» »

Prijateljstva itd.

Prijateljstva itd.

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4

tx-z ::

Res bi se lah slotechovci mal dobil; to je bla učas kr ena praksa, par let zapored da so se dobil nekje u centru, če me spomin ne vara :)
Recimo, danes ob 20h na Prešercu, who's in?
tx-z

Rias Gremory ::

Nope, Python all day long.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Mipe ::

star sem 17 let.

Ostani v šoli.

VoidRay ::

tx-z je izjavil:

Res bi se lah slotechovci mal dobil; to je bla učas kr ena praksa, par let zapored da so se dobil nekje u centru, če me spomin ne vara :)
Recimo, danes ob 20h na Prešercu, who's in?

Jaz mogoce :P Ce zrihtas se kakega ''znanega slotechovca'' pridem :D
Work can't kill you, but why take a chance?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VoidRay ()

Havq ::

Mipe je izjavil:

star sem 17 let.

Ostani v šoli.


nisem tako zj mislil,da bi vsak dan hodil se ga napit,med vikendi,tko ene enkrat ali dvakrat na mesec,
pa pač če bi bili večji žuri.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Mipe ::

Krožki. Niso le za okras.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

theBill ::

Havq je izjavil:

Kaj pa če bi rad spoznal nove prijatelje,ampak ne hodiš ven.

Malo se tudi bojim,če bi šel ven in tko po nesreči se napil,bi smešn vn izpadu,da pa
bi pil brezalkoholne pijače,pa tudi izpadeš p+++a.

star sem 17 let.

kakšna pomoč?
lp

Morda cerkveni pevski zbor - tisti fantje tudi ne pijejo :D

Kako to misliš ne hodiš ven? Ven iz bajte ali ven žurat? Sej ni namen da ko greš nekam ven v lokal, da se ga nažgeš na mrtvo. Pridruži se sošolcem v petek zvečer, sigurno ga kje pijejo, ponavadi na klopcah, ker v srednji šoli ponavadi nimaš kej dosti €.

Havq ::

Kako to misliš ne hodiš ven? Ven iz bajte ali ven žurat? Sej ni namen da ko greš nekam ven v lokal, da se ga nažgeš na mrtvo. Pridruži se sošolcem v petek zvečer, sigurno ga kje pijejo, ponavadi na klopcah, ker v srednji šoli ponavadi nimaš kej dosti €.


ven žurat ne hodm. ponavad so v lokalih,sam opažam da če nis pijan,nisi nč.

si bom mogu enga psa omislt pa vn na sprehode,mogoče kšna zagrab.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Mipe ::

Havq je izjavil:

Kako to misliš ne hodiš ven? Ven iz bajte ali ven žurat? Sej ni namen da ko greš nekam ven v lokal, da se ga nažgeš na mrtvo. Pridruži se sošolcem v petek zvečer, sigurno ga kje pijejo, ponavadi na klopcah, ker v srednji šoli ponavadi nimaš kej dosti €.


ven žurat ne hodm. ponavad so v lokalih,sam opažam da če nis pijan,nisi nč.

si bom mogu enga psa omislt pa vn na sprehode,mogoče kšna zagrab.

Če si boš samo zaradi tega nabavil psa, te pridem osebno prebutat, da boš ves črn.

PSI NISO MODNI DODATKI!

DrYuri ::

Havq je izjavil:


ven žurat ne hodm. ponavad so v lokalih,sam opažam da če nis pijan,nisi nč.

si bom mogu enga psa omislt pa vn na sprehode,mogoče kšna zagrab.


Moraš vrjet v to kar delaš, če ti ne paše pit je neumno se napit sam da bi izpadu kul, sj to pol pogruntaš, da bolj kot si v takem vidiku "čuden" bl si unique in ljudje te majo zato rajši :) Zato se obnaši tako kot se teb zdi kul in ne kot se ti zdi da bi se mogu po nekih pričakovanjih drugih.

Havq ::

Če si boš samo zaradi tega nabavil psa, te pridem osebno prebutat, da boš ves črn.

PSI NISO MODNI DODATKI!


To sem sam dal pozitivno stran psa,da bi zaradi tega ga nabavil se meni tudi zdi neumno.
bi zanj skrbel tako kot se gre.

Moraš vrjet v to kar delaš, če ti ne paše pit je neumno se napit sam da bi izpadu kul, sj to pol pogruntaš, da bolj kot si v takem vidiku "čuden" bl si unique in ljudje te majo zato rajši :) Zato se obnaši tako kot se teb zdi kul in ne kot se ti zdi da bi se mogu po nekih pričakovanjih drugih.


tole mi je dalo malo misliti. hvala za tale dober nasvet.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Mipe ::

Kar pa še ne pomeni, da bo družba sama prišla do tebe. Šola, skupinski šport in krožki so le začetek.

listje123 ::

einstein :P je izjavil:

a naredimo en zbor slo-techovcev za novo leto in gremo na pijačo? :D

Ne priporočam, da se med množico najde še kak trolek bo prišlo se do kakega pretepa.
lp

kr1ženska ::

kr1ženska je izjavil:

Arto je izjavil:

No skratka, če je kdo iz LJ in se nam želi pridružit na pivu al pa celo za novo leto, je dobrodošel. Sam da vas ne bo preveč :P

Kulk je to zate preveč :D


piromanček je izjavil:

evo pa mate še žensko :))


Moram vedit ker če pomislim... Imam dve babici, ki imata vsega skupaj 2 brata in 3 sestre, moji starši, bratranci, sesetrične...
Ne bi rada koga užalila. Če že kam gremo, pol gremo vsi :D

tx-z je izjavil:

Res bi se lah slotechovci mal dobil; to je bla učas kr ena praksa, par let zapored da so se dobil nekje u centru, če me spomin ne vara :)
Recimo, danes ob 20h na Prešercu, who's in?


Nekoč je že bilo govora o tem. Odpri temo pa boš videl kaki bo odziv.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

tx-z ::

Nene, facebook event! :D haha.
tx-z

kr1ženska ::

tx-z je izjavil:

Nene, facebook event! :D haha.

Delnice fb-ja padajo, ljudje ga množično zapuščajo.
Mislim da je obdobje fb-ja že mimo.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

napsy ::

kr1ženska je izjavil:

tx-z je izjavil:

Nene, facebook event! :D haha.

Delnice fb-ja padajo, ljudje ga množično zapuščajo.
Mislim da je obdobje fb-ja že mimo.


Facebook je prevelik da bi propadel
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

Mesar ::

Tako je, propadli bodo vsi, ki ne uporabljajo facebooka.
Your turn to burn!

kr1ženska ::

Ne bo propadel. Je šel pa že skor ves folk ki je tle cilne tarče dol.
Fb se njbrž splača uporabljat za bolj odštekane dogodke.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Nima veze... pa offtopic vas nese. 0,2 za zajtrk al kak to?

Sicer pa... zakaj bi hodli ven, skakali po ircu pa še kaj... če ste pa v eni temi na SloTechu čisto zadovoljni? Kr tu bodte za novo leto!
Your turn to burn!

kr1ženska ::

Mesar je izjavil:


Kr tu bodte za novo leto!

Za novo leto se ne mislim učit. Zdej se moram in kaka taka pavza se prav prileže :)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Mesar ::

Učiš se ker se hočeš, ne ker se moreš. Za novo leto lahko tudi pavzo tukaj, kar celi dan :)) :)) :)) . Ob 0:00 pa si sočasno voščite, pa tekmujete keri bo bolj točno postal voščilo.
Your turn to burn!

Berserker ::

Pravijo da je folku med 18-25 najlepše, to se nebi ravno strinjal, ker ti pač možgani ohranijo zgolj dobre spomine in čez 10 let misliš da ti je bilo nazaj dosti lepše, no vsaj določene stvari se ti zdijo lažje zdaj. No jaz že v tem obdobju doživljam stresne napade, z živci se na koncu, matra me socialna anksioznost, prijatelji so šli, saj so dobili punce, tako da sedaj ne dobim niti odgovora na sms, skratka za bivše sošolce iz oš sploh ne obstajam, sošolci iz srednje so iz povsem drugega okolja, tako da se tudi z njimi nisem mogel vključit (pač njihovo narečje). Seveda me ti vsi ljudje dodatno drezajo (ne vem če iz norčevanja) , če imam punco, pa takšne zadeva. Če pa grem ven pa hodim z 5 let mlajšimi znanci, pač ti so se povečini samski pa za pivske akcije ter delanje pizdarij ter kakšen nogomet. Skratka obupno bedna prihodnost nas čaka pa če se sledi kakšen kolaps države in družbe, potem pa lahko samo preklinjam na starše zakaj so me sploh rodili.

Stewie G ::

Prvo vsem hvala za odgovore!

[D]emon je izjavil:


... za vse nas, ki smo "dvajsetintoliko"....


Imenujejo jo ''kriza prvega cetrtletja'' . Zacenjas se pocutiti negotovega, sprasujes se, kje bos cez leto ali dve, nakar se ustrasis, ko se zaves, da ne ves niti, kje si sedaj.

Zacnes se zavedati, da je nad tabo milijon stvari, ki jih ne poznas ali ki ti morda niso vsec.

Zacnes se zavedati, da je tvoj krog prijateljev veliko manjsi kot pred nekaj leti...

Opazas, da je vsakic znova tezje videti tvoje prijatelje in koordinirati urnike ... zaradi razlicnih razlogov: sluzba, studij, partnerstvo, itd. in vsakic znova bolj uzivas v tistem malem pivu, ki je izgovor za klepetanje. Multitude niso vec ''tako zabavne'' ... vcasih so ti celo odvec. In pogresas udobje sole, skupin, nenehno druzenje z enakimi ljudmi. Ampak se zacnes zavedati, da medtem, ko so eni bili res pravi prijatelji, drugi kljub vsemu, niso bili tako posebni.

Zaves se, da so nekatere osebe pravi egoisti, da prijatelji, ki si jih imel za zelo dobre, niso ravno najboljse osebe, ki si jih spoznal, in da so nekatere osebe, s katerimi si izgubil stike, sedaj tvoji pravi prijatelji.

Smejis se z vecjo voljo, vendar jokas z vec solzami, z vecjo bolecino. Zlomijo ti srce, ti pa se sprasujes, kako te je lahko oseba, ki si jo imel toliko rad, tako prizadela. Ali pa se zvecer ulezes v posteljo in se vprasas, zakaj ne mores spoznati nekoga dovolj zanimivega, da bi ga lahko spoznal se bolj. In zdi se ti, da so vsi, ki jih poznas, ze leta po parih, nekateri se ze porocajo. Kdo ve, mogoce tudi ti ljubis nekoga tako, da bi se lahko porocil z njim, vendar preprosto nisi siguren, ce se zelis in ce si se pripravljen vezati za celo zivljenje.

Obnavljas enake misli in custva in se znova in znova sprasujes, govoris s prijatelji, o istih temah, ker enostavno ne mores sprejeti odlocitve. Zapleti in zmenki za eno noc se ti zacnejo upirati, napiti se ga in se delati idota se ti zdi resnicno neumno. Iti ven trikrat na teden se kaze kot utesnjujoce in mnozicno porabo tvoje uboge place.

Gledas svoje delo in mogoce nisi niti priblizno tam, kjer si si predstavljal, da bos. Ali pa si isces sluzbo in ves, da bos mogel zaceti na dnu, kar te rahlo strasi.

Iz dneva v dan se poskusas razumeti, kaj bi rad imel in cesa ne. Tvoje mnenje postaja vse mocnejse. Vidis kaj delajo ostali in opazis, da jih ocenjujes in sodis bolj kot ponavadi, saj imas v glavi listo stvari, ki so zate sprejemljive in nesprejemljive.

Na trenutke se pocutis super in nepremagljiv, drugic ... sam, s strahom in zmedo. Naenkrat se poskusas oprijeti preteklosti, vendar se vsakic zaves, da je vedno bolj oddaljena in nimas druge moznosti kot iti naprej.

Skrbi te za prihodnost, najete kredite ... in za tvoje zivljenje. In medtem, ko je graditi kariero najboljsa stvar, zelis sedaj le drzati korak z njo.

Mogoce se ne zavedas, da se vsi tisti, ki beremo tale mail, z njim identificiramo. Vsi imamo ''dvajsetintoliko let'' in bi se vcasih radi vrnili na 17-18.

Zdi se, da smo na nestabilnem mestu, na tranziciji, z zmedo v glavi... vendar VSI pravijo, da je to najlepse obdobje nasega zivljenja, ki ga ne smemo izpustiti zaradi svojih strahov ....

Pravijo, da je to obdobje cement za naso prihodnost. Se ti zdi, da smo bili vceraj stari 18? ... Se pravi, da bomo jutri stari 30! Tako hitro????


Find yourself in this ? ;) Welcome to the world.

Da se nekoliko najdem v tem.
Name changed.

einstein :P ::

listje123 je izjavil:

einstein :P je izjavil:

a naredimo en zbor slo-techovcev za novo leto in gremo na pijačo? :D

Ne priporočam, da se med množico najde še kak trolek bo prišlo se do kakega pretepa.
lp



Jaz nisem "trolek" in se ne tepem ;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Stewie G ::

Berserker je izjavil:

Pravijo da je folku med 18-25 najlepše, to se nebi ravno strinjal, ker ti pač možgani ohranijo zgolj dobre spomine in čez 10 let misliš da ti je bilo nazaj dosti lepše, no vsaj določene stvari se ti zdijo lažje zdaj. No jaz že v tem obdobju doživljam stresne napade, z živci se na koncu, matra me socialna anksioznost, prijatelji so šli, saj so dobili punce, tako da sedaj ne dobim niti odgovora na sms, skratka za bivše sošolce iz oš sploh ne obstajam, sošolci iz srednje so iz povsem drugega okolja, tako da se tudi z njimi nisem mogel vključit (pač njihovo narečje). Seveda me ti vsi ljudje dodatno drezajo (ne vem če iz norčevanja) , če imam punco, pa takšne zadeva. Če pa grem ven pa hodim z 5 let mlajšimi znanci, pač ti so se povečini samski pa za pivske akcije ter delanje pizdarij ter kakšen nogomet. Skratka obupno bedna prihodnost nas čaka pa če se sledi kakšen kolaps države in družbe, potem pa lahko samo preklinjam na starše zakaj so me sploh rodili.

Jah no, jaz imam podobne probleme. Nimam nobenih dobrih kolegov, oz. mogoče 1 ali 2 (pa še sedaj si je en dobo punco, ki je bila všeč meni oz. sem jo že skoraj imel pa sem nekaj zaj****). Vendar se nekako ne ujamemo na nekaterih področjih. Ko gremo ven so oni kar za to, da se ga nalijemo dokler na ne bo vse pometalo. Drugi nima podobnih interesov, hobijev kot jaz. Razumemo se pa vseeno zelo dobro. Punce tudi nimam, čeprav jih ima veliko mojih (nekdanjih) kolegov. Tak čuden sem jaz pri puncah. Se katera zanima zame ampak mi ni momentalno všeč. Nato gre in ima nekega lepšega, bolj popularnega tipa, takrat pa meni rata všeč. Čudno.
Name changed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stewie G ()

einstein :P ::

@stewie

normalno, takrat ti ni všeč, ker te je najbrž malo sram? potem pa ko vidiš da ima drugega pa ti je že žal... ;(( jah kaj češ, zate se vsaj katera zanima...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Stewie G ::

einstein :P je izjavil:

@stewie

normalno, takrat ti ni všeč, ker te je najbrž malo sram? potem pa ko vidiš da ima drugega pa ti je že žal... ;(( jah kaj češ, zate se vsaj katera zanima...

Ma ni me sram, nimam neke treme pred drugimi. Ok, včasih jo tudi imam. Sicer pa, če se sam ne spravim do tega, da se ji začnem prilizovati se redkokatera kaj zainteresira.

Mogoče je tudi probem, da nimam nekega imiđa. Že od nekdaj mi je kupiti vsako oblačilo neznanska muka, zaradi česar okoli hodim kot kak klošar.
Name changed.

einstein :P ::

jah ti vsaj nimaš treme, pa se ji loh prlizneš, kaj pa jaz? mene je pa ze bolj sram... pa tudi meni je kupovanje oblačil muka, ja... :D
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Stewie G ::

Tudi sam sem imel podoben problem nekje do 2. letnika. Če verjameš ali ne, pomaga že to, da punco samo ven povabiš, pa ni važno, če te zavrne ali ne. ;) Čeprav nisem ekspert za punce.
Name changed.

einstein :P ::

ti maš vsaj pogum, da jo povabiš ;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

PurpleMoo ::

@Stewie_G @einstein_:P - če stanujeta v Ljubljani (ali okolici) in če imata denar za oblačila, vama lahko svetujem pri nakupu. Prostovoljno! :p No, mogoče za ceno kakšne pijačke.

Drugače pa, če nimate kaj delati, si želite družbe in še kaj narediti za drugega človeka, www.prostovoljstvo.org :)

einstein :P ::

PurpleMoo je izjavil:

@Stewie_G @einstein_:P - če stanujeta v Ljubljani (ali okolici) in če imata denar za oblačila, vama lahko svetujem pri nakupu. Prostovoljno! :p No, mogoče za ceno kakšne pijačke.

Drugače pa, če nimate kaj delati, si želite družbe in še kaj narediti za drugega človeka, www.prostovoljstvo.org :)



haha, hvala za ponudbo ;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Stewie G ::

PurpleMoo je izjavil:

@Stewie_G @einstein_:P - če stanujeta v Ljubljani (ali okolici) in če imata denar za oblačila, vama lahko svetujem pri nakupu. Prostovoljno! :p No, mogoče za ceno kakšne pijačke.

Drugače pa, če nimate kaj delati, si želite družbe in še kaj narediti za drugega človeka, www.prostovoljstvo.org :)

Hvala lepa, ampak sem kar kakih 200 km oddaljen od vas :D
Name changed.

einstein :P ::

jaz sem 14km oddaljen :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

_Denny_ ::

Stewie G je izjavil:

Pozdrav!
Pred kratkim sem opazil, da so me zapustili skoraj vsi prijatelji, ki sem jih imel. Tisti iz osnovne mi niti odpišejo več ne, nevem s čim sem se jim zameril. Večina. En me je čisto iz ničesa začel smešiti pred drugimi. Čudno. No, pa tudi tile iz srednje so bolj slabi prijatelji. Spet govorim o večini. Imam še 3 iz srednje. 2 od njih ne hodita ven. Eden pa ima druge od prej s katerimi v veliki večini hodi ven. Torej nimam čisto nikogar, da bi se lahko šel ven, zaradi česar nisem šel ven že od septembra. Prava tuga je. No zanima me kje bi še lahko spoznal kakega razgledanega človeka za hece s katerim bi se lahko družil (ne, ne želim tistih cepcev, ki po fb-u objavljajo statuse kako so si bogi, čeprav jim nič ne manjka ali pa tiste, ki ne znajo niti premisliti s svojo glavo in verjamejo vsemu kar vidijo in sploh tiste, ki se ga nasekajo in mislijo, da so neznansko kul, če sliko objavijo na internetu, na primer). No, skratka komaj čakam, da grem naprej na fax, upam, da vsaj tam koga spoznam. Kaj pa vi, kje ste spoznali svoje kolege, prijatelje, partnerje?
LP


Na celo stvar gledaš nekako napačno. Probaj z mojega vidika:

ne hodiš ven --> prišparal boš denar, ki bi ga porabil za bedarije in alkohol --> (npr.) ko boš naredil izpit, si boš lahko privoščil nekaj boljšega, medtem pa se bodo vrstniki vozili v 20 let starih kantah
tuga je --> lahko si vzameš čas za hobije in učenje --> boš boljši v šoli
nimaš kolegov/prijateljev/partnerja --> več časa in denarja za lastne aktivnosti, manj možnosti za izkoriščanje --> obe zgornji dve točki

Pred leti sem bil na istem in se sekiral za brezveze, potem pa sem se začel zavedati realnega sveta - pravih prijateljev ni in večina bo začela govoriti za tvojim hrbtom že, ko greš na stranišče, ko se vrneš pa bodo tvoji "najboljši prijatelji" ali pa te izkoriščajo, ker prijateljem "ne smeš" računati svojih uslug. Isto s partnerji - večina te bo prevarala takoj, ko bo za to možnost, dovolj je že malo alkohola oz. malo boljši izgled in/ali materialno stanje druge osebe. Sam sem trenutno brez prijateljev (če ignoriram 2 bivša sošolca, s katerima si pišem prek Skypa nekaj krat mesečno), brez partnerja, nikoli probal alkohola/cigaretov/drog, bil nazadnje zunaj pred 10 leti na valeti v oš, itd. in mi čisto nič ne manjka. Noben mi ne tečnari, če grem kam, nobena ne pričakuje, da živim samo za njo, moj prosti čas je 100% samo moj.

btw ne daj preveč upanja v faks, ker garantirano ne boš spoznal skoraj nikogar. V predavalnici bo 200 ljudi pa še to ne isti pri vseh predavanjih. Več sreče lahko imaš pri vajah, kjer so skupine razdeljene na do 20 študentov, pa še tam bodo pri vsakem predmetu drugačne skupine. Skoraj edina možnost ti je kak študentski dom.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

martincek1 ::

_Denny_ je šele izgubljen primer. Ne ga resno vzet. Če on ne zna poiskati prijateljev in punce, ki bi mu stali ob strani, še ne pomeni, da jih ni. Samo noče jih najti.

kuall ::

einstein pa še pofafala ti ga bo. :)
jaz se nekaj silim hodit k prostitkam pa mi je tudi tisto bedno. sem ugotovil, da moraš tudi za njih imeti šarm, če nočeš, da te obravnava kot smet in te odpravi po hitrem postopku. kot zakleto.

Blinder ::

kje pa so punce, če ste tok osamljeni? ne morete si dobit eno p****?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

theBill ::

Denny, ti moraš biti pa zelo osamljen in zagrenjen človek.

Blinder, taprav se oglaša glede na podpis.

_Denny_ ::

@theBill: V bistvu sem ravno obratno od tega - zadovoljen sam s seboj in srečen človek; nekateri periferiramo samotarstvo. Razumem, da imajo ljudje potrebo po socializaciji, samo jaz te potrebe pač ne čutim.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

martincek1 ::

Denny said "btw ne daj preveč upanja v faks, ker garantirano ne boš spoznal skoraj nikogar." gtfo biatch

_Denny_ ::

martincek1 je izjavil:

Denny said "btw ne daj preveč upanja v faks, ker garantirano ne boš spoznal skoraj nikogar." gtfo biatch


Prijatelj ni nekdo, ki ga poznaš samo na videz in z njim izmenjaš par besed pred/po predavanjih oz. med vajami, pa še to samo o šolskih stvareh. V prvem letniku se vsak briga za sebe in si večinoma samo med ljudmi, ki jih že poznaš (recimo bivši sošolci s sš in oš), za razredčene višje letnike pa ne vem, ker sem se izpisal.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Win8NonGrata ::

_Denny_ je izjavil:

@theBill: V bistvu sem ravno obratno od tega - zadovoljen sam s seboj in srečen človek; nekateri periferiramo samotarstvo. Razumem, da imajo ljudje potrebo po socializaciji, samo jaz te potrebe pač ne čutim.



Čutiš čutiš, sam sem sicer podoben kot ti s podobnem razmišljanju, vendar še vedno se nebi branil punce ali dobrega prijatelja. V situaciji, kot si ti bi se verjetno normalnemu človeku že trgalo, ko pa ti zaradi svojega razmišljanja oz drugačnih prioritet živiš in funkcioniraš dokaj normalno. Sam se tudi pripravljam na najhujše(forever alone), sicer če bi se spravil k zadevi nisem tako grd ali nezanimiv da si ne bi mogel najti punce/prijatelja, ampak se mi ne da plazit za ženskam in jim ugajat s temi čudnimi/nesmiselnimi rituali parjenja. Če se bo zgodilo se bo, če ne pa ne, vsaka stran ima svoje prednosti, sam ne mislim riniti v govno, ker se zavedam kakšne male šanse so da uspeš najti osebo, ki ti ustreza (sploh v prvo).

Sem rajši asocialnež kot wnbe cooler(normalna vsaj malo ekstrovertirana oseba pač nikoli ne bom), ker ravno taki geeki, ki naenkrat na polno rinejo v "real life" delujejo najbolj bedno in niti pod razno ne želim biti podoben njim (sploh pa se jim na daleč vidi, da so daleč stran od uživancije). Zakaj bi se trudil postati nekaj kar nisem, trenutno se počutim ok, le kakega prijatelja in punco bi še potreboval pa bi bilo to to, se pa ne mislim zaradi slednjega odrekat prvega, ker mi je tisto bolj pomembno ... Ne tdim pa da je tak način življenja tisti pravi, nevem kaj bi dal da bi bil "normalen" ampak če sem introvertiran in že nekaj let brez družbe da postajam počasi že anksiozen z blažjimi paničnimi napadi (hitro bitje srca zaradi strahu pred socializacijo), se pač prilagajam stuaciji in si ne delam nerealnih utvar, da bom postal popolnoma normalen .

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Preberi si raje kakšno knjigo. Toliko jamranja da je groza.

Win8NonGrata:
normalen


Kaj pa je normalen? Res težko definiram ta pojem zato bi prosil za pomoč. Če grem s kolegi "ven" (čemur se izogibam) poslušam večinoma jamranje kako so babe žleht, kako ga nobena noče, kako je on največji revež, ko pa pride do njega ženska se pa slini okoli nje kot pes okoli kosti. Dobesdno bi naredil za žensko v mini krilu vse, še posebno če bi rekla: dam ti. Eh s takšno normalno in labilno družbo je potrebno čimprej zaključit.

Fino pa je če imaš ljudi ki so na malo višjem nivoju in kdaj pa kdaj preberejo kakšno knjigo.

Mesar ::

Sej ne vem če se naj smejim al jočem ko to berem, eni pa res imate probleme (bolj sami s seboj kot z drugimi, da nebo pomote).
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Win8NonGrata ::

@Ramon dekers : Pod "normalen" sem mislil povprečne ljudi s povprečnimi socialnimi veščinami.


Sej ne vem če se naj smejim al jočem ko to berem, eni pa res imate probleme (bolj sami s seboj kot z drugimi, da nebo pomote).


Važno da jih ti nimaš, more bi lep lajf a ?

Mesar ::

Lajf imaš tak kot si ga narediš.

Aja, povprečne socialne veščine pa ima vsak, ki jih "trenira" toliko časa kot ostali povprečneži. Če sediš cele dneve pred kišto pač imaš to kar si pridelal.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

BaToCarx ::

Mesar je izjavil:

Lajf imaš tak kot si ga narediš.


Lajf imaš tak kot so te naredili. ;D Genetika pa te fore.

kuall ::

še nikoli se ni bilo toliko treba trudit, da nisi ostal sam. vedno so ti družbo zrihtale okoliščine same od sebe. zdej pa se marsikdo ne znajde. tudi če se prej ni kdo poročil je bil pa "stric" v družini, osamljen ni bil noben. zdaj bo pa najbolj osamljen človek v najbolj gosto naslejenem placu. nesmisel.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bivši sodelavci(ke)

Oddelek: Loža
495941 (3170) zee
»

Spoznavanje novih ljudi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11225267 (18380) vostok_1
»

Zaupanje med prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557437 (5986) Berserker

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34685694 (77761) bluefish

Več podobnih tem