» »

Facebook stran za podjetje

Facebook stran za podjetje

killa bee ::

Zanima me koliko denarja lahko zahtevaš da ti mora plačati podjetje da jim narediš in vodiš facebook in linkedin stran?
Kakšne so potem tvoje obveznosti?

mihibo5 ::

Obveznosti so verjetno promocija, vzdrževanje in posodabljanje te strani. Za ceno se mi pa ne sanja in se čudim, zakaj si jo ne naredijo sami.

harvey ::

killa bee je izjavil:

Zanima me koliko denarja lahko zahtevaš da ti mora plačati podjetje da jim narediš in vodiš facebook in linkedin stran?
Kakšne so potem tvoje obveznosti?


Predvsem je to stvar dogovora glede na zahtevnost, obseg in kaj vse sodi v delokrog - pisanje PR obvestil, urejanje, fotografiranje, etc. Če pa gre za "izbrani posel", lahko na leto zakasiraš tudi po 72.000 EUR kot je v primeru Luke Koper v letu 2012 (septembra 2013 je imela stran cca 3.000 lajkov) 8-O

da ti mora plačati podjetje

Tale besedna zveza je nekoliko moteča, če si npr. v podjetju zaposlen in to sodi pod dela in naloge tvoje delovnega mesta nič kaj več kot imaš določeno plačo na podlagi pogodbe o zaposlitvi.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

blackbfm ::

Za ceno se mi pa ne sanja in se čudim, zakaj si jo ne naredijo sami.


Naredi lohk vsak otrok, samo ko je pa treba neke zanimive poste pisat, objavljat in to redno se pa hitro zatakne. Vsaj pri sebi vidim, enostavno se mi ne da urejat strani, posledično so napol mrtve :)

bluefish ::

Skratka, vse je odvisno od tega, kaj naj bi delo zajemalo. Dvomim namreč, da ima podjetje namen le plačati za vzpostavitev teh strani, ker to lahko naredi vsaka tajnica.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Carina za pošiljko iz EU

Oddelek: Loža
131559 (181) Assass1n
»

Kje odpreti podjetje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539813 (8129) NikolormousB
»

Najemna pogodba podpisana - najemodajalec si je premislil

Oddelek: Loža
133827 (2945) int47
»

Irce nadleguje slovenska telefonska prevara (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5030649 (27373) AndrejO
»

Koliko zaračunati?

Oddelek: Izdelava spletišč
201823 (1041) DiTi

Več podobnih tem