» »

Ohisje! need help

Ohisje! need help

1
2
»

ilči ::

Ne, sej s špeglom ni nč narobe:D !

Sam tko odštekan:D !!

Do oblike L sm pa pršu zato, ker bi meu ohišje na mizi v kotu.
U izi...

Blup ::

Sej zato bom pa dau, če že delam more bit unikat ... sm že patentiru, tko da bom tožu vsacga k bo to naredu :D ... k jst mam v planu narest to poleti... kišto skp vršt... "diagnostično konzolo" (:D ) bom pa zdej čez let naredu... pa špegu odrezu ipd...

Blup
:\

ilči ::

Moje ohišje bo tudi omembe vredno:D (upam...)!!

Vprašanje se bo lahko marsikomu zdelo neumno, ampak vseeno, ali se lahko kaj vžge znotraj ohišja (pena)??
U izi...

Blup ::

Lahko oz odvisno kakšno peno maš... lohka kupš tako k je "negorljiva"...

Blup
:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Blup ()

ilči ::

Ja, ja, ja! Ne mislm dt 20k za peno!

Ne sej ne vem kolk stane. Ti veš???

Sigurn se bo kkšna bolj "denarnici prijazna" rešitev našla.

Že intenzivno razmišljam o konstrukciji ohišja, pa me njbolj matra, kam MB dat!!! Pokonci??? Vodoravno??? To sploh ni tko lahko!!!

A morš met za vse te ventilatorje kej posebnga od napajalnika??
U izi...

Blup ::

Nč posebnga napajalnika... sam dost molexov morš met... to pa lohka razdelilce kupš...

.. kako MB postavt... tko k ti najbl paše... če hočš nizk in širok ohišje, pol nej leži... če pa šparaš s prostorom nej bo pa pokonc...

... negorljivo peno sm najdu sam uno k ma že piramide gor... stane pa 7k za 1m2 ... men se zdi... nism tok gledu... k me lih ne skrbi, da bi mi kišta zgorela... :) sam tko nared, da se kkšni vroči deli ne dotikajo pene.. pa je...

Blup
:\

ilči ::

Pa veš kaj me še matra??

Ene lepe gumbe dobit...

........hmm.......od kkšnga pokverjenga radija ali katerega drugega aparata??
U izi...

Blup ::

A za potenciometer? maš pouhn izbire (odpad, trgovina, babica, prjatu...) :D

Blup
:\

bf4ed ::

Blup kje si videl da se dajo kupit molex razdelilci, ali pa samo konektori bi mi folgali.:\

Blup ::

Techtrade... 400 sit za -<

samih konektorjev pa nimajo...

Blup
:\

ilči ::

Ej, kako se vam zdi tale žalostna zadeva:

Athlon XP2100,R9500 pa unih 4 fane in potem najbolj izvrsten, dovršen in zmogljiv 300W napajalnik, ki ga zravn ATX dobiš:D :D :D !

Ali imam problem (zaradi napajalnika)???

Al pol sam kupš une razdelilce za 400 in je stvar rešena???

In še nekaj: kako spravš usb-je na sprednjo stran??? Pa prosm brez unih dragih front panellov.
U izi...

ToMi` ::

hmnja i'm back from school :) malo smo zasli z poti .. se vedno nisem dobil kakih koristnih nasvetov kakih ko bi mi "res" prav prisli :D mah ej kak sem jezn foter nima nic kaj cajta da bi mu razlozo malo jaz >:D nic grem risat kistico :))

Blup ::

Jst bom USB dau na sprednjo stran zelo vrjetno s pomočjo tiste ploščice k pride v odprtino za PCI.... USB 2.0 - dobiš zravn plošče... sploh ni panike... če maš premal molexov, kupiš razdelilce...

ToMi': kaj pa tebe še zanima, kaj ti nismo odgovorl?!?

Blup
:\

Zoidberg ::

No jaz imam tudi eno vprašanje ko se ravno pogovarjate o costum ohišjih. Jaz sem se namenil izdelati plexi ohišje in me zanima kakšne temperature plexi še prebavlja. Ker nočem potem lepljiv kupček plexija pod mizo:D :D . Aja pa še nekaj kako se lahko plexi krivi seveda da potem obdrži obliko.

LP Zoidberg

bf4ed ::

Plexi je zajebana stvar.:D

Poka če na paziš ko vrtaš ali pa režeš , če preveč segreješ da ukriviš potemni, skoraj vsaka praska se vidi...;((

Jebeš ti plexi.>:D

Aja pa še drag je...:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bf4ed ()

ToMi` ::

hja tak je to .. postajam zaspan :\ nic kaj ni casa da bi ustvarjal te dni .. hm ogrodje nekak nastaja ..mah sej bo pocasi .. >:D ajd noc vsem
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matična plošča in počasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
232114 (1826) markomad
»

Nov članek - Izdelava lesenih ohišij

Oddelek: Novice / Nova vsebina
253681 (3681) Blup
»

Moje mašinca...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
452984 (1922) lukslo
»

SLK 800 Killer project started :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
907114 (4678) Keyser Soze
»

Zvočna izolacija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
103197 (3024) Blup

Več podobnih tem