» »

Kako zbrisati datoteko?

Kako zbrisati datoteko?

Storm ::

Včeraj sem od enega p2p potegnil en film dolg 700mb, in ko ga hočem zalaufat se ne zgodi nič. Potem ga hočem zbrisat in mi reče, da ga ne morem, ker kao ga nek program uporablja. Ok grem pogledat kdo ga uporabla in vidim da explorer.exe od takrat dalje kuri 99% procesorja pri čemer pa je zanimivo tudi to, da se številka, ki naj bi jemal procesorju byte veča. najprej je 99% od 18.000, potem naraste na 99% od 35.000 potgem vse to raste v cca 5 min na 99% od 67.000kb pol sem stvar že parkart resetiral.

U glavnem datoteko ne morem zbrisat, nič ne morem z njo, tudi če z desnim gumbom hočem na properties se ponovi zgodba.

Zalaufal sem protivirusni program, ad-aware, nič.

HELP!

cryptozaver ::

Vec nacinov.
1.Pojdi v prompt se postavi na ustrezno mesto in odklofaj: "del /F datoteka.xxx".
2.Ce to ne zaleze, restartaj PC in po post-u pritisni F8. Odloci se za varni zagon. Ponovi 1. korak.

xabre ::

Shift+delete?

ulcir ::

Jaz mam isti problem, pa mi ga na ta 2 načina ne gre zbrisat. Kje ze tisto pise, ko mores neke ključe al kaj v registru zbrisat?

cryptozaver ::

Izlocit je dobro vse v zvezi s tistim procesom, ki nadzoruje datoteko katero zelis zbrisat. Poisces pac malo po masini in po registru (start/run/regedit). Samo pazljiv moras bit!

tsatthoggua ::

hoi!
kolega je imel isti problem. v primeru ce si hotel zbrisat ta file ( ze takoj ko si se postavil nanj) ti je explorer zacel nabijat 100%.
problem je resil tako da je najprej skopiral (premaknil) celo mapo brez tega fila, resetiral masino in potem zbrisal to mapo. no potem pa spet nardis mapo in ostale file skopiras nazaj.
upam da bo pomagal.

ulcir ::

Ja zaj sn tak naredo pa je šlo. thanks0:)

Caligula ::

Jah v takih primerih dela cudeze, ce zastartas kak Nero,.. pa ga tam najdes in zbrises. V sekundici ga zbrise. Skratka samo iz kakega drugega programa kjer lahko brskas po folderje.

pitarda ::

preimenuješ file v neznano končnico, ker drugače ti Winsi hočejo "preview" fajla naredit, vsakič ko klikneš nanj,... zato ti zaseda 99%, ker ne uspe odpret fajla!

JustoJr ::

Živjo!

V registru regedit.exe, odstrani

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Classes/CLSID{87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}/InProcServer32

Trubar ::

Se ena fora je. File zbrises v explorerju in ko kliknes yes zapres explorer. Preizkuseno dela, brez resetiranja.:D
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

sloxl8 ::

Tudi sam sem imel iste probleme. Ugotovil sem, da je resitev v nanemescenih kodekih. Ko sem namestil ffdShow, so vsi filmi, ki so prej zajebavali, delali brez problema.

boych ::

Z zagonsko disketo od WIN 98 zalaufaš DOS pa gre ziher zbrisati!

Storm ::

Na disk sem zapacal zgleda nek virus, ki je kao v file command.exe, ta pa se nahaja v neobstoječem!? folderju in sicer

c:\Windows\cdscndsvnkisnkjnasknvc\ jeba je ker tega kao sploh nikjer ni videt, zato ga ne morem brisat, niti hiddenfiles, ampak proces mi pa še kr laufa.

Probal z adaware, ki sicer najde a ne uspe zbrisat. Help.
Markec The Great


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133569 (2951) rockrose
»

klik z desno

Oddelek: Pomoč in nasveti
181552 (1315) Kr nekdo
»

Kako izbrisati datoteko ?!??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
332631 (2230) ahriman
»

Kako ugotoviti kateri program že uporablja določeno video datoteko ??

Oddelek: Programska oprema
141690 (1450) CaqKa
»

explorer.exe 100%

Oddelek: Pomoč in nasveti
261582 (1098) bbobst

Več podobnih tem