» »

RalliSport Challenge CHEATS

RalliSport Challenge CHEATS

Kriko ::

Dobil sem dva file za odklenit RalliSport Challenge igro, v enem je .exe file, kateri pa ne odklene nič. V drugem pa je datoteka, profiles.dat , katero je treba dati v :
Unpack included "profile.dat" to your savegame dir in windows\Application Data\Microsoft\RalliSport
Challenge\Profiles\
Tega pa jaz ne najdem nikjer, oziroma sploh ne najdem nikjer datoteke z mojimi profili!
Ima kdo kako rešitev

Kriko ::

Oj. kaj res mi ne morete pomagat odklenit igro? Pomagalo bi mi vsaj če bi vedel kje shranjuje nastavitve, profile... ker ne ajdem ne v igri, dokumentih,, praktično nikjer!

R@C@ ::

Izvoli link: TUKAJ

Kriko ::

Mi ne prime niti tole. Mislim da delam prav, enostavno vpišem imena za voznike katera so vpisana, ali za nekatere ključe grem pod "credits" ter odtipkam po navodilih pa se spet nič ne zgodi!
Kaj si ti mogoče probal?
Hava za link!

R@C@ ::

če vpišeš pod ime npr. geronimo se ti odklene 5 najmocnejsih avtov in proge downhill (ne hillclimb), ostalo je še vedno zaklenjeno..... pri wheeltowheel se ti jih veliko odklene, vendar so najmocnejsi zaklenjeni.....pa tko....V glavnem deluje!

Kriko ::

Oj!
Ja sem razumel, vendar mi noče delat, nič mi ne odklene pa mi ni jasno zakaj ne!
Mogoče ker.. čakaj mi lahko pišeš na mail?

Kriko ::

Sem reinstaliral, in zdaj mi dela normalno z temi profili (imeni) iz linka ki si mi ga dal.
Kaj imaš mogoče kako rešitev za proge?
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odstranitev PC iz domene

Oddelek: Omrežja in internet
121449 (1032) winto
»

toshiba zaklenjen trdi disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
273986 (3180) solatko
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392103399 (43843) kitka77
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474385 (3350) opeter
»

Odklepanje 6800LE ozeroma mod. v 6800GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1137766 (5100) Alesi

Več podobnih tem