» »

Odklep XP-ja problem

Odklep XP-ja problem

huelz ::

A bi mi kdo vedu povedat, ce Artic Silver pasta dost prevaja? Namrec sem hotu odklent po postopku kokr je opisan na Slo-Techu pa zadeva ne deluje. Baje da ta pasta zlo dobr prevaja ampak men ni ratal kljub veckratnim nanosom paste.
Pa ce bi kdo vedu kako najlazji se zej znebit te paste? Se zlo razmaze pa ne vem kako bi jo lepo odstranu brez da bi vse popacal in razmazal.
thnx

Sergio ::

naka, Arctic Silver _NE_ prevaja dobro elektrike.

Uporabi defrogger pasto oz. srebrno prevodno pasto.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

morphling1 ::

AS, oglašujejo kot neprevodno pasto, AS thermal epoxy je pa po drugi strani prevodna oz. dosti bolj prevodna kot AS. Deffoger se težko kje najde. Srebrno barvo za korekturo vezij pa dobiš v Conradu.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

morazem ::

Jst sm dons odklenu mojga 1700+ in dela zlo dobr. Uporabu pa sm srebrno prevodno pasto, ki sem jo kupil pri conradu.

huelz ::

A je kdo mogoce s Kranja pa ma mau paste za posodt?:D :D
Drgac bo treba u Lj po pasto, edin ce majo kle u Kranj ket to pasto. A bi mogoce kdo kej vedu?

Narcos Satanicos ::

Morazem: kuko si pa zapolnu tiste 'lukne'?

morazem ::

V roke sem vzel selotejp in zelo točno oblepil vse luknje selotejp mora nujno prekrivati kontakte, ki jih nato povežeš s pasto. Nato pa sem dal kapljico sekundnega lepila kar čez vse luknjice in z leseno tenko konico razmazl sekundno lepilo po lukjicah in tudi v vsako luknjica sem z konico rahlo pritiskal, tako da je bilo sekundno lepilo sigurno v luknjicah, ko se mi je zdelo da je lepilo sigurno v luknjica pa sem z zobotrebcem razmazal lepilo po selotejpu, ki je bilo odvečno. To je bil moj sistem, lahko pa poskusiš tudi kakšnega drugega.

Airskull ::

kolko pa stane tale pasta v conradu in kakšno je njeno točno ime?
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Moonman ::

Silberleitlack, (za pravopisne napake se opravičujem:D ) Napiši samo "srebro" ali pa "lak" pa bo že našel.
Stane pa cca. 1800 SIT.

Uspešen odklep želim!

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DFInf4 Ultra-D ..SLI mod

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151530 (1112) XS!D3
»

Silikonska prevodna pasta

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61824 (1754) dela
»

Navit palomino 1600XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
653231 (2489) DimmniBurek
»

Fears...

Oddelek: Navijanje
271359 (963) Matek
»

"Limanje" hladilnikov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172175 (1964) morphling1

Več podobnih tem