» »

moderatorji ne razumejo nekega stavka!! kako ga vi???

moderatorji ne razumejo nekega stavka!! kako ga vi???

smash ::

stavek se glasi:

Naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe ne glede na opravičilo.

Kako ta stavek razumete ostali uporabniki foruma?

jaz to razumem kot da mi naziv preneha po najmanj treh dneh, ne glede na to, al se jaz opravičim ali ne??? vem da so oni mislisli drugače, samo stavek se lahko interpretira tako kot sem ga jaz...in zato mi morajo, če se držijo svojih pravil, umakniti naziv!!!!

To temo sem dal v ložo, ker me zanima dojemanje stavka ostalih uporabnikov in NI PRITOŽBA...zato mi ga ne skenslat oz ga prestavit kam drugam...:\, tako kot ste mi že neštetokrat...

Matek ::

Smash, sej že gre v pritožbah debata o tem.

Sicer pa po mojem mnenju je stavek dvoumen, lahko ga razumeš v pomenu, ki ga razlagajo moderatorji, ali pa v pomenu, ki ga razlagaš ti. S tem da tvojo interpretacijo zavrže naslednja poved, "Če se ne opravičite, naziv ne preneha.".
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

smash ::

rad bi zvedel mnenje cimvec uporabnikov v forumu glede posameznega stavka v clenu...upam da tema ostane v lozi, da dobimo cimvecji odgovor na tako pomembno vprasanje

Thomas ::

> Naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe ne glede na opravičilo.

Pomeni:

Če boš še tako klečeplazil pri opravičevanju - tri dni boš naziv nosil. Lahko pa tudi dlje.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

LoneWolf ::

Tocno tako, stavek samo pove, da se naziva ne znebis vsaj tri dni. Ce ze drugega ne, je jasno razvidno iz konteksta.
Bi se pa dalo tudi bolj nedvoumno formulirat.

smash ::

kakor kdo razume stavek...jest razumem to tako, da je v moje dobro...torej jest iz tega stavka razberem, da bo meni naziv prenehal po najmanj treh dneh, ne glede na to, ali se bom jaz opravičil ali ne

smash ::

torej ker se jest opravičil ne bom, me zanima kaj misljo moderatorji naredit, do katerga leta mi bo veljal ta naziv?:D

Thomas ::

> da bo meni naziv prenehal po najmanj treh dneh


Po najmanj treh in po največ koliko?

Po največ sedem tisočih letih?

Nič ne rečejo, da "največ" sploh obstaja.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

LoneWolf ::

Smash, da bi bilo po tvoje, bi moral v zgornjem stavku besedico "najmanj" zamenjat z "najvec". Potem bi bila omejena zgornja meja trajanja. Zdaj je omejena spodnja meja.
Uzivaj v nazivu. :D

smash ::

naziv me ne moti kot to, da določeni osebki (jest jim pravm loleki) ne upoštevajo lastnih pravil

bytheway..beseda lolek ni žaljenje..gre za osebka iz vsem znane risanke z vsem spoštovanjem do njega in njegovega brata boleka

poleg tega dvoumnega člena so kršili še 24 člen, ker so mi zbrisali argumentirano pritožbo čez naziv itd

Matek ::

Smash, seveda se lako v prvi fazi upravičeno izgovarjaš na drugačno razumevanje pravil. Ampak če ti vsi razložijo kakšen je pravi pomen in da si ti narobe predstavljaš, ne moreš pričakovati da bo vseeno obveljala tvoja. Opraviči se, če se ti gre za odstranitev naziva, drugače pa normalno sodeluj v debatah z njim. Ne pa provocirati z loleki in nehaj gonit dalje svojo, ker ne boš tako nikamor prišel.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

smash ::

zakaj bi se opravičil če mi je bila storjena krivica...da ponovim potek dogodkov:

1) napisal sem nek post glede thomasa (meni se ni zdel napacen)
2) tajna policija mi spremeni post do te mere da nima vec pomena
3) se pritozim da ga naj zbrisejo ker nima vec pomena in tajnega policaja obdolzim nesposobnosti moderiranja
3.5) v pritožbah mi brisejo pritožbo, ker sem bil baje razkurjen (le kako ne bi bil...saj se pritožujem)
3.7) napišem da so loleki, ker so mi zbrisali pritožbo
4) nevede da mi moderator pise v tem trenutku opozorilo jaz napisem se eno cvetko proti moderiranju foruma
5) ko refresham pritozbe, ugotovim, da obstaja po zaporedju priblizno takole:
najprej moj post
potem je tam moderatorjevo opozorilo
in moj zadnja cvetka

6) seveda jaz nisem vedel oz videl, da me bo moderator opozoril, saj se mi moji posti niso zdeli problematicni..o besedi lolek bi se lahko pogovarjali se dolgo, saj ne pomeni (oz ne bi smela pomeniti) nic negativnega, tako kot ne bi smela pomeniti nic negativnega v sloveniji beseda kmet

7) rezultat je seveda jasn...dodeljen naziv

ce sklenemo bolj podrobno....moderator bi lahko pocakal vsaj 5 minut po opozorilu, da bi ga jaz lahko seveda uposteval...tako pa mi je storil krivico...zahtevam da se mi opraviči in mi odpravi naziv

Ziga Dolhar ::

Eh ja :-).

Naziv "persona rudis" se vam ukine po javnem opravičilu za vaše zlodejstvo. Naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe ne glede na opravičilo. Če se ne opravičite, naziv ne preneha.

Tudi naziv "persona non grata" lahko preneha po predhodnem javnem opravičilu in preteku najmanj 14 dni od uvedbe naziva. Potrebna je tudi Administratorjeva Milost™. Brez nje vam naziv NE preneha.

Ob izrednih priložnostih se Administratorji lahko odločimo za amnestijo™. V tem primeru vam prenehajo vsi kazenski nazivi.


Takole, celoten člen.

p.s.: a veš, da je za storjen zločin zagrožena kazen do 20 let? Seveda neodvisno od zločina, jelda? Saj je to zapisano v enem samem stavku :-).
https://dolhar.si/

LPP ::

Ne morem se zadržati, da ne bi komentiral..
Poved "Naziv preneha po najmanj treh dneh od uvedbe ne glede na opravičilo." se da interpretirat na (najmanj) dva načina - menda je bolj smiselen pomen: Vsaj tri dni imaš naziv, tudi če se ne opravičiš. Vendar je res, da ne gledat samo povedi, temveč celotno besedilo. Tista pravila so zato, da te zatrejo in povejo, česa ne smeš delat, če se mal bolj po ljudsko izrazim.
Pa še kar se lolekov tiče.. meni ima mal slabšalni prizvok, pa sem pokukal v slovar.. (raje ne prepišem) - ma pa poniževalen pomen. Če bi se pa na Loleka in Boleka zgovarjal, ju pa z véliko napiši ;)

Pa vseeno, smash, ne ukloni se! ;)
Ljubljanski potniški promet

OwcA ::

Kratek sprehod v čudoviti svet semantike: najmanj pomeni "manj kot toliko v nobenem primeru ne", torej odpade "pomilostitev" po enem dnevu, takisto po dveh, po treh pa že lahko. Lahko, samo to in nič več, torej obstaja možnost da (za katero pogoji pa niso navedeni).
Izjava ne daje nobenih zagotovil po kolikem času si oproščen, pove le vsaj koliko boš nosil križ.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

smash ::

iz drugega stavka res ni možno ugotoviti kdaj mi bo naziv odstranjen.......jest razumem da mi ne bo v prvih treh dneh..vendar pa iz le-tega stavka razumem tudi, da opravičilo nima tukaj nobenega pomena

Primoz ::

bravo... v prvih treh dneh ga nima :)) Res ne.. potem pa skladno z ostalimi stavki vpliva na našo ažurnost in predanost delu pri odstranjevanju naziva.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

Kak bi blo fajn, da bi se teh bedastih nazivov enostavno resili in s tem tudi taksnih situacij. A ne bi blo fino?

Zapihal bi nov, svez, svobodni vetercek :) .

smash ::

to zdaj itak nima vec veze....kar je pomembno je to, da moderatorji priznate vaso zmoto oz. dejstvo da ste v tem primeru prehitro ukrepali ter se sedaj opravicite in popravite storjeno

tudi bog vam bo potemtakem oprostil

undefined ::

Ti nazivi so kar priročni. Le po kakšnih 6 mesecih bi se lahko odstranili, ne glede na opravičilo. (To pomeni, če se opraviči prej, se tudi odstrani prej, da ne bo spet komu izgledalo dvoumno). ;)

Primoz ::

Hvala Iceman... bomo razmislili v skorajda že končanih novih pravilih :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tarzan ::

Hohoho, merry christmas... voham še več novih vrst nazivov >:D

Primoz ::

NIč kaj takega... samo prvi in zadnji člen letita ven. Zato bo pa potrebno nekaj (precej) stvari dopisat >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Odin ::

Torej konec diktature?

Živela demokracija:D

Gandalfar ::

Diktature nikoli ni bilo. Prostovoljno ste prisli na ta forum ^_^

Ampak jaz se vedno lobiram za naziv Owca. Mogoce mi pa uspe :D

upirna ::

Jaz bi pa prav rad imel kakšen naziv. Tko je dolgčas ko zraven piše samo datum. Dejte mi debil al pa bedak lohk Lolek al pa Bolek:D :D :D :D :D

jetam ::

Se strinjam s TrOn-om... Takoj benat idiote, ne pa podeljevati nazive.

Error on line: Object of type SIGNATURE expected

roscha ::

Jetam: se strinjam.
Filozofija je potemtakem lahko edino še: Če ni z nami je proti nam. Ergo kmalu se postavi vprašanje koga sploh še banat, ko zmanjka članov.


by!


P.s. ne se sekirat, naj (edini zveličavni) imajo svoj peskovnik....

Phoebus ::

Mislim kaksno pritozevanje in problemi neki... po logiki Smasha ima potem 90% ST-jevcev kaksen naziv pokvarjenca?
Pac bodi tolk pri sebi in se obnasaj normalno in predvidevam tudi da letom primerno:D, pa ne bos mel problemov.

noraguta ::

jebiga, se kaj hujsega je na svetu kot pa da imas na slo-techu ta naziv.
CE se dedi trudjo da vse skup dela. naj pa se klukce za nazive talajo. saj to dosti ne spremeni za nikogar. Jebi ga ce koga zakoljes si tudi morilec. za vedno pac.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Barakuda1 ::

smash:D :D :D :D :D

tis še dobr skoz pršo, :D :D :D :D men so izbrisali nick, pa geslo in me total dol zabrisali (brez opozorila), in zakaj?...

Zato ker sm si drznil kritizirat moderatorja in takrat prisotnega policaja.8-O 8-O 8-O

Hja... sicer sm si pa sam kriv...sej je tko al tko splošno znano, da vicev o policajih sploh ni.. ;) ;)
zato pa se glasi prvi člen kvazi pravil

DEMOKRACIJE NI

vse ostalo pa je po takšnem uvodnem členu tko al tko mlatenje prazne slame:P :P :P :P :P


Sergio ::

Barakuda1, mi lahko poveš, kdaj smo to naredili? Brez opozoril? Ker to me pa res zanima.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sid Izprijeni ::

Čist prav je, da so nazivi. Lahko maš tut forum brez manir, samo potem stvari uidejo iz štrika in folku, ki mu je do kulturne debate, se ne da več debatirat in forum crkne.

smash:
Nehi že navijat lajno. Prevedi si stavek v matematične simbole, če ti gredo bolje od rok, in boš videl, da je, kot so ti že večkrat zgoraj napisali ostali, povsem nedvoumen in logičen.
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

jRk0 ::

smash:daj malo bolj se poglobi v preucevanje. Ker ta clen se meni sploh ne zdi dvoumen in je lepo razumljiv.

sicer pa, kaj se sploh prepiras, storil si "zlocin" in kaznovan bos, dokler se ne opravicis. In glej, na sodiscu ni opravacila, si vseeno kaznovan z zaporom al pa kaj pa se v kartoteko se ti napise. Tu pa se ti vse lepo zbrise in nisce ne bo vedel ali si bil ali nisi bil persona rudis, kar pac pomeni, da si malo grob, ce slucajno ne ves toliko latinsko. In v resnici nic kaj hud ni ta naziv...


Gandy! Jaz sem tudi za Owca™ :>
You fuck up once, you loose two teeth.

koyotee ::

na srečo še nimam teh izkušenj!!!! ne pisat bedarij pa te nauje skenslal :\ :\

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

iso2000 ::

Pa kaj se sploh usajaš zaradi take malenkosti? Ne rečem, če ne bi mogu na forum! Zaradi enega posranega naziva, pa res ne rabiš zgubljat sape. Meni lahko dajo vse nazive, da bo ob postu še en stolpec, pa me prav boli k***c. 8-)
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Persona zaznamki in tožba proti ST (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
778031 (4903) Jumping Jack

OK jaz se javno opravičujem ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
836366 (4318) OwcA

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844725 (24238) kuglvinkl
»

En kveščn za Slo-Tech. Lahk?

Oddelek: Slo-Tech
121465 (1075) Ziga Dolhar

Več podobnih tem