» »

Tv out problem?

Tv out problem?

alien_frik ::

Lep pozdrav. Imam tezave z leadtekom GF4 4200 128MB 8x AGP in imam probleme z izhodom slike. ne v WIN XP in ne v WIN98 ne morem spraviti iz računalnika slike na TV. Pa imam pravilno priklopljen skart. Kar je najbolj cudno je da ne morem niti v nview preklopiti da bi kloniral sliko niti TV mi ne najde. Kaj bi bilo narobe? Hvala ze vnaprej!!

Dodatek by V-i-p:

Pravila:

4. člen

Prepovedana je pretirana uporaba VELIKIH črk (kričanje). Pretirana uporaba pomeni več kot 10% VELIKIH črk.

Pes ::




Sam imam identicno kartico in sem z njo zelo happy:\ . Poskusi s programom TV Tool ... nview tudi mene vcasih zajebava.

Blup ::

A maš na kartici S-VIDEO izhod in pol adapter na kompozitnega? mogoče ni pravi adapter?!?

Blup
:\

bocco ::

Imam isti problem, s tem da je kartica od Inno. Hecno je že, ker je stara gf kartica pokazala sliko tako na monitorju in na Tv-ju takoj, ko si vžgal računalnik, pri tej pa je popolna tema.
Do slike sicer pridem, če določim kot output device TV. Slika je potem na TV-ju normalna. Izgine pa z monitorja.
Opcija Clone je osenčena in je ni možno vključiti. Kakšna ideja? Sumim, da zadeva ni strojno podprta, saj sem poskusil tudi z novejšimi gonilniki.

pezo ::

:\ Mene je tudi to ebalo in me vsakič , kadar posodabljam driverje. Zato imam shranjenega starega Detonator XP 28.32 !! Ta je zadnji, ki ne povzroča težav ali pa ne komplicira pri klon view.
Vsi novejši Detonatorji ebajo.:O

urkoman ::

A je komu od uporabnikov GFX kartic s TV-outom, crknil TVout?

Jest nikakor ne morem spraviti slike na Televizjo, kar mi je 2 leti normalno delalo!

Detonatorji pa 41.0

Lp URko

Blup ::

Zna se zgodit, da ti je TV crknu... govorim iz izkušenj!

Blup
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963566853 (6182) anjica
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318362 (11878) Ursus
»

Gforce ni nviewa

Oddelek: Zvok in slika
251668 (1345) BetMaN
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505957 (4862) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292094 (1594) Kawl6

Več podobnih tem