» »

Cenovno dostopen ali free antivirus za win 2008 server

Cenovno dostopen ali free antivirus za win 2008 server

celk ::

Na neki mašini se iz določenih razlogov uporablja win 2008 server, čeprav se ga razen ene specialne zadeve, uporablja kot workstation. Gledal sem za antivirusi ... freeware variante se nočejo inštalirat, plačljive pa so hudo dražje, če zraven izrecno piše, da delajo tudi na server različicah winsov. Kaj uporabljate v takšnih primerih. Za PCtools že vem, obstaja še kaj ... 64 bit seveda in brez raznega hekanja po sistemu. Ni nujno da je free, samo da ni bistveno dražje kot pa "navadna" različica.
Hvala za pomoč.

ABX ::

clamwin
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

celk ::

ABX je izjavil:

clamwin

Mora bit on-access scanning. Sori, pozabil povedat. Tako da clamwin ne pride v poštev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: celk ()

ABX ::

A jebiga.

Če se ti da, mogoče najdeš kak registry hack da prepričaš free variante da se inštalirajo na server. Ker tehnične razlage ni da dela samo na Workstation.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

celk ::

To je vse možno ... ;) ampak jaz iščem kar sem napisal v prvem postu. Poceni ali brezplačen antivirus za windows server 2008, ki ga uporabljamo kot workstation ... brez mazanja rok z raznimi dvomljivimi posegi.

NavadniNimda ::

celk je izjavil:

Na neki mašini se iz določenih razlogov uporablja win 2008 server, čeprav se ga razen ene specialne zadeve, uporablja kot workstation. Gledal sem za antivirusi ... freeware variante se nočejo inštalirat, plačljive pa so hudo dražje, če zraven izrecno piše, da delajo tudi na server različicah winsov. Kaj uporabljate v takšnih primerih. Za PCtools že vem, obstaja še kaj ... 64 bit seveda in brez raznega hekanja po sistemu. Ni nujno da je free, samo da ni bistveno dražje kot pa "navadna" različica.
Hvala za pomoč.

Rising Antivirus (China). Sem ga imel nekaj mesecev na mašini, ko sem evaluiral Server 2008 R2. Je zelo v redu kar se mene tiče. Deluje tudi na 2003, cena je povsem sprejemljiva:
http://www.rising-global.com/buy/Rising...

Še cenejši je MalwareBytes' Anti-malware, kjer plačaš licenco samo enkrat, potem ga imaš pa lahko do konca življenja, seveda tako, da se avtomatsko nadrgajuje (definicije in tudi sam program). Jaz ga uporabljam na enem svojem javnem webserverju, kjer laufa Windows Server 2003.
http://www.malwarebytes.org/

Pennywis3 ::

Kaj pa Comodo Internet Security. Uporabljam ga na 2008 R2 in se precej dobro obnese. Je pa res da ni dedicated antivirus to.

Wox ::

Jaz uporabljam na Win Server 2008 R2 x64 kar MSE in je OK. Ne vem pa če dela na Server 2008.
Commodore 64

celk ::

Ko sem nekaj časa nazaj poskušal instalirat MSE, se ni dalo! Koliko časa nazaj pa si poinstaliral?

celk ::

Ja imaš prav Wox!
Iz: http://social.msdn.microsoft.com/forums... sledi:
-----
Dec 16, MS released MSE version 2.0, and it works with server software!
Proposed As Answer byJesseHicks Friday, January 07, 2011 10:08 PM
-----

Wox ::

Pred kakšnima dvema mescema. Je pa verzija 2.
Commodore 64

vorantz ::

Jaz imam na eni server 2003 mašini inštaliran avg free verzijo.
Ne vem pa če bi delal na 2008

Kron ::

Avira z majhno spremembo v registru.

Mogoče ti pomaga moja tema.
=**=C64=**=

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kron ()

ABX ::

In to odstrani pop-up Alvire ob update-u.
http://www.wikihow.com/Remove-the-Popup...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec podpore za Windows 7/8.1 na novih procesorjih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9327323 (22847) konspirator
»

Windows 2008 R2 Problem

Oddelek: Operacijski sistemi
141404 (901) Pureforce
»

Oddaljeni BSOD

Oddelek: Novice / Varnost
354918 (2805) PrimozR
»

Brezplačni AV program za Win 2008

Oddelek: Programska oprema
51007 (812) jan01
»

Windows Server 2008 za srednje izkušenega uporabnika? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1037475 (4853) Jst

Več podobnih tem