» »

POE - Path of Exile (Uradna Tema )

POE - Path of Exile (Uradna Tema )

Shadow666 ::

Jaz sem ravno danes butnil lvl 88 :DRes se super igra :) Po 11ki, se začne zabava!
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

guybrush ::

http://www.pathofexile.com/war

Nov dodatek in nova liga, ki je zelo podobna breach ligi. Fun times. :D

Meizu ::

Jaja, tanov league bo bolan. Sem ze pripravljen hue hue.

guybrush ::

http://www.pathofexile.com/forum/view-t...

In se informacije o novi ligi.

Zmajc ::

Uf začel spet po kar nekja letih PoE, nazadnje sem igral v beti in malo 1.0 release. Moram reči da je igra kar napredvala. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

guybrush ::

https://www.pathofexile.com/bestiary

Nova liga z malo drugacno mehaniko :P in pa predelane Ascendancy classe.

Zmajc ::

Kdaj bo začetek?

Meizu ::

Mislim, da trenutni league konca 26.2. ce se ne motim.

Trenutni abyss league je bil fantasticen, meni osebno najboljsi league in mehanika do zdaj, upam, da naslednji league nadaljuje to, kar je abyss league zacel, tudi upam, da so ascendancy classe postimali tako, da bo dejansko vec teh classov viable med sabo. Do zdaj je bila namrec skoraj izkljucna opcija berserker, ce nisi slucajno imel kaksnih konkretnih jewelow na razpolago (watchers eye in podobni), fajn bi blo videt, da bi npr. chieftain ascendancy dejansko bil bolj primeren za totem play kot pa berserker npr.

Jaz sem si ze napravil ozimnico abyssal jewelov in nekatere abyssal opreme, ker se ni znano, ce bodo abyssal itemi se vedno padali v sklopu mapiranja ali bo za to potrebno kaksne mode filat v mape, tako, da imam obcutek, da bi se abyssal itemi znali drasticno podrazit v standardu, saj so ubistvu mocnejsi od standardnih jewelov (sploh tudi belti npr.) .

Izi ::

2. marca 2018 štarta nova sezona oziroma nova liga kot sezonam pravijo na PoE ;)

Bestiary je videti zelo zanimivo. Za spremembo tokrat ne bomo ves čas samo pobijali vse kar leze in gre.
Če prav razumem bomo nekaj pošasti poskušali uloviti živih in jih spraviti v naš privatni živalski vrt, kjer jih bomo preučevali, žrtvovali in craftali super zadeve iz živalskih delov :D

 Naš živalski vrt, kjer bomo hranili živali preden bodo šle v žrtvovanje in za dele

Naš živalski vrt, kjer bomo hranili živali preden bodo šle v žrtvovanje in za dele


Vprašanje je samo kdaj in kje v igri bomo spoznali tega lovca Einharda Freya, ki nas bo učil lovljenja živali oziroma pošasti.

Actarus16 ::

Lep pozdrav...sem malo začel tale PoE,pa me zanima če imamo kak Guild naš (al SLO al Slotech ali kaj)

guybrush ::

Bestiary League FAQ
https://www.pathofexile.com/forum/view-...

Glede guildov mislim, da je en mal vecji SLO guild nisem pa preprican, ce je aktiven. Lahko pa sestavis en slo tech guild :)

guybrush ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: guybrush ()

Izi ::

Že tako je Hardcore v PoE zanič, ker je pretežaven, v Delve ligi bo pa sploh popolnoma neuporaben. Takoj ko ostaneš brez svetlobe umreš.
Po trailerju bi rekel da PoE v tej novi ligi Delve počasi prehaja iz Akcijskega RPG v Strategijo. :D

Truga ::

wut? jaz sem prvic po 4ih letih igral ta tedn igro, igram popolnoma na slepo, in sem prvic umrl sele pri levelu 40, ker sem gledal stran. :D

Izi ::

Truga je izjavil:

wut? jaz sem prvic po 4ih letih igral ta tedn igro, igram popolnoma na slepo, in sem prvic umrl sele pri levelu 40, ker sem gledal stran. :D

A si sploh pogledal trailer za Delve ligo?

Pa pravi moški igramo samo SSF Hardcore :P Ostalo je za tajnice med službo in če ni SSF si nakupiš vso opremo in si opravil.
Moj rekord je level 84 na SSF Hardcore.
V Delve ligi pa kot vidim umreš če samo za pol sekunde stopiš ven iz svetlobe. Vozičkov z lučjo ne moreš ustavljati, svetilk, ki jim mečeš naokoli pa ti tudi hitro zmanjka, pa še kupovati se jih da izključno samo za poseben denar iz te lige.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Truga ::

Ja, sm pogledal. Ce se ti zdi da je pretezko pac ne igraj hardcore, ne vem kaj naj recem..

Meizu ::

Ko so se znebili desynca je ta spil postal najboljsi spil tega zanra dalec. In se vedno je tako.

guybrush ::




Velik QoL, beam za iteme iz D3 :D

Truga ::

But why? sej mam neversink filter..

guybrush ::

Ja beam je bl estestka zadeva medtem, ce pa off screenas vids na minimapi kje je kak pomemben item dropal, da ne isces po celi mapi. Oboje je pa itak po zelji.

Truga ::

ja, ikonce na mapi so pa super

ahac ::

Path of Exile: PlayStation 4 Release Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

guybrush ::

https://www.pathofexile.com/betrayal

Hypu! Hotli so dat ime dodatku Immortal pa so se premislili v oktobru.

Truga ::

can't dunk on blizz too much

yoco ::

Igra kdo redno?

guybrush ::

guybrush ::


https://www.pathofexile.com/legion

Predelava melee skillov in animacij za bolj smooth igranje.

Truga ::



tole zgleda amazing, skoda k konc naslednga mesca pride expansion za moj mmo tko da nam mel cajta :(

Zmajc ::

PoE je z vsako ligo boljši. Po pavzi sem spet začel igrat, komaj čakam 3.7 in na melee revamp :)

guybrush ::



Bolj podrobna razlaga mehanike lige.

guybrush ::

https://www.pathofexile.com/blight

Tower defense liga zgleda dokaj bedno. :D

Truga ::

fake news, tower defense liga je debest

Zmajc ::

Meni je super, res.

Nekaj novega, zanimivega

Synthesis je bil čisti fail, Legion mi ni tudi pretirano pasal.

Zadnji dve "ok" ligi sta bili Delve in Abyss.

guybrush ::

http://www.pathofexile.com/exilecon/one Path of Exile 2
http://www.pathofexile.com/exilecon/two Conquerors of the Atlas (vecji dodatek patch 3.9)
http://www.pathofexile.com/exilecon/thr... Metamorph (liga zravn patcha 3.9)
http://www.pathofexile.com/exilecon/four PoE mobile :D

oo7 ::

Path of Exile 2 Official Trailer


Path of Exile 2 Gameplay Preview

Izi ::

Sem se po najavi Diablo 4 že spraševal koliko časa bo potrebno da najavijo Path of Exile 2 ;)
PoE 2 bo vsekakor prej zunaj kot D4. PoE 2 se pričakuje čez 1 do 2 leti D4 pa čez 2 do 3 leta.

Gameplay je videt v redu, vsekakor precejšen napredek od precej lesenega prvega dela. Fizika in animacije se že počasi približujejo D3. Pohvalno.

jype ::

Čeprav gre za uradno temo, v njej vidim precej neuradnih prispevkov. Škoda.

svecka ::

Kapo dol za POE2 najboljšega uvoda za izbiro svojega igralnega lika!

Jarno ::

jype je izjavil:

Čeprav gre za uradno temo, v njej vidim precej neuradnih prispevkov. Škoda.

Sam sem malce igral prvi del, samo mi ni bilo do zapravljanja pravih denarcev za večji inventorij itd.
Zanimiva zadeva, se tudi veselim drugega dela.
Kakorkoli, welcome to the gaming community, če imaš dovolj časa in volje vsekakor prenesi igro in relaksiraj. :)
#65W!

Meizu ::

Izi je izjavil:

Sem se po najavi Diablo 4 že spraševal koliko časa bo potrebno da najavijo Path of Exile 2 ;)
PoE 2 bo vsekakor prej zunaj kot D4. PoE 2 se pričakuje čez 1 do 2 leti D4 pa čez 2 do 3 leta.

Gameplay je videt v redu, vsekakor precejšen napredek od precej lesenega prvega dela. Fizika in animacije se že počasi približujejo D3. Pohvalno.


Prav nic ni bilo leseno, cisto ok je vse skupaj funkcioniralo, pa sem igral PoE od zacetka.

jype ::

Jarno je izjavil:

Kakorkoli, welcome to the gaming community, če imaš dovolj časa in volje vsekakor prenesi igro in relaksiraj. :)
Ma, problem te igre je, da v multiplayer lahko igraš s kolegi le v primeru, da so ves čas na istem levelu in ker jaz ne morem vsak dan štiri ure mlatit, potem takoj zaostanem.

Tako raje igram druge time wasterje.

Zmajc ::

Do max lvl itak rabiš par dni, pa še to če ravno ne hitiš, ko si enkrat v atlas mapah pa lahko igraš MP z komerkoli. Če zaostajaš po dmgu si pač prikolica in leechaš.

Izi je izjavil:

Gameplay je videt v redu, vsekakor precejšen napredek od precej lesenega prvega dela. Fizika in animacije se že počasi približujejo D3. Pohvalno.


Glede na to, da so pri blizzardu D3 delali 10 let z polno ritjo denarja, GGG pa začeli PoE praktično z nule ter development sami financirali, se jaz nekaj nebi posmehoval. Pa še tu moram pripomniti, da se meni v 1k+ urah ki jih imam v PoE gameplay ne zdi lesen, je pa neskončno več buildov in možnosti oblikovanja karaktarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

shadeX ::

Tako raje igram druge time wasterje.


Kaj vse pa igraš? Še kaj drugega kot Action RPG's?

Meizu ::

Zmajc je izjavil:

Do max lvl itak rabiš par dni, pa še to če ravno ne hitiš, ko si enkrat v atlas mapah pa lahko igraš MP z komerkoli. Če zaostajaš po dmgu si pač prikolica in leechaš.

Izi je izjavil:

Gameplay je videt v redu, vsekakor precejšen napredek od precej lesenega prvega dela. Fizika in animacije se že počasi približujejo D3. Pohvalno.


Glede na to, da so pri blizzardu D3 delali 10 let z polno ritjo denarja, GGG pa začeli PoE praktično z nule ter development sami financirali, se jaz nekaj nebi posmehoval. Pa še tu moram pripomniti, da se meni v 1k+ urah ki jih imam v PoE gameplay ne zdi lesen, je pa neskončno več buildov in možnosti oblikovanja karaktarjev.


Ne bomo zleht, ampak vseeno itak nimas kaj D3 primerjat z PoE. PoE je majka mila bozja za D3.

guybrush ::

A je kdo za privat ligo v petek? Namen je, da bi igrali group found, da si pac med sabo trejdamo. Lah tudi migriras v obicno trade ligo kadar hoces.
Zaenkrat nas je 5 pa 5 spotov je se frej, vzeli bi za en teden SC Metamorph, ce bi bil interes po tednu bi pa podaljsali.

oo7 ::

Grinding Gear Games, the creators of the popular hack'n'slash Path of Exile, have announced another expansion for the aforementioned game. It will be called Delirium and will be released on March 13 - for now only on PC.

Path of Exile: Delirium - Official Trailer

guybrush ::

Schmeiss ::

obstaja kakšen slo community v poe? sem precej casual player od abyss lige dalje (cca 1-2 character lvl 90 na sezono) pa bi me zanimala kakšen co-op in lootanje v skupini, ali pa samo diskusija o buildih, mehanikah...

Jarno ::

Izi je izjavil:

Pa pravi moški igramo samo SSF Hardcore :P Ostalo je za tajnice med službo in če ni SSF si nakupiš vso opremo in si opravil.Moj rekord je level 84 na SSF Hardcore.
V Delve ligi pa kot vidim umreš če samo za pol sekunde stopiš ven iz svetlobe. Vozičkov z lučjo ne moreš ustavljati, svetilk, ki jim mečeš naokoli pa ti tudi hitro zmanjka, pa še kupovati se jih da izključno samo za poseben denar iz te lige.


Vseeno bom malce pokomentiral.

Pa pravi moški igramo samo SSF Hardcore :P Ostalo je za tajnice med službo in če ni SSF si nakupiš vso opremo in si opravil.


Pri SSF HC si v ne-standard ligi močno omejen na določene builde in se lahko igra, ko se ostalega malce naveličaš. Priden normalni igralec si na sezono nafarma do 200 exalted, kar je ravno dovolj za npr. en awakened multistrike support gem. ;) Trgovanje ti lahko prihrani precej živcev in je zelo primerno za igralce z manj časa.

Skratka, določenih buildov z bottleneck unique itemi v 3-4 mesecih ne boš spravil kupaj, ker je 99.9% zelo redkih dropov neuporabnih zate osebno, če pa trguješ z 1.000.000 igralci, pa lahko pogojno spraskaš kak eksotičen karakter.

Najbolj zanimiva zadeva je IMO HC privatna liga, ampak je tudi kar težko igrat določene builde zaradi splošnega pomanjkanja kvalitetnih ali specifičnih itemov.

Moj rekord je level 84 na SSF Hardcore.

V tej igri se z dobro izbranim buildom (npr. max block gladiator + poudarek na HP nodes) komot prileze do levela 93. Če si napol pismen in razumeš besedilo na mapi, seveda ter ne rineš v neprimerna okolja. Moraš pa biti dokaj spreten, ko npr. delaš labirint, ker te lahko žage/bodice... hitro pokončajo. Damage je procentualen, tako, da ti dosti HP-jev ne pomaga.

V Delve ligi pa kot vidim umreš če samo za pol sekunde stopiš ven iz svetlobe.

Delve liga je super zadeva za farmanje izkušenj in je problem skoraj izključno v pomanjkanju sulfita(gorivo za voziček).
Darkness resistance in light radius lahko dokupiš. ;) Pa še marsikaj drugega.
Omenjam, da ne bi koga nastrašil. :)
Proji, ki se specializirajo za Delve, so v tej sezoni prilezli že do globine 13.600, ampak, kot sem omenil, te more kdo podpirat z donacijami sulfitnih scrabov.

Za konec bi omenil, da je za zagrete igralce najbolje to, da se lahko igralni načini dopolnjujejo. Izkušnje iz SSF-ja te npr. lahko naredijo za boljšega crafterja in si v redni ligi lahko bogatejši ter igraš eksotiko.

Ko pa enkrat igraš 10 sezon, pa res morda SSF HC oz. HC privatna liga.
#65W!

guybrush ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68073146 (520) Izi
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16114409 (1636) CSCCA
»

Wasteland 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8812140 (5051) drvo
»

Pillars of Eternity (Obsidianov Kickstarter: Project Eternity) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16830644 (10222) yoco
»

Torchlight II

Oddelek: Igre
264151 (3234) Berserker

Več podobnih tem