» »

LOTRO Free to Play

LOTRO Free to Play

Killerboy23 ::

Dober dan a mogoče že kdo igra LOTRO Beta Free to play ker potrebujem pomoč in mogoče kdo ve kdaj bodo jo izdali da bo free vem da kmalu ampak bo to za 1 mesec 2 ,3 nwm

Hvala že vnaprej

Pesimist ::

Kaj Beta bo samo free al kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Ni se, enkrat jeseni. Zdaj je samo beta.

Pesimist ::

In ko bo iz bete bo free to play?

Tr0n ::

Jup.

Pesimist ::

Sej kdo bi pa palceval zato ko ma 10 let staro grafiko. :D

Bananovec ::

Hey, it's free. Bolje, da je zastonj kot pa da jo zavržejo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Pesimist ::

za njih nevem ravno? Servere bojo runali kot WOW. To ze ni free.

Tr0n ::

Serverje runat ni nek strosek dandanes.

Pesimist ::

Ti ze ves.

Tr0n ::

Vem.

Guzzy ::

Jaz pa nevem.

bajsibajsi ::

Pesimist je izjavil:

Sej kdo bi pa palceval zato ko ma 10 let staro grafiko. :D


Ne govori neumnosti. LOTRO ima top grafiko med MMO igrami. To je dejstvo!

tt2 ::

In v čem je fora bete, saj je igra že nekaj let zunaj? Drugače me pa tudi zanima, če kdo igra to igro, kako je kaj lvl-anje (hitro, počasi?), kakšen je pvp...

Tr0n ::

Pac testirajo za free play. :)

bajsibajsi ::

@tt2
LOTRO predvsem blesti v PVE in manj na PVP podrocju.

BTW, kmalu pride v Evropo tudi f2p DDO.

Killerboy23 ::

kkdaj bo pa potem zdaj uradno zunja igra ?

tt2 ::

enkrat jeseni? če se ne motim. Mene pa zanima predvsem kako je lvl-anje, ali gre hitro ali počasi? Ali je bolj v stilu WOW ali L2? Pa kako je s pvp-em? A ga je res zelo malo ali kako?

Sephardo ::

Jaz sem hooked že od konec zime letos dalje, naročnino pa si podaljšujem po 3 mesece skupaj in ni tak hud strošek - približno kot da bi 4-članski družbi častil eno rundo - na mesec. Igram na Firefoot serverju, tako da če je kak Slovenec na istem, se priporočam za rune, raide, skirmishe in podobno. Prav tako sem pripravljen pomagat novincem z zastonjsko opremo, nasveti in skupnim questanjem.

Moji liki so Sephardan (65 hunter), Sephalin (32 guardian), Sepharantir (23 warden) in Sepharond (23 Lore-master).

Sicer ni PVPja, imaš pa Monster Play. Lahko igraš bad guyse, to je pajke, orke, warge in druga čuda, le da pri njih ni levellinga, ker so že maksimizirani. Prav tako jih lahko questaš, več različnih ras in vlog je na voljo, je pa res, da je to bolj obstranskega pomena.

PVP friki naj se kar držijo Wowa in podobnih jajčk, v LOTRO imaš toliko za delat, da ti zlepa ne zmanjka opravkov. V LOTRO je namreč povprečna starost nad 20, tako da so igralci bolj resni, zavzeti, pripravljeni pomagati, nihče te ne zasmehuje, zato si tudi ne želimo Wow kiddiesov (ki bodo na jesen ob uvedbi F2P zasuli vstopna območja, ojoj).

Turbine se res trudi držati Tolkienovega izročila, zato je kot nalašč za fane trilogije, sploh če se želijo preskusiti v epskih questih, ki sledijo zgodbi iz LOTR. Kaj češ več kot to, da Aragorn nestrpno čaka na izhod tvojega questa, da se lahko z druščino odpravi proti Mordorju ... :-)))

Aja, če se kdo res hoče pomeriti z drugim soigralcem, mu je na volj¸o opcija Spar, kjer se z nasprotnikom dvobojujeta, toda zgolj za foro, saj s tem ničesar ne pridobiš ali izgubiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sephardo ()

Guzzy ::

Sephardo, torej ni pvpja, kaj pa je fora ''bad guysov''? Ni to tako, da lahko lvlaš Ljudi, elfe, dwarfe etc skupaj, na drugi strani pa uruk-e, orke? Razen questanja, kaj delaš v monster playu?

Sephardo ::

Nisem se veliko ubadal z MP, ker je že Freep side (Free peoples - "ta dobri", Creeps - bed gajz) dovolj zanimiv in je ful za počet.

Nekaj malega sem igral, tam s questanjem nadgrajuješ neke lastnosti (traits), sicer pa spopad s Freepsi (ki jim pomagajo tudi igralci, torej nekakšen PVP je, tudi če ni igralcev na drugi strani, so pa NPCji) prinaša točke in slavo v The War. Poleg tega pridobivaš tudi Destiny points, ki jih lahko zapraviš za +X% exp gain in podobno. Huda reč :-) Kinship (bolj znan kot guild) je pri njih Tribe, za Freepse pa Kinship. Party oz. "skupinjenje" je pri Freepsih Fellowship (ja kaj pa drugega), pri Creepsih pa Group.

Monster play ni niti približno lahek, čeprav dobiš max lvl lik, saj je treba zasedati utrdbe Freepsov ipd, kar ni enostavno.

Kaj naj rečem, probajte, pa boste videli. Jaz sem in še kar igram. Sicer pa nisem nikoli bil fen MMORPG, sem raje igral samotarske offline RPGje.

Guzzy ::

Dober offline rpg je Mount and blade Warband, sam da dodam :D. Probal bom itak, ampak ko bo free, ampak še eno vprašanje, kdo so ''Freepsi''?

Sephardo ::

Freepsi so "the good guys", Free peoples of Midle Earth, torej vsi vilinci, hobiti, večina škratov in ljudi.

ahac ::

Ni to tako, da lahko lvlaš Ljudi, elfe, dwarfe etc skupaj, na drugi strani pa uruk-e, orke?

V LotRO samo good guye levelaš (orki, itd. so samo za ta pvp).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763144599 (11406) oo7
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915133335 (63046) ahac
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333742 (3182) bdoxx
»

Lord of the Rings online

Oddelek: Igre
374512 (2920) verunA
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837653 (4890) pr0sac

Več podobnih tem