» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
89 / 92
»»

Leko ::

Horas je izjavil:

Leko je izjavil:

Zaphod_B75 je izjavil:

Kateri Xiaomi/Poco naj vzamem do cca 300-400EUR ?
Edini pogoj je da ima 3.5mm headphone jack in dobro svetilnost ekrana.
Kaj priporočate?
hvala

Za to imaš temo xiaomi telefoni in ostali xiaomi klump, to temo pa ni treba smetit!


al pa če ti ne smetiš pa težiš s OŠ forami da dobiš xiaomi zravn pralnih praškov kreten.

Ma nemoj. A te boli resnica božček. Poberi-te se v za to namenjeno temo reveži. Smo že večkrat razčistili da šaomije kupujejo samo reveži, ki nimajo denarja za telefon(burek). Zato ne smetite to temo in se poberite v za to namenjeno temo. Če jaz ne smem tam komentirat se vi poberite iz te teme ali pa si odprite temo kateri šaomi klump naj si kupim.

Dimnik ::

Ne nabijaj, tema je, kateri telefon, kaj ti ni jasno....

Leko ::

Dimnik je izjavil:

Ne nabijaj, tema je, kateri telefon, kaj ti ni jasno....

Kaj ti ni jasno! A ti še narišem!
So ti lepo razložili v sosednji temi pa še kar nabijaš po celem forumu svoje bedarije!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ManDriver ()

clancy ::

Kateri Xiaomi telefon priporočate? Xiaomi 13T ali 13T Pro? Ali se splača dati dobrih 100€ več za 13T Pro?

ZveeZ ::

clancy je izjavil:

Kateri Xiaomi telefon priporočate? Xiaomi 13T ali 13T Pro? Ali se splača dati dobrih 100€ več za 13T Pro?

Ce se splaca presodi sam. Main razlika je v SoCu ter v hitrem polnjenju.
Jaz sem izbral pro, ker sem imel v mislih performance cez kaksne 3 leta. Dejstvo pa je, da sta po reviewih sodec, enako odzivna.

BBB ::

ZveeZ je izjavil:

Jaz sem izbral pro, ker sem imel v mislih performance cez kaksne 3 leta. Dejstvo pa je, da sta po reviewih sodec, enako odzivna.
Koliko je bil star tvoj prejšnji telefon ob menjavi za sedanjega?

aljaz33 ::

Nameravam kupiti Xiaomi 12 Pro +, pa me zanima ali ima telefon iz spodnjega linka tudi meni v slovenskem jeziku? Do sedaj sem kupil nekaj telefonov iz nemškega amazona, pa so vsi imeli meni v slovenščini, ga bo imel tudi ta?

https://www.alternate.at/Xiaomi/Redmi-N...

ZveeZ ::

BBB je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Jaz sem izbral pro, ker sem imel v mislih performance cez kaksne 3 leta. Dejstvo pa je, da sta po reviewih sodec, enako odzivna.
Koliko je bil star tvoj prejšnji telefon ob menjavi za sedanjega?

Jaz jih menjujem kar pogosto ampak veliko jih ostane v druzini. Npr zadnji rn10pro je odsel po 2.5 letih, ker se bliza konec supporta in je se kj vreden. 13T serija pa bo imela 4 leta updateov in 5 let security updates.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

house ::

Vzeti Poco F4, da ali ne? 206 €.

matobeli ::

Novega? Ni slaba cena, telefon je še vedno zelo spodoben.

house ::

matobeli je izjavil:

Novega? Ni slaba cena, telefon je še vedno zelo spodoben.

Novega, seveda. Za ta denar se dobi kaj boljšega?

PacificBlue ::

Imas mal drazjo motorolo edge 30:
Če 50eurov ni deal breaker
https://www.amazon.de/Motorola-Smartpho...

Zgodovina sprememb…

house ::

PacificBlue je izjavil:

Imas mal drazjo motorolo edge 30:
Če 50eurov ni deal breaker
https://www.amazon.de/Motorola-Smartpho...

Ima kdo izkušnje s to Motorolo?

matobeli ::

Verjetno ni slaba, ampak po specifikacijah je to telefon za en razred nižje. edge 40 bo bolj enakovredna F4
Kje pa gledaš Pocota?

Oktan ::

Na DHgate s koponom pride POCO F5 12+256GB iz Španije v enem tednu za 314€.
Me ful mika nakup pa nevem če bi počakal na Redmi Note 13 Pro, ki bo sicer imel slabši procesor,... pa verjetno v konfiguraciji 12+256 niti ne bo nekaj zelo cenejši...

Kodrnusa ::

aljaz33 je izjavil:

Nameravam kupiti Xiaomi 12 Pro +, pa me zanima ali ima telefon iz spodnjega linka tudi meni v slovenskem jeziku? Do sedaj sem kupil nekaj telefonov iz nemškega amazona, pa so vsi imeli meni v slovenščini, ga bo imel tudi ta?

https://www.alternate.at/Xiaomi/Redmi-N...


Vsak android telefon ima slovenščino.

bajsibajsi ::

Oktan je izjavil:

Na DHgate s koponom pride POCO F5 12+256GB iz Španije v enem tednu za 314€.
Me ful mika nakup pa nevem če bi počakal na Redmi Note 13 Pro, ki bo sicer imel slabši procesor,... pa verjetno v konfiguraciji 12+256 niti ne bo nekaj zelo cenejši...


Poco F5 12+256GB iz EU se splaca. Tezko dobis kaj boljsega za 314 evrov.
Redmi Note 13 Pro je izsel ze 2021. Si mogoce mislil Redmi Note 13R Pro?

Oktan ::

Redmi Note 13 serija je bila predstavljena septembra letos, ampak še ni globalne verzije, ki bo verjetno decembra/januraja izšla.
Tale model gledam https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

Ima sicer slabši Snapdragon 7s Gen 2 proti F5, ampak ima pa OLED 446 ppi ekran. No dokler ne bo uradno najavljena gobal verzija še ni 100% kaj bo noter. Ampak 12+256 verzija, glede na trenutne cene Redmi Note 12 Pro 5G verjetno ne bo pod 280€ :/

bajsibajsi ::

Imas prav, ti so novi da.

Zaslon ima res visjo resolucijo/visjo gostoto pikslov, ampak a ni AMOLED naceloma boljsi kot OLED?

matobeli ::

F4 ima dovolj dober zaslon in serijo 8 SD, ampak samo 4500mah baterijo. Ampak je 30% cenejši od F5 ki ima nekaj boljši procesor (čeprav je serije 7 SD) in 5Ah baterijo.

Pravi preskok je seveda na F5 Pro, ampak tisti je se dražji.

Tako da, F4 za dobrih 200eur je kar zelo spodobna zadeva.

Kodrnusa ::

Vzam tableto pa chill model. Nisi dal nobenega pametnega odgovora. Za telefon katerega je spraševal je odgovor da ima Slovenščino.
Over and out

wcpapir ::

Da dodam po par tednih uporabe nekaj o s23ultra. Na začektu sem bil zelo razočaran nad njim (slaba kakovost izdelave itd.), no sedaj po par padcih na tla itd. izžemanju vsak dan sploh ni več tako slab. Kamera je bombnik, ki deluje dobro v vseh pogledih. Telefon se ne pregreva igranjem iger, baterija mi zdrži cel dan in cca 10 ur - polnim do 85%. Uporabljam ga 6-7ur na dan, včeraj primer 7ur 44min. Če malo pomislim bi ga sedaj celo priporočal, tistim ki so dosti na telefonu, ker je zanesljiv, baterija je dovolj dobra in udoben je za daljšo uporabo.

SmeskoSnezak ::

wcpapir je izjavil:

Da dodam po par tednih uporabe nekaj o s23ultra. Na začektu sem bil zelo razočaran nad njim (slaba kakovost izdelave itd.), no sedaj po par padcih na tla itd. izžemanju vsak dan sploh ni več tako slab. Kamera je bombnik, ki deluje dobro v vseh pogledih. Telefon se ne pregreva igranjem iger, baterija mi zdrži cel dan in cca 10 ur - polnim do 85%. Uporabljam ga 6-7ur na dan, včeraj primer 7ur 44min. Če malo pomislim bi ga sedaj celo priporočal, tistim ki so dosti na telefonu, ker je zanesljiv, baterija je dovolj dobra in udoben je za daljšo uporabo.

cena? se da ga dobit v kaki akciji?
@ Pusti soncu v srce... @

wcpapir ::

Nimam pojma, telefone vedno kupujem ali na bolhi ali na FB dam oglas, ali objavo da iščem nov telefon. Čez par ur me vedno nekdo kontaktira in vzame naročnino, jaz pa dam njemu gotovino v roke. Že par let nisem kupil drugače iphona ali samsunga. Xiaomije vzamem iz trgovine, ker so poceni.

matobeli ::

Seveda pišeš bedarije in zavajaš uporabnike. Rabiš primer?

Leko ::

matobeli je izjavil:

Seveda pišeš bedarije in zavajaš uporabnike. Rabiš primer?

Še en ta isti se oglaša. Daj primer kjer sem lagal in zavajal!

matobeli ::

Ravnokar si enega naredil.

So mi pa ljubši tisti o bedarijah, res ne bi enega?

Leko ::

matobeli je izjavil:

Ravnokar si enega naredil.

So mi pa ljubši tisti o bedarijah, res ne bi enega?

Se mi je kar zdelo, da je to vse kar zmoreš. Od tebe kaj drugega tudi nisem pričakoval. Trolanje.

Zanimivo, da se oglašajo vedno eni in isti šalabajzeri več ali manj eni in isti pod 1001 up. imenom, ki so ga že neštetokrat zamenjali zaradi raznoraznih bruk katere pišejo po tem in ostalih forumih in ki samo mislijo, da so požrli vso pamet tega sveta! Tipi so vodovodarji, štromarji, avtomehniki,...:)) ni da ni. Verjetno vedno prvi in najbolj glasni za šonkom, kjer šopajo kelnarce kakšni strokovnjaki so :)) Zraven pa vse kar znajo je pametovanje preko računalnika, sončne svetlobe pa verjetno že par let niso videli. Ker toliko kot imate določeni ur na forumih ni šans, da bi delali še kaj drugega pametnega ali koristnega v laifu!
Poznamo take.
Res bi vas rad enkrat srečal v živo, da rečemo kakšno moško, pa da potem presodimo, kdo kaj ve in kaj zna.

broken/link ::

se lahko prosim vrnemo na temo "kateri telefon"?

matobeli ::

Leko je izjavil:


Res bi vas rad enkrat srečal v živo, da rečemo kakšno moško.


A moško o telefonih :))

Ti sam plačej pir na prešercu pa bo zih kdo prišel. Lahka pa tud na gorenjsko prideš dat za rundo.

Zaphod_B75 ::

Hvala vsem,
Na koncu sem bil osupel po prebiranju @Leko vega toksičnega odgovora pomoč iskal drugje.
In v 5tek naročil Poco F5 za 302€ iz amazon.nl, v torek je prispel.
hvala vsem ostalim vseeno.
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Fairplay ::

Amazon.nl je nizozemski? A ne posiljajo oni samo na nizozemsko in v belgijo?

Zaphod_B75 ::

Fairplay je izjavil:

Amazon.nl je nizozemski? A ne posiljajo oni samo na nizozemsko in v belgijo?

Živim v belgiji, tko da ni problema.
LP
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

aljaz33 ::

Hvala vsem, tudi jaz sem naročil telefon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljaz33 ()

broken/link ::

če sta dobri duši, ko dobita telefon in po cca tednu dni uporabe, napišita kratko izkušnjo s telefonom. Kje je telefon izpolnil pričakovanja in kje jih ni.

aljaz33 ::

Sporočim, sicer sem se na koncu odločil za Samsung A34, verzija z 8GB rama in 256 GB pomnilnika.

BBB ::

wcpapir je izjavil:

Nimam pojma, telefone vedno kupujem ali na bolhi ali na FB dam oglas, ali objavo da iščem nov telefon. Čez par ur me vedno nekdo kontaktira in vzame naročnino, jaz pa dam njemu gotovino v roke. Že par let nisem kupil drugače iphona ali samsunga. Xiaomije vzamem iz trgovine, ker so poceni.
Če te pravilno razumem, ima prodajalec telefon, ki si ga kupil, vezan na svojo naročnino za določeno obdobje. Kako urediš prenos svoje obstoječe telefonske številke? Ali ti prodajalec izroči račun, da imaš možnost uveljavljanja garancije na svoje ime oz. kasnejše prodaje naprej? Ali po preteku vezave telefon avtomatsko postane odklenjen? Je potrebno biti pri takšnem nakupu pozoren na kakšno podrobnost?

MrStein ::

> Kako urediš prenos svoje obstoječe telefonske številke?

Telefonska številka nima veze s telefonom.

> Ali po preteku vezave telefon avtomatsko postane odklenjen?

Že vrsto let telefoni niso zaklenjeni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

wcpapir ::

BBB je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Nimam pojma, telefone vedno kupujem ali na bolhi ali na FB dam oglas, ali objavo da iščem nov telefon. Čez par ur me vedno nekdo kontaktira in vzame naročnino, jaz pa dam njemu gotovino v roke. Že par let nisem kupil drugače iphona ali samsunga. Xiaomije vzamem iz trgovine, ker so poceni.
Če te pravilno razumem, ima prodajalec telefon, ki si ga kupil, vezan na svojo naročnino za določeno obdobje. Kako urediš prenos svoje obstoječe telefonske številke? Ali ti prodajalec izroči račun, da imaš možnost uveljavljanja garancije na svoje ime oz. kasnejše prodaje naprej? Ali po preteku vezave telefon avtomatsko postane odklenjen? Je potrebno biti pri takšnem nakupu pozoren na kakšno podrobnost?

Seveda mi da račun in vse papire ki jih dobi
Garancija ni vezana na lastništvo ob nakupu. Vtakneš svojo kartico in čao. Telefoni so odklenjeni.

Nič ne rabiš bit pozoren, pelješ osebo na a1 ali telemach vzameta telefon in mu daš koliko je pripravljen požret.

mailer ::

A nima Amazon določene modele, ki jih prodaja pod "Amazon exlusive" vezane na določenega ponudnika? V enem takem linku sem zasledil Verizon.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

matobeli ::

To je za US trg. V EU se to ne sme več delat že leta.

mihy11 ::

Iščem nov telefon. Kakšna priporočila? Nisem sledil zadnjim mobilnim trendom.

Zahteve:
- Dosti prostora, vsaj 256GB
- Dobra kamera
- Hitra polnitev
- Long term (vsaj 2+ leti)

Budget: 500 - 800e, lahko tudi iPhone
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihy11 ()

mtosev ::

Google pixel.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PrihajaNodi ::

mihy11 je izjavil:

Iščem nov telefon. Kakšna priporočila? Nisem sledil zadnjim mobilnim trendom.

Zahteve:
- Dosti prostora, vsaj 256GB
- Dobra kamera
- Hitra polnitev
- Long term (vsaj 2+ leti)

Budget: 500 - 800e, lahko tudi iPhone


Iphone 14 plus/pro pa mas 5 let mir ce ne vec. Mam iphone 8 plus, Se (menjane baterije dela kot novo) in pa 14 plus.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

vilonja ::

Jst ti namesto 14 serije predlagam 15 serijo. Je dovolj ze navadna 15. Mislim da ima kamero isto kot 14 pro. Edino pro motion displaya nima.

matobeli ::

A ni ajfon že mal čez omenjeni budget?

mihy11: dej specificiraj "dobra kamera", je to relativno glede na prejšni model ki so ga imel (kater telefon si imel do sedaj?) ali absolutno dobra kamera?

Ker za dobro kamero bo treba dat jurja+, dovolj dobra pa pride tudi v tvoj budget.

vilonja ::

Kolikor gledam dobis iphone 15 256gb novega zapakiranega na fb marketplace za 850 eur.

PrihajaNodi ::

14 plus 600 eur
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mihy11 ::

matobeli je izjavil:

A ni ajfon že mal čez omenjeni budget?

mihy11: dej specificiraj "dobra kamera", je to relativno glede na prejšni model ki so ga imel (kater telefon si imel do sedaj?) ali absolutno dobra kamera?

Ker za dobro kamero bo treba dat jurja+, dovolj dobra pa pride tudi v tvoj budget.


+- 100e recimo še :)

Do zdej sm mel Huawei P20, zelo stara zadeva...Kamere na novih so vrjetno dost bolše k na 5+ let starem telefonu
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

ZveeZ ::

Smartphone blind camera test:

https://vote.mkbhd.com/

Moj rezultat:
#1 pixel 8 pro
#2 pixel 7a
#3 nothing phone 2
««
89 / 92
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186683211422 (4921) Djole
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021719 (2688) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810404 (8151) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31799457 (57336) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315970 (14194) boris82

Več podobnih tem