» »

TV out in MSI GeforceMX & win2k

TV out in MSI GeforceMX & win2k

G[e]c ::

Tale kombinacija mi ne dela in ne dela, v win9x mi je vse lepo delalo tv out na tvju, prec k sm uzgal racunalnik je bla ze slika na tvju v win2k pa mi nikakor ne uspe ko pride v win dobim tako rdeco cist spackano sliko. Je mogoce komu ratalo nastelat pri tej Graficni od MSIja gonilnike mam gor 6.18 od MSIja. Premisuljem ce bi dal gor se win9x zarad tv outa ali pa zmenu za kero drugo firmo recimo hercules ce tam dela tv out v win2k.

MArko ::

sicer nimam tocno te graficne sem mel pa iste tezave z tvoutom v win2k. to si verjetno probal tv out kr iz onega kontrol penela ne? tam je slika zanic vsaj pri meni je bla. pa sem dal gor TV TOOL (programcek namenjen sam temu) in zdaj slika vredu šiba pa se velikost slike lahk spreminjas kr druagace sem mel pol televizije crn rob okoli

G[e]c ::

Ma jest hocem da se mi pokaze slika ko prizgem računalnik pa tud ce je crnobela pol se da ze ustimat tko mam pa kr en zmazek pa nc ne vidm da bi kej kliku v windowsih.
A ti mas obojo na enkrat priklopljen da to stimas al mas prec sliko na tvju?

Sirki ::

Marko, kje si dobil ta TV TOOL, mi ga lahko emajliraš?8-)

VASkO ::

mam tvtool 4.8 celo verzijo, ce bos iskal na netu, ne bos vec nasel, treba placat okoli 20DEM. Posljem vsem, ki hocejo. Fora je v tem, da se avtorji branijo crackanja z razlicnimi keyi v isti (zadnji) verziji, ki je super :D:D:D

G[e]c ::

Vasko lepo te bi prosu ce mi ta tv tool posles, zdej me pa zanima a komu dela tv out na win2k + MX prec k prizges raculanik na tv zvezan ne da kej praskas se z monitorjem zraven?

Flash2000 ::

A bi lahko še men poslal Tv tool...

email
tnx

Sirki ::

Vasko jst bi tud lepo prosu. Emajl: tuki
Thx.

Koci ::

Vasko men tud če lahk.
e-mail

Koci ::

men tud če lahk
e-maile-mail

gvihter ::

jaz bi te tudi proso če bi lahko poslal.

Pikachu ::

Prosim se meni. :O

G[e]c ::

A lahko men se enkrat posles ker sem ga po pomoti zbrisu.
TV out mi pa sedaj super dela. instaliru sem 6.50 gonilnike in stvar brez problema dela.

VASkO ::

jaz mam tudi 6.50 gonilnike, samo mi cez gonilnike ne dopusti moznosti, da izberem TV. mogoce zaradi tega, ker mam najnovejsi BIOS od kartice gor, z 6.31 pa je slo izbrat TV.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako v Gf2 na Tv-ju slika čez cel Tv?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7828 (748) franc3e
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505951 (4856) bbobst
»

AMD 1400 - a mi lahko nekdo svetuje!

Oddelek: Strojna oprema
131416 (953) kuglvinkl
»

gledanje DVDjev na TVju - PROBLEMI SEVEDA

Oddelek: Zvok in slika
152042 (1740) BlackHole
»

TV out in geforce mx in ostali

Oddelek: Zvok in slika
61222 (1016) Filo

Več podobnih tem