» »

Leseno ohisje

Leseno ohisje

urkoman ::

Iz iverke narejeno ohisje, velikost midi ATX. Ali se bo ivrka ukrivila in kaksne temperature lahko pricakujem v primerjavi z aluminjastim. Notri 3 venti tolko da krozi zrak po ohisju.

Lp

Happy new year

Golden eye ::

nebi jest z ivirke delal ohišja!!! Ivirka je zelo občutljiova na vlago oz. vodo!! Raje vzemi kakšendrug trši les:D

Yacksy ::

Če nimaš res ne vem kakšne želje po lesenem ohišju si rajši nabav sam škatlo. Tut jest sem mislu, da bom naredu kej tazga pa še pršparau, pol pa sem rajši nabavu Big tower brez napajača za 8.5 KSit in ga (bom) zmodificiral da ga je lepo pogledat. Pa rajši si omisli Big tower, ker midi preprosto ni več dovolj velik če hočeš karkoli modificirat. Vsaj men se tako zdi.

urkoman ::

Goldeneye
Ni vodnega hlajenja samo zracno. Verjetno zna pokrivit iverko ko se bo fajn presušla.

Blup ::

Kok pa mislš da se bi ukrivila tok mejhna iverka, skp zleplena?!? Mal poglej kkšne cenejše omare oz pohištvo... vse iz iverke... veliko za 10 in več ohišij? se kaj krivi?

Blup
:\

Vesoljc ::

sam znotri omare nimas 100W grelca...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Blup ::

Men temp v ohišju ne gre nikoli čez 37C ... kar pa mislm da ni problema... jst razmišlam tut o lesenem ohiju iz 18mm iverc pa pol še 20mm izolacije gor.. tko da to zihr nebi biu problem...

Blup
:\

ali3n ::

..če že razmišljate o iverki, raje vzemte "mediapan" - se veliko manj krivi (uporablja se pa npr. za zvočnike, zadnje police pri avtih,... narajen je iz prešanega lesnega prahu (iverka je iz prešanih koškov lesa); dobite jo v npr. Baumaxu, Bauhausu, verjetno imajo tudi v Lesnini....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Vesoljc ::

urko: ti rajs svojo kisto pofotki, pa nam pokaz kasn redbox mas!
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

sash ::

kaj pa vezana plošča ???, je dost bolj trda

mile ::

in dražja

Blup ::

sash: če maš denar ti kr mirno vezno ploščo kup... :D

Bevcan ::

Iskušnje mene katerega brat in oče imata mizarsko delavnico. Tudi iverka ni problema. Verjetno jo misliš furnirat furniraj jo z obeh strani notranja stran je lahko furnirana z slabšim furnirjem. Če pa se odločiš za vezano bloščo pa pr tistem M2, ki ga potrebuješ za ohišje tut ne boš bankrontiru, glede na to da ne bo treba furnirat te bo verjetno prišlo celo ceneje, sam robovi so pol meni osebno grši. Priporočam ti da se o izdelavi posvetuješ s kakim mizarjem.

madmitch ::

Sigurno boš najlepše obdelal "mediapan". Iverko boš na robovih težko lepo zaoblil, ravno tako vezano ploščo.


Morda samo namig, morda bi na kakšni podstrehi poiskal kakšno staro leseno škatlo; morda star radio, zaboj za steklenice, televizor...
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Jok3r ::

Najboljše se da ublikovati iz masive :P tako da je nakoncu čemer podobn:D !

exe ::

jst zdle delam rack za server, bom postal slike

no ne čist zdele:D
Both Nietzche and God are dead.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

les za ohišje zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
194337 (4016) čuhalev
»

(prtljažna) polica za avto zvočnike?

Oddelek: Loža
153859 (3578) Vikking
»

Ohisje! need help (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
653683 (3220) ToMi`
»

alu, plasticno ali leseno ohisje:)

Oddelek: Kaj kupiti
211430 (1213) gorenc

Več podobnih tem