2003, Unreal II, Unreal Championship, and other recent Unreal-engine based games such as America's Army or Splinter Cell. But to avoid confusion (or possibly just cause more), this version of the Unreal engine is now just referred to as "Unreal Tech." Unreal Warfare is also the working title for a game Epic Games is currently working on, but almost nothing is known about it at this point other than it'll have guns. Don't expect to be playing Unreal Warfare until late 2003, at the very earliest.

Vir: http://www.planetunreal.com/unreal2/

bodom ::

emm...pa kako se zacne spilat tole? meni sam un tip nek naklada, pol pa ne znam naprej.
po pravici povem, pojma nimm:D

thanks, LP

Klemenn ::

zataknil se mi je v uni sobi k moraš unga velikana ubit (the tux se mi zdi - k ga dobijo tak da združjo vseh sedem elementov), pa ga ubijam že 20 min, s kodami tut pa še vedno živi ; kaj je treba tle naredit??? :\

Thanatos ::

najd eno velko zeleno stvar in jo pober. To je orožje za fentavat te stvore.

Klemenn ::

ne dela ga streljam pa nič

Thanatos ::

ali imava oba v mislih zeleno alien orožje s 666 municije ( >:D ) ki strela nekaj črni lukni podbno stvar ki sesa vse stvari?

Klemenn ::

sem že najdo :D

Parallax ::

Zanimivo, izklopim EAX pa dobim boost +30 FPS (SB Live!).

Klemenn ::

jzst sem vse skupi rešu tako, da sem overclocku procesor na 1800 mhz, in pa zmanjšal resolucijo na 7xx*xxx ampak, v igrici se spoloh i poznalo da bi se velikost zmanjšala! :\

sem jo pa že obrnu :\

Fury ::

Parallax.. zato ker live 5.1 nima EAX Advanced HD, unreal 2 pa to uporabla.. zato zacne neki emulirat pa slabo pa en drek.. najbols je brez eaxa ce nimas vsaj audigy 1

Parallax ::

Tako je, pa itak se ne sekiram. Od EAXa sem imel vedno vec problemov, kot koristi :))

b4d ::

Ta igrca je totlna beda. Težavnost je johova, na najtežji ju obrneš u malo manj ko trih tednih. BEDNO!
b4d.sablun.org

ginekolog ::

Igra sux. Linerna in lahka kot prasica :)

Deux ex ostaja car single FPS.

Divers do it deeper.

the_unborn ::

jst ga obracam ze odkar je vn prsu, vsak tedn po malo|O

Zheegec ::

jzst sem vse skupi rešu tako, da sem overclocku procesor na 1800 mhz, in pa zmanjšal resolucijo na 7xx*xxx

Kaj ti to? Imam na 1024*762-32bit, vse detaile na ful (razen sence na medium) pa je povprečje okoli 35Fps???!! A ti tolk slabo dela?
Imam pa XP2100+ (133FSB), 2*256DDR RAM 266Mhz, R9100 128MB, 8rda.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Klemenn ::

ram mi je mal nagaju, to je najbrž krivo blo, sej sem jo že obrnu in je že brisana :D

Slide ::

Vsi ki ste igrali Unreal 2 The Awakening. Zanima me če je imel kdo mogoče težave z savanjem in loadanjem misij. Namreč načuden način. Vedno ko hočem shranit mi al javi napako al pa sploh ne shrani in zato sprašujem če je imel kdo podobno težave. Zelo spominja na GTA3 kje si mogu dobit prov pokrekan peč da si potem lahko loadu naprej kjer si ostal.;(

Fury ::

ja men je vsake tolko zastekal in ven iz spila fuknl ob sejvanju.. ampak je potem se zmer delu loadgame

Slide ::

Fury ja sej load dela, samo kako pa potem sejvaš ????:\

Fury ::

sejvas, crash, pa loadas normalno :)

drgac sem pa bral nek za fix in sem tut popravu.. pa ne vem vec kako.. official forum si poglej

Slide ::

Sm ugotovu če savam v Empty slot sejva brez problema. Tko da vedno ko grem špilat zbrišev vse save razen prešnjega. :D

(sic) ::

Jaz ne vem kaj vi pravite, da je Unreal 2 tako zahteven? Meni je na GF256 delal na 800x600 dokaj tekoče...

Splinter Cell pa mi na 640x460 jebe z 15imi FPSji. Le zakaj nihče ne govori kak je SC zahteven:\ .

Fuck you all!!!

ragnarock ::

Dejansko meni SC deluje bolj tekoče kot U2.

Zgodovina sprememb…

Fury ::

pri SC je predvsem graficna obremenjena, pri U2 pa predvsem procesor.. zato so razlike

vander ::

prvi unreal je bil svoj čas prava mojstrovina v vseh pogledih.napetost,dinamika,misterioznot,grafika.od novega pa smo dobili samo dobro grafiko in nič več.razen dolgih in brezveznih vmesnih sekvenc in nepotrbnih pogovorov ki skupaj predstavljajo pol igre.strel mimo-škoda dobrega imena !

(sic) ::

vander:

Enka je bila zato tako dobra, ker tedaj še ni bilo toliko iger. Zato je tudi vsaka (tudi tako majhna) originalnost bila vsem všeč. Zdaj pa moraš kar precej originalnosti uporabiti, da bo igra uspela. Najhuje je to pri nadaljevanjih; vsi pričakujejo dvakrat boljšo igro z dvakrat več novostmi,... Potem pa dobijo nekaj kar si niso tako predstavljali pa že letijo slabe ocene...

Res me zanima koliko bi Unreal 2 dobil oceno v revijah, če enka ne bi izšla oz. bi U2 imenoval drugače tako, da ga nihče ne bi povezal z Unrealom... Po moje, več.

Fuck you all!!!

vander ::

sic:

res nadaljevanja vedno nosijo breme predhodnika,seveda vspešnega.ampak če unreal 2 primerjava z YEDI OUTCAST in odvzameva grafične učinke,bo unrealu trda predla.
P.S igi je bila tudi odlična igra in ima dostojnega naslednika-IGI2
L.P.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament III (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18414290 (1945) kuglvinkl
»

Unreal Tournament

Oddelek: Igre
121656 (983) shadeX
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812629 (7689) R33D3M33R
»

Unreal 2

Oddelek: Igre
241747 (1255) Ahiles
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575777 (4732) TheJack

Več podobnih tem