» »

CRYSIS warhead problem

CRYSIS warhead problem

boki321 ::

Imam Phenom 2 x4 procesor b50 (3,1 Ghz) 2 Gb rama ddr3 1333 mhz in pa 8800 GTS 512 mb grafično kartico. Igra sicer deluje na najvišjih nastavitvah ter aa na resoluciji 1280x 1024 ( monitor ne dovoli več) Se mi pa zdi da zaradi rama nabije disk na 100% in nato začne vse trokirat. Kai vi pravite je 2 gb rama premalo?? ko igram ga ostane se priblizno 300 mb Mogoče malo manj prostega :$ Tu pa še screen med igranjem
cpu AMD Phenom|b50 x4(3,4ghz), 4gb ram ddr3 1333 mhz, Geforce gtx 460 1gb gddr5
  • spremenil: boki321 ()

Valvoline ::

Premalo rama,in se bolj verjetno prešvoh grafična.

69charger ::

Rabiš vsaj 3gb rama pa novo grafično.

Tomozuki ::

Zmanjšaj nastavitve ali pa dokupi ram. Meni je delalo isto pa sem zmanjšal resolucijo in izklopil AA, potem pa brez problema. CW je zelo slabo optimiziran špil glede na njegov predhodnik, zato ima tudi bistveno manj bombončkov pri isto močnem sistemu.

boki321 ::

Evo dokupil ram (sedaj 4gb ddr3 1333mhz). Dela vse na very high tekoče še z 2x aa Potem pa je že malce zatikanja. Dovolj za moje potrebe =P
cpu AMD Phenom|b50 x4(3,4ghz), 4gb ram ddr3 1333 mhz, Geforce gtx 460 1gb gddr5

Guzzy ::

Sori za offtopic sam za nvidijo geforce 8600 sem mel stare driverje pa sem si dal dol najnovejše, pa bi vprašal če bodo igre bolj tekoče tekle? Mislim fps in tako dalje..

boki321 ::

Odvisno kako stare driverje si mel prei.. Nasplošno ni nekih dih jemajočih izboljšav =) Fpsji se ne bodo konkretno povišali če imaš to v mislih. Lp
cpu AMD Phenom|b50 x4(3,4ghz), 4gb ram ddr3 1333 mhz, Geforce gtx 460 1gb gddr5

Guzzy ::

Ja. Mel sem zeeloooo stare driverje. Grafično mam pribl. 2 leti pa nisem updatal razen zdaj.

bluefish ::

Določena pohitritev bo, vendar ne pričakuj čudežev.

Jst ::

Avtorju teme:

Crysis ne porablja veliko CPUja. Meni je na XPjih porabil več CPUja in več FPSjev v primerjavi z Visto. 2GB Rama je na meji, zato ti verjetno piše in bere z virtualnega pomnilnika (pagefile).

Kar se pa grafične tiče: Geforce 480 bo ravno dovolj za tekoče igranje na najvišjih nastavitvah. No, ker imaš majhno resolucijo bo tudi 470 dobra :).

Za prvi Crysis ti priporočam, da si inštaliraš Natural Mod (pa popravke tudi, obvezno). Uh, kako so potem lepe barve, sploh če imaš pravilno skaliibriran monitor.


--

guzzy: Driverje pa kar posodobi. Če imaš SLI, bo pohitritev opazna, če imaš "samo eno" grafično, pa bodo novejše igre profitirale. Mogoče vizualno, stabilnejše, morda pa kakšen FPS več. Čudežev pa ne pričakovati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Kaj kupiti
42839880 (28005) Epialt
»

Cod 2-------->fps-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8117373 (9643) DiaMonDer
»

Sestavljeni PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
844543 (3245) bluefish
»

Nov_Comp (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
593920 (3248) TehDucky
»

Katera grafična kartica?

Oddelek: Kaj kupiti
171539 (1186) bluefish

Več podobnih tem