» »

Novice-resen problem Slo-techa!!!

Novice-resen problem Slo-techa!!!

1
2
»

Marjan ::

Praviš, da je ok, da so novice subjektivne?

Rekel bi vsaj, da so sicer subjektivne, vendar se novicopisci trudite, da bi bile bolj objektivne...

?!

Sergio ::

Objektivnost v novicah je NUJNO potrebna ter mora prevladovati. S pojmom subjektivnost sem ciljal na končni komentarček s strani pisuna, ki celotno novičko popestri. Se strinjava? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Olympus ::

še dobro, da so danes tudi vse novice že včerajšnje 0:)

Marjan ::

Sergio:

Mnjah... niti ne. Ne, da mora prevladovati objektivnost. V novici ne sme biti drugega kot objektivna resnica.

Če hočejo pisuni svoje mnenje forsirati naj to počnejo v forumu za kar je namenjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

SanSan ::

Kar se tiče tehničnih podatkov novice so objektivne, saj nobeden ne spreminja podatko ali pa kar napiše: ja tale stvar je pa kar boljša od te, zato ker sem jaz tako rekel.
Novice torej so docela in povsem objektvine, saj se stvari ne preferirajo brez ustreznih testov.
Način pisanja je čisto nekaj drugega. Ta pa mora biti po moje zanimiv in malce šaljiv, s kašnim dobrim komentarjem. To pa seveda ne vpliva na objektivnost novice.
Kdo pa bi hotel brati samo suhoparne podatke nanaizane enega pod drugim?
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

Tr0n ::

Is this thing getting too big for ya? ;)

gamer ::

jest nevem kaj bi vam naredu, enkrat pomojem da mn kot pred 14dni sm poslal novico da so stestiral volcanota11, nakar naslednje jutro ugtovim da je novica izginila, saj nebi imel nič proti če bi kdo smo nadomestil novico (beri: bolje komentiral) ampak stvar se je pojavila šele čez 2-3 dni, mislm če že glih brišete novice, pol jih vsaj še nekrat napište!!!! sej itak večina folka pogleda naslov pol pa link, tko da je bistvo v novicah malo zbadljivega sarkazma in pa tisti vele pomembni link,....... pričakujem odgovor

Tomi ::

Ko smo že pri sarkazmu, gamer, na Slo-techu pričakujemo jasno poste v temah in seveda jasno napisane novice. Če je bila tvoja novica podobna tvojemu zadnjemu postu, potem ni čudno, da je izginila.
metrodusa.blogspot.com

Gandalfar ::

SanSan: poglej zasebna sporocila
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[+/-]Kritika NOVIC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Slo-Tech
49145996 (21263) CaqKa
»

Resna kritika piscem novic, člankov in testov (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
856567 (4271) Stepni Volk

Več podobnih tem