» »

Altec Lansing

Altec Lansing

Popaj ::

Razmišljam da bi nabavo zvočnike Altec Lansing 2100. Pa me zanima kake so kaj vaše izkušnje z njimi? Ve kdo za kake bolše za isti dnar (25k)?

phoenix(tm) ::

Ja mam jih.Res je da je 25k za 2.1 kr neki kesa, sam men so ql, woofer je ql, zgledajo lepo, pa tud srednji pa visoki toni so fajn, pa se daljinca mas(k je sicer na strikcu), tko da lahko ce gledas recmo fil iz potle premikas glasnost!!!Hmmm, ne vem keri 2.1 bi bli za tak dnar boljsi?Po mojem se ne mors nategnt

Popaj ::

Kak pa se kaj obnesejo če daš bolj na glas?

Jebiveter ::

Te zvocnike sm jest nabavu in ti povem, da ce Altec vzemes ne bos falil!
Zlo v redu zvok, look & feel tko da o tem ni debate! Pa se tist remote ima, da lahko med muvijem bolj na glas das ce ti pride kdo v sobo tezit!:D Edino kar manjka remotu je nastavitve za sub in tone, ker malenkost jim manjkajo srednji toni (kar se da z EQ na racunalu postelat). Moti pa me tudi to, da ne mors vedet na kateri glasnosti so nastavljeni, ker imas samo dva gumba volume + in - nikjer pa ti ne pise na kolk % je glasnost.

Res da so le 50W ampak v srednje mejhni sobi (cca. 4*6m - ok majhni sobi) jih pri najvisji glastosti ne bos mogu poslusat! Ker je to prevec naglas! 8-O Fora je pa v tem, da tudi na maximumu ostane zvok cist in je zelo malo popacenj (prakticno nic).

Jest sm jih v JAE dubu za 22k (s popustom). <- itak sm se ze navadu, da karkoli kupujem zmeraj prasam za popust in ga ponavadi dobim. :D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Popaj ::

Hmm ok hvala obema. Grem po njih ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44188109 (40584) staher
»

Kateri 2.1 zvočniki za računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
452782 (2071) glinik
»

Še vedno ni prepozno za novoletno darilo

Oddelek: Novice / Ostale najave
322048 (2048) lorenz
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232301 (1629) jest10
»

zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
251739 (1295) asubic

Več podobnih tem