» »

disk iz DVD TV snemalnika

disk iz DVD TV snemalnika

pisco ::

Živjo,

imam en starejši Philipsov TV snemalnik, ki mi lahko snema filme na DVD ali pa na notranji trdi disk.

Problem je v tem, da iz diska ne morem dobiti 4urne oddaje, rad bi si jo dal na računalnik. Na DVD je ne morem zapeči, ker naj bi bilo na DVD prostora samo za 1,5h posnetka. Na USB ključ pa prav tako ne morem spraviti, ker ni USB vhoda.

Preostane mi še samo, da sem odklopil trdi disk in ga priključil na računalnik. V Win7 64bit mi diska ne zazna, oziroma ga zazna kot da nima dodeljene particije. Verjetno je v nekem svojem formatu, particije pa verjetno ne smem kreirati, ker bom sicer izgubil podatke na disku.

Kaj še lahko naredim, lahko kako drugače pridem do tega posnetka? Hvala za pomoč!

[D]emon ::

Nic kaj dosti, ker so te snemalniki neke cudne zverine, vecinoma vsak v svojem formatu zapisuje. Ceprav je cudno, da ni standardna FAT32 particija...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

gddr85 ::

Kaj pa kakšna večja dvd kapaciteta, vem da sem sam včasih imel dvd-ram, na katerga je šlo se mi zdi tud 16ur.

BorutK-73 ::

Ne moreš nastavit video kvalitete ko snema na DVD?

MadMax ::

S kakim USB "grabberjem" analogno posnet na računalo in potem dalje bi bila preslaba kvaliteta?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

LJ4L ::

Poglej za kakšen prostornejši DVD.
LP from LJ

pisco ::

a pa se ne da priključiti diska na kak drug OS ali pa priti do podatkov kako drugače s priključitvijo diska na računalnik?

Han ::

Pobrskaj po internetu. Mogoče se da v Linuxu kaj narest...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862439 (14929) Buffy
»

TV Star T1000 - DVB-T in media predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
309323 (7687) asterix2000
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522727 (9942) Yossarian
»

VHS dokončno umrl

Oddelek: Novice / Ostale najave
365361 (3221) PrimozR
»

iz kamere na PC

Oddelek: Programska oprema
286133 (5098) Tomay

Več podobnih tem