» »

POE - Path of Exile (Uradna Tema )

POE - Path of Exile (Uradna Tema )

««
6 / 6
»
»»

Jarno ::

Nova Path of Exile sezona: "The Forbidden Sanctum" se začenja čez tri ure.
Za manj izkušene igralce: precej premisleka je potrebno, kateri build se naj igra in kateri so primerni za uspešnost v sezoni.
Pa srečno potepanje.
#65W!

Meizu ::

A so dejansko naredili kakšne spremembe, ker ta Kalandra je bil kar polom od poloma.

Jarno ::

Mene je skoraj prizadelo, ker so pri trgovanju exalted orbe zamenjali divine orbi in rad vzamem harbinger node.
(Harbingerji dropajo sharde, 20ex shardov je 1 exalted orb...to je bila prej razmeroma zanesljiva metoda za nabiranje najdražje valute).
Divine orbi pa nimajo shardov in imajo zelo nizek drop rate.
No potem je dropala ena 21 div headhunter karta, pa en mirror shard od harbingerjev (20 div) in sem imel kar dobro ligo glede premoženja in opreme.

V Kalandri so sicer precej znerfali explosive arrow in sem glede tega imel mešane občutke, bom to ligo zgleda moral igrati kaj drugega.

V tej ligi so nerfali lightning strike, ker je baje "overperformal", tudi spectral helix in lightning conduit.
Harbingerji so zopet malce profitabilnejši zaradi fractured orb shardov.

Več o vsem:

https://www.pathofexile.com/forum/view-...
#65W!

Meizu ::

Pa ni problem nerf določenih skillov, glavni problem je, da so v poden nerfali že tako mizeren drop rate in so skozi celo sezono bili dropi popolnoma subparni napram težavnosti mape in določenih mobov noter.

Jarno ::

Verjetno so hoteli, da se igralci posvečajo lake mapam. Torej naprednemu moddanju map, da v določenem kotu dobiš čimvišji tier tilov in po možnosti currency chest na njih.
Divine dropi na navadnih mapah so bili mizerni, true. Prav tako diviners strongbox dropi.
S heistom nisem pretiraval, ampak se je baje dalo služiti.
#65W!

Meizu ::

Ja sej v osnovi sem približno razumel, kaj so hoteli naredit, ampak realni aftermath je, da je veliko playerjev nehalo igrati, pa to govorimo tudi o najbolj aktivnih igralcih. Ko ti odpove igranje velik kos hardcore igralcev potem veš, da nekaj ni štimalo. Upam, da so to popravili, ker realno razen Kalandre so vsi expansioni in sezone ubistvu zelo dobri.

Jarno ::

Ta expansion bo potem bolj tak, za igralce s skillom ...trenutno 20+ % igra že v kalandri samo dobrega elementalista, ker so preveč pohabili lightning strike.
Armor stacker je po defaultu preveč za večino, zgleda.
Malce boli, ker nerfajo dps nad 10mil kot po tekočem traku.
Verjetno hočejo, da se folk namuči že v red mapah in še bolj pri pinnacle bossih.
#65W!

oo7 ::

Path of Exile: Crucible Official Trailer



7 APRIL

oo7 ::

Path of Exile 2: Ngamakanui Teaser



Grinding Gear Games will reveal more about Path of Exile 2 on July 28th at ExileCon.

oo7 ::

Path of Exile: Trial of the Ancestors - Official Release Date Trailer


Path of the Exile 2 - Official Gameplay Overview

svecka ::

Sem vesel da bodo ločili POE1 in POE2. KEr prvotno je bilo mišljeno da bodo upgrejdali POE1 na POE2. Sem vesel da so dal roll mehaniko v gameplay. PA novi klasi. Zgleda obetavno. Diablo 4 me je razočaral. Do level 60 je blo zanimivo, potem pa je dead game. POE2 lepo pokaže, da bo tole ogromna igra (100 bossov, 100 različnih lokacij, vse več napram PoE1).

Jarno ::

To, da so POE2 naredili samostojno igro je super, predvsem zato, ker je POE1 prinesel veliko sezonskih mehanik (Harvest, Heist, Ritual...) in bodo lahko nadaljevali s svežimi idejami.
#65W!

Zmajc ::

Hype do konca! Upam da skoraj leto dni čakanja upraviči pričakovanja.

Tudi meni se zdi dosti bolje da so ločili obe igri.

oo7 ::

Sistemske zahteve so zunaj za igro Path of Exile 2

Path of Exile 2 - minimum requirements for PC

Processor: 2.8 GHz quad-core
Graphics card: Nvidia GeForce GTX 960 / AMD Radeon RX 470 with 4 GB of VRAM.
Memory: 8 GB RAM
DirectX: Version 11
Operating System: Windows 10 version 64-bit
Size: 100 GB HDD / SSD

Path of Exile 2 - recommended requirements for PC

Processor: 3.6 GHz octa-core
Graphics card: Nvidia GeForce RTX 2060 with 6 GB of VRAM / Radeon RX 5700XT with 8 GB of VRAM.
Memory: 16 GB RAM
DirectX: Version 11
Operating System: Windows 10 version 64-bit
Size: 100 GB SSD




Closed beta of PoE 2 will launch on June 7, 2024. They will make the entire game available.

oo7 ::

Path of Exile 2 - Gameplay Trailer

Mookiee ::

Igra še kdo to? Imamo kak community?

Jarno ::

Splošne namenske teme za Actin-RPG-je ni, zato bom iz določenih razlogov objavil kar tukaj:

Rangiranje trenutnih ARPG-jev:

#65W!

Zmajc ::

Ne strinjam se z to lestvico.

D3 je kvečjemu B tier. D2 tudi ne spada tako visoko, vsaj ne v letu 2024 (rose tinted glasses much?).

Last Epoch za moje pojme rangira isto ali celo malo višje kot PoE.

D4 je ćisto pravilno rangiran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Jarno ::

Vsaka osebna lestvica je dejansko subjektivne narave. D2 se je tako visoko uvrstil zaradi pionirstva, inovacij v žanru in vpliva na prihodnje igre.
Quin je D3 rangiral visoko, ker je v času D3 hypa začel streamat ravno to igro. Sentimentalni razlogi verjetno.

Pri PoE je zanimivo to, da je visoko popularna še po 11 letih od izida.
Sam sem se dejansko registriral dokaj zgodaj in v "zmoti" za nekaj let prekinil igranje.
Aktivno igram zadnjih 4-5 let in razen WoW sage je to ena redkih iger, ki bi tako dolgo vzdrževala hype.
#65W!

oo7 ::

Ranger Trailer FINAL

««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68073120 (494) Izi
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16114405 (1632) CSCCA
»

Wasteland 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8812130 (5041) drvo
»

Pillars of Eternity (Obsidianov Kickstarter: Project Eternity) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16830643 (10221) yoco
»

Torchlight II

Oddelek: Igre
264150 (3233) Berserker

Več podobnih tem