» »

Geforce 2MX

Geforce 2MX

Hitri ::

Iman Hercules 3d Prophep 2MX (Geforce 2MX), vendar z njim tudi težave. Grafika je sicer super in tekoča, a po 2-3 minutah igranja se začne za par sekund zatikat, potem pa se to ponavlja na vsakih 40-50 sekund. Težave so se pri nevem rač. pojavljale samo pri igrah serije NFS, zadnje čase ša se povsod, mislim da od takrat, ko sem namestil DirectX 8. Poizkusil sem različne gonilnike, a problem ostaja. Imam sicer P3 in Asus CUSL2. Kakšen predlog?

Muflon1 ::

če se ti ne pregreva grafični čip potem je problem v gonilnikih namesti directx 7 in detonatorje 6.50:D

Hitri ::

Sm naredu to pa ni nč bolš-v bistvu je tko kot je blo prej al pa se mal slabš...

Dalmatinc ::

100 gonilniki:8)

Hitri ::

Morde pa to ne bo to, zato ker sm zdej ugotovil, da se grafični čip precej segreva-tko je vroče, da te skor speče...Kaj nej zdej s tem?

Senitel ::

Čip ziher ni preveč vroč...

DrSergioDJ ::

men se pa zadnje case v spilih redno po pol ure do ure igranja sistem obesi. in bi reku, da je lih gf2mx kriv za to, ker je prevroc. sam nism pa sigurn
...

LojzePek ::

Ce bi se cip prevec grel bi ziher mel ventilator. Problem so driverji

Senitel ::

Ali pa mogoče Winsi (ME??)...

Hitri ::

Driverji niso, ker sm probou različne (skupej z DX7 in DX8), pa ni nč drgač. Winse mam pa 98... Ampak zadeva je res svinjsko vroča!

meacho ::

Tut men se zatika pa je čip hladen!!

Mislim da so krivi Winsi ME!!

Senitel ::

meacho: Kako bodo krivi, če jih nima??

Hitri: Probaj sklopit AGP 4 v biosu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518675 (3661) Nyana
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456922 (25654) LittleDevil
»

a bo treba grafo zamenat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191308 (895) Scorpia
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432380 (1324) LeQuack
»

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

Oddelek: Zvok in slika
242264 (1908) YiMMi

Več podobnih tem