» »

Kater digitalc???

Kater digitalc???

1
2
»

smash ::

jest sm slišu oz mi je jasn da je še najbolj vazžn optični zoom

andrej ::

smash: cisto odvisno kolko uporabljas LCD in flash, lahko pa tudi okrog 300-400 slik. Na dpreview.com mas prav listo digitalcev ki najbolj zdrzijo.

globoko grlo: tezka je. opticni zoom je pomemben. odlocitev pa pade glede na to kaj mislis slikat. Ce mislis slikat zadeve, ki so malo bolj oddaljene potem je 10x opticni zoom vsekakor boljsi. Ce je kvaliteta slike bolj pomembna potem je Canon G3 boljsi. Samo mislim, da navadni uporabniki tak ne vidijo vecje razlike v sliki. 4x opticni zoom pa je zame osebno res premalo. Ce ma Ganon G2/G3 kaksno slabost je to sibek zoom.

globoko grlo ::

no sej, neki tazga sm si mislu, bo treba še mal razmislt pol pa kr v štacuno laufat:D

Prjatu ::

Hmm, jaz sem tudi gledal tegale Olympusa 730, mi zgleda zelo zanimiv, zanima me samo kako se kaj obnesejo spominske kartice, podpira pa smartmedia pa xd picture card
Something else is controlling me!

iration ::

Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Matty ::

Sej 10x zoom na olymposu je fajn. In 180k sit je res manj kot stane G3, ampak... Moral bi najprej videti Olympusa in ga pretestirati, meni osebno je predvsem pomembna hitrost "odziva" fotoaparata - torej, ko pritisnes eno sliko, da ti res slika tisto kar si hotel, ne pa en prizor sekundo kasneje (to je bila doslej ena izmed pomanjkljivosti, ki me je najbolj motila pri digitalcih)... Ce je ta Olympus primerljiv tudi v tem z G3 potem... ni niti vec vprasanje katerega vzeti 8-)

Xplicit ::

ce bi bil polhn kesa bi reku Sigma SD9 al pa ksno minolto, mrbit tud nikona

ker pa nimam polhn kesa bi pa izbral ksnga canona (zdej mam A20 sam je ze en let str)

sazo ::

Sony DSC-F717
ga imam dela super slike....
Povezava cena 204.ooo sit

hipi69 ::

mi lahk kdo pove kater digitalc je najbolši do 100k sit. Fino bi blo tut če bi mel možnost posnet neki sekund (minut) zvoka in slike(film).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optimalni digitalni fotoaparat.

Oddelek: Zvok in slika
332204 (1561) urosbe
»

Digitalni fotoaparati, rabim nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
686195 (5123) Dr_M
»

digitalc v SLO

Oddelek: Zvok in slika
162101 (1757) Zzzzzzz
»

Keri digitalni fotoaparat?

Oddelek: Kaj kupiti
161816 (1507) SmoKey
»

Kateri digitalni fotoaparat kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
211971 (1492) Vanich

Več podobnih tem