» »

Street Legal

Street Legal

Binji ::

A ma kdo doticni spil in ki mu dela normalno?? Sprasujem zato, ker sm tik pred tem da stvar zabrisem skuzi tavisje oknu v bajti. Teksture zmigajo ali pa jih sploh ni, stalno mece ven...Dal sem gor patch pa je se slabse (komaj da je kje kaksna tekstura). Ideja je carska sam izvedba pa PODN. In ce ne veste kaj je to pol vam povem da me je sram, da tako narjene spile sploh obstajajo.
Aja mam pa:
TB 1Ghz@1.350
Radeon 8500LE@RE(sem dau na original pa nc boljse)
Catalyst 2.4/Omega 2.1 (probal oboje)
KT7A + 4in1 drajverji
SB Live
512MB ram

P.S. Je se slo dokler mi med shranjevanjem ni vrglo vn in pozrlo moj savegame tako da ce ma ksn ksnga ce lahko posle..Pa tak carski avto sm meu...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Kaboom ::

žal ampak, meni na 800mhz pa 64mb grafične tudi nikam ni migalo, vsake tri sekunde slika v free ride, v garaži sploh nisem mogo pomikat se okoli, ker je loadalo... na neki strani sem bral opis nekoga ki je imel še bolj divji računalnik od tvojega... in zadeva definitivno ne dela...

mene samo zanima na čem so pa programerji naredli pa stestirali špil... ker očitno grafika nikomur nikam ne gre...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Binji ::

Mene bolj zanima ce so sploh kej testirali;(( To je uzas..zdej mi se shranjevat nece vec..nc bo treba mende kr na drug tak spil pocakat.
Kje si pa vidu post?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Kaboom ::

1. I could fill up 3 reviews with just this one games bug list.

PATCH opis+link na download: patch

isti patch, drugi link

daj javi mi kak dela potem ko patch inštaliraš, potem si jo bom mogoče spet sposodo od kolega, pa njemu priporočo patch, ker mu tudi ne dela, in jo je dal da se prah nabira na njej...

Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590142373 (11580) meho7
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21019796 (6926) opeter
»

Medal of Honor: Pacific Assault

Oddelek: Igre
403151 (1865) Mirč
»

Fifa 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
796810 (4863) ggospe
»

NFS 6 malo zamuja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
713313 (2563) blue96

Več podobnih tem