» »

kazaa(en file,ki ne morem nič....

kazaa(en file,ki ne morem nič....

lalan ::

Pozdrav.Na diskuimam en file,z katerim ne morem nič narest.Rač vedno zablokira,noben program pa se na njega ne odziva.Ne da se ga zrisati...

ali3n ::

če nam zaupaš še ime in končnico fajla bomo mnogo lažje stuhtal kaj nardit z njim!!!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

lalan ::

Hmm.Zdele nisem doma,ampak mislim da je F1-2002.rar.
Ponavljam:Samo da enkrat kliknem na ta file,mi rač zablokira.

Daniel ::

Kateri sistem?

Če ne gre v Winsih poskusi bootat v Dos in ga tam izbriši.

LP

lalan ::

Hvala za nasvet,vendar ker sem v teh stvareh bol zaćetnik,bi prosil,kako se to naredi.Imam win ME.

mirage ::

Ob zagonu pc-a drži tipko F8. Označi zagon v MS-DOS.
Pojdi v mapo kjer imaš file(mape odpiraš z ukazom: cd "imemape"). Napiše del "imefajla".

nuclear ::

Če pa še vedno ne boš znal do DOS-a, kot ti je pravil mirage, pa lahk enostavn zaženeš računalnik v MS-DOS načinu(tm ko maš zaustavitev sistema, pa to...).:D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

nuclear ::

Lahk pa tud narediš kopijo mape v kateri je fajl pa jo pol kr celo zbrišeš(shift+delete). Čist easy way...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

mirage ::

Ja je najlažji kar jordanov način (shift+delete), da zbriseš celo mapo. Jaz sem že tudi imel ta problem, pa sem naredil isto.

lalan ::

Ja,sej mapo lahko zbrišem,samo po tem je ne morem izbrisati iz koša,saj mi pri tem (praznenju koša)tudi zamrzne računalnik(ctrl-alt-delate:koš se ne odziva)

CaqKa ::

rar končnice so za kompresirane fajle za odpiranje rarov lahko uporabiš recimo winrar. zakaj bi mašina ob njem zablokirala pa mi ni jasno.

mAsA ::

Če si ga s Kazaa - ja potegno je možno da je virus (pred kratkim sem imel iste probleme z W32.HLLP.HANDY virusom, disk je kr mlel in mlel pomagal je le reset )

Paramedic ::

a si ti siguren, da maš končnico .rar? Lahko da je .rar.exe al pa kej takega...pa je sam ikona programa spremenjena.
End transmission.

R0K ::

Naloži kak antivirusni program potem pa še programčič ad-aware, ki ti zbriše vse insekte, k ti smetijo po računalniku...drgač pa veš kak še probej..recimo ta fajl, k ga ne moreš zbrisat...zipaj..pa pol .zip zbriši..

lalan ::

-ikona je taka kot od rar z eno rumeno puščico(F1 2002)brez končnice
-probal odstraniti v DOS-u (zamrzne)
-probal zazipati ali pa zararati(zamrzne)
-prečekiral z pando antivirus (ne najde nič)
Rač.mi javi napako
OD:OAOF:014F75BC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lalan ()

Gandalfar ::

vzem disk ven. Ga dej v nek drug rac. kot secondary pa probi iz tistga sistema zadevo pobrisat. Kaksen dskchk oz. scandisk bi morda tudi znal pomagat.

CaqKa ::

v čistem dosu zamrzne?
malo čudno to.. kot je gandalf reko... zalaufi chkdsk oziroma scandisk

LuiIII ::

Tudi sam sem se srečal s takimi datotekami. Po moje gre za datoteke, ki jih na kaazo butnejo software hiše, da malce ponagajajo nam, ki veselo dl-jamo. Sam imam na srečo doma mrežo tako, da take datoteke lahko izbrišem s pomočjo drugega računalnika. Datoteka se da lokalno brisati v Win98 in Win NT, nikakor pa ne gre z WIN XP in WIN2000. Z Win Me pa nimam izkušenj.
Po mojih izkušnjah je takih datotek kar precej.

Lui

lalan ::

-scan disc mi ni nič našel(nobene napake
-dos sem odprl v oknu(a to je čisti dos?)sicer pa pri winME f8 pri zagonu ne deluje
-sicer se mi je igra instalirala in deluje.A bi jo mogoče uninstal?

CaqKa ::

ne to ni čisti dos...
za čisti dos boš potreboval zagosnko disketo... samo nea se trudi.. če maš kakega računalniškega kolega mu reči naj pride z zagonsko za dos pa ti naj ta fajl pobriše, če te že tak fejst moti.

AngelOfDeath ::

Izklopi kazo pa odinštalire program s katerimi odpiraš .rar restartaj in zbriši če ne pomaga inštaliraj windows comander in ga zbriši tam

Gandalfar ::

manc: F8 mors stisnt se pred pozdrawno sliko. Najboljs da prtiskas F8 cist od zacetka boota pa do takrat enkrat , ko se ti winsi zacno nalagat

Sims ::

Mogoče ti bo to pomagalo. Če maš fajl v košu, ga "restoraj". Potem ga pa z Nerotom zbriši ... http://www.nero.com/en/index.html#root

Ne morem ga zbrisati!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

lalan ::

Hvala vsem za nasvete,vendar...
-a ne gre iz nerota tud v koš oz.kako se to naredi???
-bom še enkrat iz dosom probal.Včeraj sem pri zagonu držal ctrl,pa se mi je pojavilo :(približno)mislim da v katerem pogonu naj se naredi zagon boot ali kaj???
-bom probal kaj sčarati z zagonsko disketo

lalan ::

:D :D :D No pa je šlo.V dos-u namreč.Ampakga je brisal 5 minut.
Nauk te zgodbe:Če kaj ne veš,povprašaj na slo-tech-u.:D :)) :P :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zbrisati datoteko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131100 (806) Storm
»

Nikakor ne morem zbrisati fajla

Oddelek: Pomoč in nasveti
131187 (987) r5r
»

Datoteka se ne da pobrisat - premaknit

Oddelek: Pomoč in nasveti
121149 (988) Matev
»

brisanje mape v win2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
141183 (1046) SkIDiver
»

instaliranje windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
141947 (1785) Cokolesnik

Več podobnih tem