» »

Nemogoce je ocitno mogoce!!!

Nemogoce je ocitno mogoce!!!

-The Hero- ::

Torej danes lepo ugasnem comp po nekaj urah igranja. Neki sem iskal po mizi in premaknu misko, nakar se racunalnik vzge!!!!!!!!8-O 8-O 8-O Mislim, kako je to mogoce?!?!?! In od takrat naprej zmeraj ko premikam misko ko je comp ugasnjen se sam od sebe prizge. Mam pa celeron 400, 128 Mb rama na Abit Bx 1.61e.

Prosim lepo ce mi lahk to razlozite, kako se lahk prek miske vzge comp.

P.S.: nimam nikakrsnih psiholoskih problemov.:D

Lp, Oblak

McHusch ::

Malo se razglej po BIOSu za WakeUp events.

Sims ::

To kaj si opisal se je zgodilo pri kolegu, sem računalnik dal na spanje, pa se je cela mašina izklopla. Lučke niso gorele, ventilator tiho, skratka izklopljen je bil. Ko sem stisnil tipko "escape" se je mašin vklopil. Mogoče bi na miško tudi.(nisem probal)

Če naredim na mojem to. Mi vse gori, pa ventilatorji tudi tulijo. On ima novejšo mašino kot jaz. Mogoče je na plati...
Probaj to kar je napisal McHusch. Jaz sem probal na moji mašini pa mi ne dela. Mam pa eno "švoh" plato.... Probaj izklopit Hibernate... To je vse(ali pa nič) kaj vem.:D

alf__ ::

hehehhe
wake up on lan sm ze vidu
sam a da obstaja na ksni stari abitki wake up on mouse movement? ;) heheh
hudo

bastadu ::

Jaz si lahka v BIOSu na moji plati naštimam da se zbudi ob vpisanem geslu na tipkovnici, ob pritisku določnih tipk in tudi nekaj z miško je, mislim da dvoklik... skratka nič novega..

StratOS ::

Hotkey :\
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

msmiha ::

Enostavno naštimaš Wake up on mouse event v BIOSu. Sam mam pa jaz foro z tem ko da v stanje pripravljenosti pa se mi comp ogasne tak ko je že en prej zgoraj napisal pol se pa prižge nazaj v winowsih imam pa XPje. Pa to mi ni nikoli prej delalo. Seveda bi bilo vse lepo in prav če se mi bi potem tudi monitor zbudil:D.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moj računalnik ima težave z spanjem.

Oddelek: Pomoč in nasveti
253145 (2418) SloBiscuit
»

Računalnik se prižiga - sam od sebe

Oddelek: Pomoč in nasveti
92179 (1840) refosk
»

Wake on Lan ali Wake on PME - preko mreže, preko interneta

Oddelek: Omrežja in internet
173148 (2349) bastadu
»

Računalnik se mi samodejno vklopi

Oddelek: Pomoč in nasveti
133173 (2958) DadoX3M
»

Računalnik se mi ne ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
161108 (962) sifu

Več podobnih tem