» »

Imel sem problem, ki se lahko pojavi ponovno!

Imel sem problem, ki se lahko pojavi ponovno!

KTr1sk ::

Imam plato K7T Pro2 VER:1 MS 6330 Lite in imel sem 700Mhz Duron, ki je deloval dve leti popolno brez najmanjše napake. Ker je procesor bil rahlo zastarel, sem ga zamenjal z novim Duronom 1200Mhz. Jz sem novi procesor vgradil in deloval je tisti dan super. Drugi dan pa, ko sem računalo prižgal, se mi je sredi ene igre kar ugasnil in to mislim ekran se je ugasni disk je nehal delat no vse je odpovedalo samo ventilatorji so brenčali, niti reset ni deloval. Jz sem računalnik ročno izklopil (zadaj na napajalnku) in sem ga ponovno prižgal in zdaj čudo ki mi še zdaj ni jasno, računalnik se je ugasnil oz. isto kot prej se je zgodilo ugsnilo se je vse, ampak približno 20s je normalno deloval. Dva dni sem ga probaval prižgati in zmeraj je bilo isto. Tretji dan ki je pa danes pa je noramlno deloval, ni se ugasnil!!! Jz mislim, da je kriva voltaža ker moja je 1.80V procesorja morala bi pa biti baje 1.75V, pa še to ta procesor me je eden reku da laufa FSB=200Mhz, kar pomoje ni in je 100Mhz! Aja v biosu ne morem sreminjat voltaže, al lahka kje drugje?
Hvala!

TESKAn ::

Kak napajalnik maš? Možno je, da je prešibak. Namreč če bi dal proc na 1.8V namesto 1.75V bi se ti samo bolj grel in potem bi ti računalnik zmrznil, izklopil pa ne.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

KTr1sk ::

Jz mam privzeto 1.80V rad bi mel pa 1.75, če mora tka bi nism sigurn. Napajlnik pa je 250W.

AngelOfDeath ::

Kaj pa še je vse v računalniku ?
diski, grafa, venti...

KTr1sk ::

V računalu imam samo grafično kartico in cd writer, vse druga mam pa zunanje naprave to so: modem, skener(usb), tiskalnik(usb), (volan (usb)-priključen samo ko igram). Druzga pa mislim da ni!

Dr_M ::

hm jest mam tko dost podoben problem.ucas se mi comp kr tko brez razloga ugasne in ga lohk przgem sele cez par minut.vem samo to da definitivno ni problem v napajalniku.
cist tko bo reku, mislm da je problem v plati, al pa se ksn kt133/a + 686A/B(ug).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Thanatos ::

1,8V je default voltaža vseh morganov ako še ne veste, tako da voltaža ni vzrok.

Thanatos ::

Dr_M imel sem podobne probleme kot ti. Razlog so bili slabo pobarvani L1 mostički + navit procesor.

Boeing ::

Thanatos: sm mel podobne probleme. Razlog pa ni bil pobarvan in navit proc temveč kratek stik na kontaktih za ledice na ohišju... pogruntal sem po kakem mesecu in pol, med tem časom preklel vse trgovce kar je blo sploh možno, vglavnem napravil celo pizdarijo...

Na kontaktih pa je bil opilek od vrtanja luknje v ohišje.

Cough cough...

Pošteno spihajte ko delate takšne stvari!

:)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje athlon(xp)-ja

Oddelek: Navijanje
331516 (1072) jest10
»

athlon xp 1600+ do 1680 mhz brez odklepanja

Oddelek: Navijanje
271302 (981) bodom
»

CII OC

Oddelek: Navijanje
171512 (1272) GaS
»

SA6R in navijanje celerona

Oddelek: Navijanje
221216 (999) singular
»

MSi K7T Pro2 in voltaza

Oddelek: Navijanje
81220 (1152) OChack

Več podobnih tem