» »

Zanesljive slušalke za prenosnik?

Zanesljive slušalke za prenosnik?

borovec ::

Iščem navadne slušalke s čepki za v uho, za prenosnik, za okrog 20 evrov, fizično zanesljive. Dosedaj sem imel dvojne, ki so se hitro zmajale pri vtiču ali pri slušalki. Kakšne izkušnje?

RejZoR ::

Sam imam Sennheiser MX470 in so super. Imam jih že ene 2 leti. Že večkrat sem jih grdo zapel z nogam v dnevni, da sem skor laptop potegni po tleh, pa se še kar držijo, nobenih težav al pa prekinjanja. Zvok je pa tud odličen, bas močen. Ne spomnim se kolk so bile, ampak mislim da je bilo okol 40 EUR iz enga Amazona. Nemškega al pa UK.
Sicer ne vem če se še dobi ta model ampak vsekakor glej za Sennheiser če hočeš dobro robo.

Pred njimi sem pa imel Philips slušalke, ene iz Premium razreda. Zvok je bil super in trpežne so bile tud kar precej, edino bas ni bil tolk izrazit kot pri Sennheisercah...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

borovec ::

O teh Sennheiser sem že veliko slišal. A pri nas se jih pa ne dobi? Poln zvok mi je všeč, ampak v glavnem se mi gre da se kontakti ne zjagajo.

mancini ::

ne znaš uporabit kakega brskalnika in preverit, če se dobijo pri nas
470 se prodajajo recimo v BB,če so ti te preslabe pa imaš od te firme modele do 1000€ v BB

borovec ::

Sennheiser MX470 so 23 evrov v Big Bangu, kar je super, samo jaz rabim take s čepki, ki grejo povsem v uho (da se ne sliši ven).

Tomson ::

Če nekaj € več ne predstavlja ovire, so Klipsch Image S3 odlična izbira, če jih najdeš kje pri nas po ugodni ceni.
Sicer pa so v tem nižjem cenovnem rangu Philips SHE 3590 čista zmaga, konkurirajo slušalkam do 30€, v tujini pa se jih dobi za 12€ ... npr. TUKAJ.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

uros_m ::

Jaz sem pred kratkim kupil NuForce NE-700M, ki sem jih na Poljskem dobil za cca 50 €. Tule sem objavil tudi test, da ne razglabljam tule na dolgo in široko: http://blog.miklavcic.si/nuforce-ne-700... (link do trgovine je pa spodaj pod testom).
Tweet me @uros_m | miklavcic.si

borovec ::

Prebral vse tukaj in veliko izkušenj na Amazonu in drugod in ugotovil: tudi če so Sennheiser, Philips ali Sony, vedno se najde kdo, ki napiše da se žice hitro razmajajo in slušalke odpovejo. Zato: ali se da pri teh 20-40 € in-ear (silikonski čepki) slušalkah vnaprej oceniti ali se bodo hitro zrahljale in na podlagi česa? Govorim za normalno uporabo na prenosniku. Recimo, L-vtič se mi zdi boljši, ker se kabel tam potem manj zvija. Debelina kabla in teža slušalk je morda tudi pomembna: so 5-gramske in 50-gramske...Pri enih slušalkah kabel, vtič in slušalke sploh niso fiksno spojene ampak vse kar nekaj drsi...

eric_cartman ::

Tako ti povem..Moje Sony slušalke nosim stalno v žepu zvite v klobčič oz. 500 krat zavozlane. To delam že cca. eno leto in pol. Naj ti kar takoj povem, da jih ne čuvam kaj preveč v smislu, da jih lepo odlagam in jih imam v škatlici. Stalno jih prenašam, zvijam pa še nisem doživel to, da bi jim uničil kontakte. Sicer pa če imaš slušalke za 25 € 2 leti, potem si že tako ali tako zmagal, ker to ni nek višek od cenovnega ranga. So pa za ta denar vsaj zame best buy.

http://www.mimovrste.com/artikel/126010...


Maš pa zraven še ogromno čepkov za v ušesa (večjih in manjših), tako da se ti lahko popolnoma prilegajo.

IMHO v primerjavi z vsemi, ki sem jih sprobal (tudi Philipsove) so tele najboljše.

borovec ::

Ja, mislim da bojo Sony. Veliko dobrih mnenj o vzržljivosti in tuddi o zvoku, recimo o teh:
http://www.amazon.com/Sony-MDR-EX210B-B...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere In-Ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
314414 (2759) Ganon
»

Slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
215923 (4987) zuz3k
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739589 (6113) Fatboyslim
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285654 (3882) Keyser Soze
»

Dobre slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
72252 (2159) Fury

Več podobnih tem