» »

program za drevajanje divx filmov

program za drevajanje divx filmov

MrX ::

mi lahko nekdo pove kako se imenuje kakšen program za prevajanje

DrSergioDJ ::

BS player, RadLight,...
...

BaRtMaN ::

Media Player Classic, Zoom Player, MicroDVD...

Najboljša sta BS Player pa MPC.

Predator ::

nova verzija radlighta ima zraven addware in če ga odstraniš neha radlight delat ( prijazno ti sporoči da si odstranil pomembno komponento in da reinstaliraj );
jaz osebno mam sedaj kar klasičen windows media player pa ffdshow gor da lahko podnapise nastavim in gledam filme ki so kodiran z divx 5ko z xvidom :D

franc3e ::

RadLight je najboljši
Predator, kako gledaš filme in podnapise z Wmp?

Predator ::

obstajata dva načina ki sta poznana meni... eden je da imaš instaliran g400 filter ( naprimer ta je v nimo codec packu zraven in ma ful obcij glede siza, lege, pisave podnapisov) drugi je pa da uporabiš ffdshow programček ( tud rox )... pač daš link do podnapisov in dela, ne rabi program tega podpirat

franc3e ::

Hvala predator za trud, vendar ne vem če mi je kaj bolj jasno. Enkrat ko boš mel malo več cajta, malo podrobneje opiši. Veš se mi je že zgodilo da so bili podnapisi že v divex-u in jih je wmp sam predvajal-ICE AGE. Pol pa ne vem kako so se priklopli še oni ki sem jih mel na hard disku in imam sedaj dvojne podnapise, ko pa na drugem filmu hočem met, jih pa ne znam dati zraven- ja pa še en problem mam. Meni sedaj po vseh prispevkih tv aut dela(menjal sem primarni zaslon, tako da imam sedaj podnapise v redlightu) mam pa en drug problem-ko sedaj gledam film na napr 16-9 je film lepo na sredini ekrana, vendar je potem majhna bela lisa in potem še črn rob zgoraj in spodaj. Torej film-bela lisa-2cm spet črn rob. Če ve kdo mogoče to razrešit? Pa sedaj mi je, ko gledam film na tv-na računalniku tema.
prekmurec

Predator ::

a maš kater codec pack ( cold pack, nimo codeck pack... ) slučajno instaliran na računalniku? ker eni codec packi imajo zraven filtre ki upravljajo z podnapisi ( kot sem prej rekel naprimer g400, vobsub in podobno ) ki avtomatsko naložijo podnapise če imajo isto ime kot film;
povej za kater program se boš odločil.. wmp al radlighta da ti napišem od podnapisov;

kar se pa slike iz tvouta na tv tiče je znan problem; rabiš programček ki upravlja z tvoutom ( naprimer tvtools za nvidine geforce ) da lahko sliko povečaš na tv tako da pride čez cel zaslon in ni tistih morečih robov; katero grafično imaš?

to da se ti monitor ugasne ko daš na tvout je pa tudi normalno za nekatere kartice ( geforce mx in podobno ), pač ko preklopiš na tv se monitor ugasne

franc3e ::

mam geforce 2, ekran se ne ugasne ampak postane črn, tam kjer gre film pa vijoličast, redlight lehko tam zudi štelam. Kje dobom ta tv tools-drgač mam nove gonilnike za nvidio, mam pa tud vse žive koleke-tudi nemo pack

Predator ::

tvtoolse dobiš tukaj;
tega problema z monitorjem pa ne poznam, tako da ti bojo morali ostali pomagat

kar se podnapisov v wmp tiče: če imaš nimo codeck pack gor ( full install ) potem se ti ko zaženeš film spodaj desno pojavi tray ikona; klikni nanjo in odprl se ti bo g400 filter vmesnik, izberi jeziček "subtitles" in tuki lahko nastavljaš vse živo s podnapisi; tako podnapisi delujejo z vsemi predvajalniki, tudi z WMP



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bsplayer in težave s podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
142590 (2224) Wad@
»

BSplayer 1.00 RC1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
494453 (4453) reber
»

Kaj namesto BSPlayerja

Oddelek: Zvok in slika
374824 (3967) KTr1sk
»

Najboljši divx predvajalnik je...

Oddelek: Zvok in slika
466259 (5245) franc3e
»

Vedno več je divx predvajalnikov, zanima pa me na katerega prisegate vi!

Oddelek: Sedem umetnosti
181763 (1414) pivmik

Več podobnih tem