» »

Help-kako do BIOS-a ??

Help-kako do BIOS-a ??

Matrix ::

Problem:hotel sem formatirati Disk(Namesceni WinME),katerega sem ze enkrat formatiral in na novo namescal Win-se,vendar je problem,da ko zazenem racunalnik se sistem ne poganja najprej iz flopya ampak,kar iz cd-roma in tako naprej(tako,da mi ne zazene zagonske diskete).Sestra pravi,da je enkrat dobila virus-kaj je napravil ne vem.Zatem virus unicen.
Hja sem rekel bom sel v BIOS in nastavil , da se bo floopy boot-al najprej ,vendar se rac. ob pritisku Del ali (F9,F8) tipke ni odpravil do BIOS-a ampak so se Win-si normalno nalozili in to sem probal vecrat a brez uspeha.V Dos-Prompt-u,pa ce napisem format mi napise da ne more,ker ze nek drug proces uporablja disk??? Kako do BIOS-a ,a je se kaksen drug nacin ??
Za odgovore se vnaprej zahvaljujem.:O

boštjan ::

probaj resetirat bios,pa po resetu vhod v bios

Dusko ::

Prvo kot prvo povej kako mama plato maš,drugič probaj F1,tretjič poglej ali maš kje kako knjigo o mama plati.Drugače pa resetiraj bios kot pravi moj predhodnik.

Matrix ::

Kako resetiram BIOS ??:\

boštjan ::

na plati je en jumper ki ga potegneš ven za 10s pol pa daš nazaj not.poglej v knjigici od plate kateri jumper je to

BaRtMaN ::

Al pa gumbno baterijo od BIOSa na matični plošči dej vn pa not. Jst moram prtisnt F2 za vstop v BIOS.

Matrix ::

Bom probu

Aspirinix ::

Kaj a se nihče več ne spomni, da se je do BIOSa dostopalo tudi s tipko Delete? Poleg Delete je možnost tudi F1,
F8 in F9 pa je po navadi šele za windowse, da greš v varni zagon. NE pa za v BIOS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blondinka+bios=težave:)

Oddelek: Pomoč in nasveti
151677 (1193) mihec87
»

Črn zaslon ob vklopu. :S

Oddelek: Pomoč in nasveti
61406 (1258) solatko
»

Sesul sistem!

Oddelek: Navijanje
471678 (1190) blblb
»

Kako naj ponovno naložim xp-je? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
685445 (4680) pilotgirl84
»

Preprost način,da s softwarom popolnoma uničimo računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342041 (1428) ||_^_||

Več podobnih tem