» »

Vulcano 9 functions

Vulcano 9 functions

Manson ::

Ali mi lahko prosim razlozite par stvari glede hladilnika Vulcano 9:

- Ima 3 razlicne funkcije. 1. Da dela s konstantno hitrostjo 4800 rpm 2.Da dela s hitrostjo 1300 - 4800 rpm 3. Da meri temperaturo in glede na njo prilagodi potrebno hlajenje.

Mislim prav. Zanima pa me katero funkcijo priporocate. Namen sem imel izbrati stevilko 1. A je to v redu?

boris322000 ::

Ja kaj te nič ne zanima ali lahko laufa na tišje?

Jaz bi zbral 3, da mi nič ne skuri, pa čim hitreje dela.

Če pa rabiš zadevo glasnejšo pol pa izberi opcijo 1.

Manson ::

Sam a mi lahko potem malo razlozis kako 3 funkcijo nastaviti. Ok. Vem, da moram un jumper dol dat, pa merilnik za temperaturo na procesor dati, vendar se mi zdi, da so navodila tako ne jasna, da mam feeling, da bi neki zasral, glede na to, da se tega nisem pocel.

matej200 ::

Jst sem mojga vulcanota9 sprva dal na opcijo 3, vendar stvar postane glasa takoj ko se mašina malo obremeni , zato sem še isti dan naštimal da ročno reguliram obrate tam okoli 2800 do 3000 se mi zdi v mejah normale !
sicer maš en konektor al daš jumper in stvar dela na 4800 obratov ali senzor , seznor montiraš pod proc ali na cooler al pa daš potenciometer !

Manson ::

Ok recimo, da zelim dati na proc senzor. Kako ga dam in seveda tozno kam? Potem pa me se zanima kaj naredis s tistim konektorjem. Kam ga das, oziroma za kaj tocno sluzi. Sorry za glupa vprasanja ampak, mal tezko je ce clovek kot jaz nima pojma o teh stvareh. Navodila so pa v k.....
Thanx

Dead_Eye ::

sicer še nisem proval, samo uni senzor zalepiš na/pod procesor, drugi konec pa vtakneš v konektor - ne moreš falit.

drugače pa se mi zdi najboljše da imaš regulator - daš okoli 3000rpm in je ok, na FULL(btw ima cca 5200 in ne 4800rpm) je skoraj kot bi imel upaljen fen v rač :D :D :D
The one and only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zalman 6000cu OEM

Oddelek: Kaj kupiti
191504 (1171) AtaStrumf
»

Thermaltake VOLCANO 11 – Xaser Edition

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61271 (1194) Klemenn
»

Najtisji ventilator za 1600XP

Oddelek: Kaj kupiti
171651 (1326) kuglvinkl
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402178 (1451) Coinbird
»

Kaj na celerona?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311390 (1050) Dexxx

Več podobnih tem