» »

Kateri volan za računalnik kupiti ?

Kateri volan za računalnik kupiti ?

XKEKAX ::

Pozdravljeni,

zanima me kateri volan za PC mi priporočate ? Da bo res KARSEDA REALISTIČNO... pa volan se mora zasukati več kot samo do polovice. Pa fajn bi bilo tudi da ima menjalnik.

iščem ga za nekje NAJVEČ 80€.

Lp,
Marcel

Ciklamen ::

Logitech Momo. Mislim da je tu nekje, 80EUR, nisem pa prepričan :)
- End of the Post ->

kixs ::

Logitech G25 ali G27. Cena je seveda 2-4X vec kot bi ti bil pripravljen dat.

Sam imam MOMO-ta, pa sem z njim vec kot zadovoljen. Kupil sem ga pa za 60EUR v BigBangu (po tej ceni ga vec ni). Se pa najdejo na Bolhi za cca 50EUR.

lp

Ciklamen ::

G25 je res dober nakup, če si zagrizen igralec. Ampak je pa cena več kot prevelika za to, koliko si pripravljen dat.

Sem malo pobrskal, pa vidim da je MOMO 90-100EUR...tako da če si pripravljen dat 20EUR več, potem imaš dober nakup ;)
- End of the Post ->

matej_jack ::

Ali pa kak driving force, ki ima tudi 900° sukanje.

sloxl8 ::

Jaz ti lahko prodam Logitechov Wingman Formula Force. Sicer ni nov, vendar deluje brezhibno in ima vse, kar potrebuješ - menjalnik ima obvolanski (kot pri F1 in ne prestavne ročice).

Cena: 20EUR

Če te zanima, pošlji ZS.

__Devil__ ::

Priporočam Logitech MOMO. Ga imam sam in je pohvale vreden.

galu ::

Če si pripravjen iti v Avstrijo, nimaš druge kot Thrustmaster F430. MOMO je malo overrated, predvsem zaradi slabe izbire, ter dragih cen. V Sloveniji seveda.
Tako to gre.

Uros!no ::

Sam bi izbral Porsche 911 GT3 RS V2 Wheel.

Woops, vidim da iščeš do 80, in ne 180 :)

cod-bo ::

ali je ta volan dober za prvi volan in ali je možen tudi priklop na pc Volan Logitech Formula Driving Force GT
http://www.zagrabi.si/artikel/17285/
to je link od volana

Dromar ::

Točno tako kot je rekel cod-bo. Kupi Logitech GT, ker ima iste motorje in mehanizme kot G25/27, le da ma samo en motorček namesto 2. Res je dober volan. Ga mam na PS3 in je res fajn za vozit na njem. Sem mel tudi G25 na sposoji, pa ni neke blazno velike razlike, če se ne vpikuješ v neke detajle kot je usnjen obroč itd.

GrimReaper ::

Logitech Driving Force GT je najboljše kar dobiš za ta denar, in v bistvu je zelo dober volan.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

CyberAD ::

Vidim, da je na Logitechovi strani naveden samo en volan Driving Force GT, ki bi naj bil kompatibilen z PS3 in PC. V slovenskih trgovinah pa povsod vidim, da poleg limajo samo PS3. A to je kak čudni posebni model? Ali vsi ti delajo tudi na PC, samo se jim v trgovinah ne da tega poudariti?

Blinder ::

da kaj iz sebe tale? http://www.mimovrste.com/artikel/230001...
ga je kdo že preizkusil?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

toset1 ::

CyberAD je izjavil:

Vidim, da je na Logitechovi strani naveden samo en volan Driving Force GT, ki bi naj bil kompatibilen z PS3 in PC. V slovenskih trgovinah pa povsod vidim, da poleg limajo samo PS3. A to je kak čudni posebni model? Ali vsi ti delajo tudi na PC, samo se jim v trgovinah ne da tega poudariti?


Volan Driving Force GT dela na PC-ju (ga imam doma). Ni nobenih čudnih modelov ampak je samo ta (http://www.zagrabi.si/artikel/17285/). Volan je bil prvotno narejen za PS3 kasneje pa so izdali še driverje za PC zato povsod piše da je za PS3. Trgovine bi seveda lahko zrave napisale da deluje tudi na pc-ju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toset1 ()

ABX ::

GrimReaper je izjavil:

Logitech Driving Force GT je najboljše kar dobiš za ta denar, in v bistvu je zelo dober volan.


+1

Sicer ga zdaj nameravam zamenjat za fanatec GT3, ampak sem zelo zadovoljen z njim.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Hribi ::

Bom kar tule vprašu. kateri je pa trenutno najboljši volan na tržišču?

TALE Fanatech GT3 zgleda res dobr.

GrimReaper ::

Blinder je izjavil:

da kaj iz sebe tale? http://www.mimovrste.com/artikel/230001...
ga je kdo že preizkusil?

Sem imel Thrustmaster volan za 60€, ki je tako kot ta samo na elastiko, preveč mehek v sredini, pretrd proti koncu, pri Canyonu pa poleg tega pričakuj še zelo slabe stopalke.
Ni za nič resnega, samo za arkade, te pa vseeno če greš z gamepadom, oz. s kakšnim Xbox360 zna bit še boljše. Force feedback je nuja za simulacije, to imaš pa najceneje kakšnega rabljenega Logitech Momo.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

sonac ::

Hribi je izjavil:

Bom kar tule vprašu. kateri je pa trenutno najboljši volan na tržišču?

TALE Fanatech GT3 zgleda res dobr.


Trenutno je ta verjetno res najboljši za še razumno ceno, je pa treba upoštevat, da za 180€ dobiš samo volan, pedale moraš kupiti posebej (50€ stanejo navadni). Fanatec dela tudi odlične clubspoert pedale, ki so kar dragi (ampak za moje pojme ne precenjeni). Obstaja tudi zelo zanimiva opcija in sicer da kupiš GT3 RS volan ter adapter za G25 pedale. Nova pedala za Logitech G25 pa pri Eventusu prodajajo za 30€ kot rezervni kos (naj bi bila boljša od navadnih Fanatecovih, pa še zelo poceni jih prodajajo).
Boljši je Thrustmasterjev T500 RS, vendar je res drag, zaenkrat Thrustmaster ni izdal nobenega menjalnika, poleg tega pa se pedali po kvaliteti in občutku baje ne pribižajo Fanatecovim Clubsport pedalom.

ABX ::

Hribi je izjavil:

Bom kar tule vprašu. kateri je pa trenutno najboljši volan na tržišču?

TALE Fanatech GT3 zgleda res dobr.



http://www.insidesimracing.tv/videos/vi...

Fanatec je razprodan in dobava ne dohiteva naročil.
Gt3 v2 + clubsport pedals je bil v akciji za ~320E, zdaj akcije ni in je potrebno kupit ločeno za ~370E. Baje enkrat Maja bojo zaloge urejene in volan bo spet za 320E.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

sonac ::

Trenutno ni več razprodan, saj v njihovi trgovini piše: "New incoming orders will be shipped within 2 - 5 working days"
Je pa res, da so še vedno začasno ukinjeni clubsport paketi dokler ne bo proizvodnja dovolj na nivoju, da bodo lahko pokrivali povpraševanje, ki se bo s ponovno ponudbo Clubsport paketov gotovo še povečalo.

ABX ::

Če koga zanima je clubsport varianta spet na razpolago po malo nižji ceni.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Blinder ::

kaj je to clubsport?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

volan za PC

Oddelek: Kaj kupiti
233140 (2787) Buggy
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184433 (3270) Buggy
»

Volan Logitech Formula Force EX ali MOMO

Oddelek: Kaj kupiti
224527 (3083) krispe
»

Igre z volanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
698031 (7471) Mojchy_3_
»

Nov volan?

Oddelek: Kaj kupiti
102176 (1886) krop

Več podobnih tem